Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
שלישי בוקר מרץ ידיים מנותחות
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 16/03/21 סניף: אביבים מקדם: 9.63
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לביא נירה - אלון הדסה 68.62 14641 7835 13 ת"א - אביבים
2 (רובוט) - בסיס שרית 67.59 ROBOT 23082 10 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
3 (רובוט) - שטרן אריה 65.12 ROBOT 24344 8 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
4 (רובוט) - כהנא אלה 63.73 ROBOT 16013 7 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
5 בייצר מוטי - אלון ליאורה 62.14 12001 5585 5 חיפה כרמל
6 גוליק אורי - גוליק איתן 61.42 1414 1413 4 הרצליה - אילה
7 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 60.91 8104 22055 4 חיפה כרמל
8 בלאט לובומיר - זומר אילן דר 60.49 16453 14359 4 ת"א - כיכר המדינה
9 (רובוט) - אבני צבי 59.67 ROBOT 41211 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
10 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 57.72 ROBOT 40533 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
11 (רובוט) - בכר יוסי 57.10 ROBOT 722 3 לא חבר בהתאגדות /נהריה
12 (רובוט) - פיוטרו קלוד 56.69 ROBOT 4492 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
13 (רובוט) - לוי אנה 55.66 ROBOT 19412 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
14 דרמן שריל - ברלין לורנה 55.56 16462 14701   רמת השרון
15 (רובוט) - באן דוד 54.94 ROBOT 10126 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
16 (רובוט) - בהירי תמר 54.73 ROBOT 14148 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 מזרח איתמר - קימל שרה 54.22 10813 17400 1 קריות/חיפה כרמל
18 גבע חיים - קופרמן זאב 53.50 810 3716 1 כפר סבא/השרון
19 ברנט דוד - וייסמן דוד 53.29 40334 3698 1 חיפה כרמל
20 לבל טליה - דה פריס גבי 52.78 10397 14048 1 נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
21 רום מיכל - סף יעל 51.65 3406 16743 1 כפר סבא/חדרה - קדימה
21 בארי רפי - בארי מיכל 51.65 16400 16401   ת"א - אביבים
23 (רובוט) - איטר איריס 51.44 ROBOT 14697 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
23 ויזל לילי - חריר אילנה 51.44 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
25 (רובוט) - עמיר מירה 51.13 ROBOT 2508 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
25 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 51.13 ROBOT 23284 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
27 סולניק אריה - גנס בוב 50.62 3038 113 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
28 נשר יאן תמר - גילרמן ג ניס 49.69 23543 8000   ת"א - אביבים
29 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 49.38 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
30 אברהם חיה - שמאי אילנה 49.07 20235 13602   חיפה כרמל
31 (רובוט) - מאיר יורי 48.77 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
32 אורן טננבאום אפרת - ברב בנימין 47.53 12991 664   חיפה כרמל/קריות
33 טמיר אלי - אלרן ישראל 47.12 5270 19052   חיפה כרמל
34 גלט אהרון - זופניק שושי 46.71 40141 41703   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
35 רייס איילין - ליברטל זקלין 46.50 41238 17962   חיפה כרמל
36 ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 46.40 40706 41601   חיפה כרמל
37 גוראל נעמי - גוראל איתן 45.47 41017 17114   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
37 Ssutham - menin 45.47 Ssutham menin   לא חבר בהתאגדות
39 פרקש רות - בן יהודה יהודית 45.16 5305 2218   כפר סבא/כרמיאל
40 (רובוט) - ניצן רינה 44.86 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
41 אידלסון ארתור - קס דניאל 44.44 3163 248   ת"א - אביבים
42 (רובוט) - גולדמן גיזי 44.34 ROBOT 7934   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
43 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 44.14 19218 24816   ת"א - אביבים
44 ציפין שמואל - שטרן בן 43.83 24169 19887   חיפה כרמל
45 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 43.58 41606 18293   השרון
46 שיף סמדר - גולדורגר חנה 43.31 41358 12098   ת"א - כיכר המדינה
47 לויט שושנה - פרידמן רונית 42.90 3548 18519   ת"א - אביבים
48 (רובוט) - זילברברג רינה 42.08 ROBOT 40940   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
48 עפרון פרנסין - קרן אורה 42.08 14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
50 גקמן לילית - אלקבץ שלי 41.67 11161 9510   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
51 (רובוט) - מזרחי שמחה 40.64 ROBOT 17615   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
52 אגסי פולט - קרמרמן רותי 39.71 21496 20362   רעננה - ההגנה
53 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 39.20 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
54 מירקין לודמילה - דוב שושנה 36.32 10299 7241   חיפה כרמל
55 סלטר שרה - ולדמן לוריין 33.33 23236 23237   נהריה
56 אבישר שוש - אצבעוני זהבה 33.02 18501 18879   סביון - קרית אונו