Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין רביעי בוקר
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 10/03/21 סניף: אביבים מקדם: 10.39
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 כץ זהבה - לנגי אסף 67.15 8616 12940 16 ת"א - אביבים
2 ספקטור תמי - כהן יוסי 66.74 14413 18280 13 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
3 (רובוט) - שוהם יורם 65.63 ROBOT 40726 10 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
4 לובינסקי יובל - זופניק שושי 64.97 715 41703 8 ת"א - אביבים
5 גוליק אורי - גוליק איתן 63.37 1414 1413 7 הרצליה - אילה
6 (רובוט) - סורס אגי 62.82 ROBOT 24242 5 לא חבר בהתאגדות /קריות
7 (רובוט) - לביא נירה 62.61 ROBOT 14641 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 שיף סמדר - גולדורגר חנה 61.62 41358 12098 4 ת"א - כיכר המדינה
9 גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה 60.69 19061 40351 4 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
10 סף יעל - בן נחום גילי 60.05 16743 17526 4 חדרה - קדימה/חיפה כרמל
11 (רובוט) - קרמרמן רותי 59.29 ROBOT 20362 3 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
12 נוימן יהושע - ולפר מיכאל 59.08 10646 12213 3 חיפה כרמל
13 לוין איטה - כוכבא שלומית 58.56 24634 19097 3 חיפה כרמל
14 (רובוט) - גינזבורג מרים 58.55 ROBOT 5635 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
15 צור דוד - צור יהודית 58.41 9288 9373 2 נהריה
16 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 56.73 14359 16453 2 ת"א - כיכר המדינה
17 מור אהוד - ירוס מיכאל 56.53 40709 40706 2 חיפה כרמל
18 (רובוט) - (רובוט) 56.38 ROBOT ROBOT 2 לא חבר בהתאגדות
19 שרון אביגדור - גלסר אנדרי 56.00 581 9069 2 חיפה כרמל
20 (רובוט) - קס דניאל 55.83 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
21 שוצמן רחל - ברקוביץ אריה 55.36 15908 2502 2 חיפה כרמל
22 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 54.70 19218 10299 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
23 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 54.53 ROBOT 15338 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 (רובוט) - כץ זאנה 54.45 ROBOT 15094 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
25 יפה פרנקי - גולומב נינה 54.12 17818 12376 1 חיפה כרמל
26 (רובוט) - קרסטניטצקי שולמית 54.10 ROBOT 41315 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
27 ויזל לילי - חריר אילנה 53.50 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
28 אבני צבי - אבני אבי 53.42 41211 20834 1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
29 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 52.92 17260 17851 1 ת"א - אביבים
30 (רובוט) - גילרמן ג ניס 52.89 ROBOT 8000 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
31 ברנט דוד - טמיר אלי 52.59 40334 5270 1 חיפה כרמל
32 זורנה ברזוביץ אנה - פאלוך אבלין 52.05 43034 16067 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
33 (רובוט) - גוברין אבי-ברטי 51.66 ROBOT 42144 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 arkadiz - אבן צור אלי 51.65 arkadiz 1869   לא חבר בהתאגדות
35 קרן אורה - בן שמחון אבי 50.31 2362 24816 1 נס ציונה/ת"א - אביבים
36 מיכאילוביץ דניאלה - בליצבלאו ויקי 49.81 19979 16105   קריות
37 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 49.44 347 12406   ת"א - אביבים
38 פרקש רות - בן יהודה יהודית 49.25 5305 2218   כפר סבא/כרמיאל
39 חשמונאי רותי - (רובוט) 48.74 13675 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
40 קליין גד - כהן גבי 48.63 1185 9098   נהריה - לב הצפון
41 גוטליב ליפא - אלקבץ שלי 48.50 16359 9510   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
42 (רובוט) - שטרן אריה 48.26 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
43 בהירי תמר - אבישר שוש 46.54 14148 18501   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
44 (רובוט) - זוסמן הדסה 46.18 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
45 (רובוט) - ניצן רינה 46.04 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
46 אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר 45.73 1035 23543   ת"א - אביבים
47 הנאור סימונה - לירון נולי 45.39 3486 21199   חיפה כרמל
48 (רובוט) - קולסקי איתן 45.19 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
49 לוי רוני - אלרן ישראל 45.18 12052 19052   חיפה כרמל
50 (רובוט) - גוראל נעמי 45.16 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
51 בר יוסף עקיבא - גרשון עודד 45.15 22055 8104   חיפה כרמל
52 וייסמן דוד - משכית חניתה 45.01 3698 12377   חיפה כרמל
53 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 43.90 41601 5585   חיפה כרמל
54 (רובוט) - עמיר מירה 43.78 ROBOT 2508   לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
55 גל ענת - עזר רונית 42.47 19854 42920   ת"א - אביבים
56 עזוז גילדה - ורניה כרמל 41.33 24167 24601   ת"א - אביבים
57 בסיס שרית - ליברטל זקלין 40.89 23082 17962   חיפה כרמל
58 (רובוט) - כהנא אלה 40.63 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
59 בכר יוסי - הלמן קרן 40.46 722 9272   נהריה/ת"א - אביבים
60 (רובוט) - גולדמן גיזי 40.31 ROBOT 7934   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
61 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה 40.22 6234 14693   ת"א - אביבים
62 לבנת טובה - רמתי גדעון 40.11 9115 1956   סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
63 (רובוט) - פרידמן רונית 39.76 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
64 (רובוט) - עפרון פרנסין 39.14 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
65 רגב יורם - בנבניסטי רונן 38.70 15877 23717   כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט
66 מילאת נעמי - גורביץ איטה 37.46 14489 40317   ת"א - אביבים
67 (רובוט) - גזית גלי 37.42 ROBOT 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
68 נביא רות - נביא יהודה 33.14 15308 15307   חיפה כרמל
69 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 31.38 ROBOT 23284   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
70 מזרחי שמחה - אליעז רות 30.68 17615 22057   חיפה כרמל