Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין רביעי בוקר
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 03/03/21 סניף: אביבים מקדם: 9.91
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - סדן נגה 68.40 ROBOT 17024 18 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
2 צור דוד - צור יהודית 68.26 9288 9373 15 נהריה
3 הולצר קלרה - בן נחום גילי 66.60 11280 17526 12 טבעון/חיפה כרמל
4 מור אהוד - ירוס מיכאל 63.19 40709 40706 10 חיפה כרמל
5 קס דניאל - קס גינה 62.36 248 4692   ת"א - אביבים
6 ספקטור תמי - כהן יוסי 61.67 14413 18280 7 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
7 גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה 61.53 19061 40351 6 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
8 (רובוט) - עמיר מירה 59.51 ROBOT 2508 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
9 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה 58.54 6234 14693 5 ת"א - אביבים
10 מזרחי שמחה - אליעז רות 58.47 17615 22057 5 חיפה כרמל
11 מנדר ענת - טאוב זאב 58.19 40603 10750 5 כרמיאל
11 arkadiz - אבן צור אלי 58.19 arkadiz 1869   לא חבר בהתאגדות
13 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 57.85 25063 16067 4 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
14 שרון אביגדור - גלסר אנדרי 57.71 581 9069 4 חיפה כרמל
15 לוין איטה - כוכבא שלומית 57.08 24634 19097 4 חיפה כרמל
16 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 57.01 14359 16453 4 ת"א - כיכר המדינה
17 קרן אורה - בן שמחון אבי 56.88 2362 24816 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
18 אורן טננבאום אפרת - בנדיקט מימי 56.74 12991 14556 3 חיפה כרמל
18 גינזבורג מרים - הילזנרד אנני 56.74 5635 5598 3 חיפה כרמל
20 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 56.67 347 12406 3 ת"א - אביבים
21 (רובוט) - קרסטניטצקי שולמית 56.04 ROBOT 41315 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
22 שיף סמדר - גולדורגר חנה 55.63 41358 12098 3 ת"א - כיכר המדינה
23 (רובוט) - הלמן קרן 55.49 ROBOT 9272 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
23 כץ זהבה - לנגי אסף 55.49 8616 12940 3 ת"א - אביבים
25 (רובוט) - לביא נירה 55.28 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
26 נוימן יהושע - ולפר מיכאל 54.72 10646 12213 2 חיפה כרמל
27 ברנט דוד - וייסמן דוד 53.61 40334 3698 2 חיפה כרמל
28 שטרן בן - ציפין שמואל 53.54 19887 24169 2 חיפה כרמל
29 (רובוט) - קליין גד 53.26 ROBOT 1185 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
30 הנאור סימונה - לירון נולי 52.08 3486 21199 2 חיפה כרמל
30 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 52.08 19218 10299 2 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
32 נביא רות - נביא יהודה 52.01 15308 15307 2 חיפה כרמל
33 (רובוט) - שבת דניס 51.88 ROBOT 10216 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 בכור גניה - בראון ליליאן 51.81 19092 18910   ת"א - אביבים
35 עזוז גילדה - ורניה כרמל 51.39 24167 24601 2 ת"א - אביבים
36 לבנת טובה - רמתי גדעון 51.18 9115 1956 2 סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
37 (רובוט) - כהן שירה 50.90 ROBOT 14618 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
37 (רובוט) - פרידמן רונית 50.90 ROBOT 18519 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
39 ויזל לילי - חריר אילנה 50.69 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
40 (רובוט) - גלט אהרון 50.56 ROBOT 40141 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
41 ברקוביץ אריה - יקים נוגה 50.35 2502 3475 2 חיפה כרמל
42 שכטר קרין - שכטר דב 50.28 9073 9074 2 ת"א - כיכר המדינה
43 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 49.93 41601 5585   חיפה כרמל
44 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 49.65 ROBOT 23284   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
44 ברגר לאה - ליבר בתיה 49.65 20247 20248   ת"א - אביבים
44 אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר 49.65 1035 23543   ת"א - אביבים
47 גזית גלי - בכר יוסי 49.31 40227 722   נהריה
47 גוליק אורי - גוליק איתן 49.31 1414 1413   הרצליה - אילה
49 פרקש רות - בן יהודה יהודית 48.89 5305 2218   כפר סבא/כרמיאל
50 (רובוט) - בסיס שרית 48.54 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
51 (רובוט) - כהנא אלה 47.92 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
52 (רובוט) - גודר שמעון 47.78 ROBOT 41065   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
53 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 47.43 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
53 אלקבץ שלי - גקמן לילית 47.43 9510 11161   ת"א - כיכר המדינה/סביון - קרית אונו
55 (רובוט) - צווייג יחזקאל 46.67 ROBOT 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
56 לוי רוני - (רובוט) 46.53 12052 ROBOT   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
57 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 46.03 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
58 (רובוט) - זוסמן הדסה 45.42 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
59 מילאת נעמי - גורביץ איטה 45.14 14489 40317   ת"א - אביבים
59 סף יעל - באן דוד 45.14 16743 10126   חדרה - קדימה/ת"א - אביבים
59 (רובוט) - עפרון פרנסין 45.14 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
62 פיוטרו קלוד - סולניק אריה 44.65 4492 3038   רמת השרון/ת"א - כיכר המדינה
63 (רובוט) - נעים אבי 44.58 ROBOT 24114   לא חבר בהתאגדות
64 קימל שרה - מזרח איתמר 44.44 17400 10813   חיפה כרמל/קריות
65 גבע חיים - קופרמן זאב 42.92 810 3716   כפר סבא/השרון
65 רייס איילין - ליברטל זקלין 42.92 41238 17962   חיפה כרמל
67 גילרמן ג ניס - דה פריס גבי 42.43 8000 14048   ת"א - אביבים
68 זינגר בני - זעירא יחזקאל 42.15 9089 40880   רעננה - ההגנה
69 (רובוט) - שטרן אריה 41.67 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
70 בהירי תמר - אבישר שוש 41.04 14148 18501   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
71 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 40.63 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
72 מיכאילוביץ דניאלה - בליצבלאו ויקי 38.19 19979 16105   קריות
73 (רובוט) - זופניק שושי 37.36 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
73 כהן רבקה - אורון רות 37.36 11391 18699   חיפה כרמל
75 (רובוט) - כץ זאנה 36.39 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
75 (רובוט) - זולקוב גנריאטה 36.39 ROBOT 23264   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
77 ruttigidon - ריינר לאה 36.25 ruttigidon 3119   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
78 אוסימו הלן - שור שיפי 35.49 42789 23900   חיפה כרמל
78 נחושתן אביבה - צנעני אילנה 35.49 22528 17408   נס ציונה/רחובות
80 אבני צבי - אבני אבי 34.93 41211 20834   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
81 (רובוט) - (רובוט) 32.81 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
82 חשמונאי רותי - (רובוט) 31.94 13675 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות