Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין שלישי אחה"צ
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 09/03/21 סניף: אביבים מקדם: 9.91
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שדה אורי - בן חיים כרמלה 66.01 2630 22526 16 רחובות/נס ציונה
2 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי 65.83 2502 9069 12 חיפה כרמל
3 שר חנן - מילצן דרור 62.50 2328 3655 10 ת"א - אביבים/נס ציונה
4 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 61.84 17260 17851 8 ת"א - אביבים
5 (רובוט) - קרני גיא 61.50 ROBOT 14628 6 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
6 בלאט לובומיר - סולניק אריה 60.61 16453 3038 5 ת"א - כיכר המדינה
7 קפלן אהרון - שלייפר ישראל 59.21 1763 3955 4 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
8 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 58.62 ROBOT 14192 4 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
9 (רובוט) - מזרחי שמחה 58.26 ROBOT 17615 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 וכולדר איתן - כהן יוסי 57.93 6622 18280 4 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 אנדרמן דוריאן - כץ זאנה 57.83 15338 15094 3 ת"א - אביבים
12 לביא נירה - אלון הדסה 57.78 14641 7835 3 ת"א - אביבים
13 (רובוט) - גולומב נינה 57.52 ROBOT 12376 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 חשמונאי רותי - לנגי אסף 56.89 13675 12940 3 ת"א - אביבים
15 (רובוט) - לוי אנה 56.28 ROBOT 19412 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
16 פולק אוסקר - מקוב מרדכי 56.22 1061 11172 2 נס ציונה
17 (רובוט) - שטרן אריה 55.84 ROBOT 24344 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
18 אולגה סימיכ - גוברין אבי-ברטי 55.60 25063 42144 2 ת"א - אביבים
19 אורן טננבאום אפרת - ברב בנימין 55.27 12991 664 2 חיפה כרמל/קריות
20 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 55.24 12405 14443 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
21 גוטליב ליפא - נהון שלמה 54.86 16359 855 2 חיפה כרמל/כ"ס - הדר
22 (רובוט) - קרן אורה 54.68 ROBOT 2362 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
23 (רובוט) - סף יעל 54.21 ROBOT 16743 1 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
24 מזרח איתמר - קימל שרה 54.09 10813 17400 1 קריות/חיפה כרמל
25 בר יוסף עקיבא - גרינמן שמשון 54.04 22055 23268 1 חיפה כרמל
26 בכר יוסי - גזית גלי 53.93 722 40227 1 נהריה
27 (רובוט) - זכריה נעמי 52.89 ROBOT 8416 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 בן שמחון אבי - קרביאן מרדכי 52.78 24816 9315 1 ת"א - אביבים
29 אברהמי סוזי - בנבנישתי רבי 52.66 5868 16538   לא חבר בהתאגדות
30 עטר אדית - רוט חוה 52.11 15815 15241 1 ת"א - אביבים
31 טנדטר עלי - קורן אלי 51.08 1926 42686 1 קריות/חיפה כרמל
32 (רובוט) - איטר איריס 51.05 ROBOT 14697 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
33 (רובוט) - קדם משה 50.88 ROBOT 3590 1 לא חבר בהתאגדות
34 כהן רבקה - שיף סמדר 50.68 11391 41358   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
35 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 50.45 347 12406 1 ת"א - אביבים
36 (רובוט) - סורס אגי 49.743 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
37 בארי רפי - בארי מיכל 49.741 16400 16401   ת"א - אביבים
38 רג'ואן מרגלית - (רובוט) 49.63 18685 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
39 (רובוט) - (רובוט) 49.32 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
40 (רובוט) - תדהר מירה 48.53 ROBOT 20209   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
41 פרקש רות - קרמרמן רותי 48.38 5305 20362   כפר סבא/רעננה - ההגנה
42 JBRM2 - לירון נולי 48.13 JBRM2 21199   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
43 orabreuer - אלון ליאורה 47.59 orabreuer 5585   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
44 זעירא יחזקאל - זינגר בני 47.20 40880 9089   רעננה - ההגנה
45 אשכנזי סיבל - בן בסט ויויאן 45.69 1035 41620   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
46 יגרמן עדנה - בנציוני יואל 45.60 14423 9222   ת"א - האקדמיה לברידג'
47 רונן אורה - אלקבץ שלי 45.57 3085 9510   ת"א - כיכר המדינה
48 לבוביץ יורם - צווייג יחזקאל 45.32 18179 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 רומן חנה - לוי אירית 45.03 14655 17577   ת"א - אביבים
50 (רובוט) - בוימל דבורה 44.71 ROBOT 13904   לא חבר בהתאגדות /קריות
51 ויזל לילי - חריר אילנה 44.57 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
52 זולקוב גנריאטה - בסיס שרית 44.48 23264 23082   חיפה כרמל
53 (רובוט) - אליוביץ עליזה 44.39 ROBOT 16173   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
54 dee22 - שטאובר אריה 44.34 dee22 22530   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
55 מיכאילוביץ דניאלה - בליצבלאו ויקי 44.06 19979 16105   קריות
56 גולדנבלט ליביה - אוסימו הלן 44.05 42772 42789   חיפה כרמל
57 שפירא גילה - מירקין לודמילה 42.97 24956 10299   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
58 (רובוט) - כץ זהבה 42.59 ROBOT 8616   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
59 שריג בנימינה - hadas la 41.85 41194 hadas la   רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
60 אליעז רות - גרוס ריצארד 41.25 22057 41601   חיפה כרמל
61 (רובוט) - עמיר מירה 40.90 ROBOT 2508   לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
62 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 40.77 17764 17014   חיפה כרמל
63 MASHALAM - (רובוט) 40.73 MASHALAM ROBOT   לא חבר בהתאגדות
64 OmegaGT - (רובוט) 40.40 OmegaGT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
65 שפירא אניטה - המר אילנה 38.89 14693 13180   ת"א - אביבים
66 אורון רות - arkadiz 37.07 18699 arkadiz   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
67 רובין יצחק - דה פריס גבי 36.48 1767 14048   ת"א - אביבים
68 בועזיז אילנה - אלבר רוזה 36.32 20371 40694   נס ציונה
69 רוזנברג צביה - גוראל נירה 35.03 18378 18551   לא חבר בהתאגדות
70 (רובוט) - פרידמן רונית 34.22 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים