Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ירושלים - שני בוקר - פברואר מרץ 2021
מושב 9 מתוך 9 תאריך: 29/03/21 סניף: ירושלים מקדם: 9.64
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 pfdg - mazaltov 67.65 pfdg mazaltov   לא חבר בהתאגדות
2 (רובוט) - אקרמן ראובן 63.24 ROBOT 3799 7 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
3 (רובוט) - רוס חנה 57.52 ROBOT 3302 6 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
4 ניימן עירית - פרי סוזנה 56.86 7738 22920 5 ירושלים
4 (רובוט) - בנישטי שלמה 56.86 ROBOT 18360 5 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
6 (רובוט) - הראל אתי 55.39 ROBOT 19766 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
7 פיברט גל - פיברט יוסף 54.74 40647 8778 3 מועצת יואב
8 טל ריבה - טולדנו חנה 54.58 8791 12833 2 השרון/ת"א - אביבים
8 (רובוט) - הרדון עפרה 54.58 ROBOT 14930 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
10 (רובוט) - ליברמן ארנון 54.25 ROBOT 40047 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
11 (רובוט) - נתן מיכה 53.76 ROBOT 12111 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
12 אופיר מאירה - שזיפי חנה 52.94 14620 983 1 ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
13 HeatherJB - LadyRach 52.78 HeatherJB LadyRach   לא חבר בהתאגדות
14 pevi - hd1200tu 51.47 pevi hd1200tu   לא חבר בהתאגדות
15 (רובוט) - בבס סופיה 51.31 ROBOT 20467 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
16 שפט ברכה - כליף אילנה 51.14 5164 11003 1 כפר סבא/רמת השרון
16 (רובוט) - ימין דוד 51.14 ROBOT 40064 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
16 קרמנשהי אריה - קשת דוד 51.14 24625 16997 1 ירושלים
19 (רובוט) - כהן אבנר 50.82 ROBOT 9199 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
20 רפאלי דוד - כהן שבתאי 50.49 4087 14630 1 י"ם - מרכז הברידג'
21 (רובוט) - חשין אסתר 49.18 ROBOT 23719   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
22 Steve11811 - cammy55 49.02 Steve11811 cammy55   לא חבר בהתאגדות
23 רז מזל - דנן אלן ארי 48.53 14589 21726   ירושלים
24 גרינשפן אורי - פישר אהובה 48.04 16335 24341   ירושלים/סביון - קרית אונו
25 (רובוט) - סביר נח 47.88 ROBOT 14631   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
26 ירדני יעל - שיינר אליעזר 47.06 15266 19131   ירושלים
27 (רובוט) - ליבוביץ דוד 46.73 ROBOT 18294   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
28 הס רנה - ססרקו לאה 45.42 2041 16554   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
29 (רובוט) - פרנקל גיורא 45.10 ROBOT 13119   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
30 רגב ציון - רז ניסן 43.46 19132 15461   ירושלים
31 בוגנים אתי - הנדל אביהו 42.48 17901 23784   ירושלים/פ"ת - ויצו
32 (רובוט) - רז אמנון 41.67 ROBOT 12306   לא חבר בהתאגדות /י"ם - בית בלגיה
33 (רובוט) - פירוז אסתר 39.71 ROBOT 18167   לא חבר בהתאגדות /אשדוד
34 (רובוט) - גנני רחל 36.76 ROBOT 20889   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
35 הרדון ויליאם - רגב עשירה 36.44 17700 18286   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
36 (רובוט) - אלעד רחל 35.95 ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה