Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין רביעי בוקר
מושב 4 מתוך 5 תאריך: 24/03/21 סניף: אביבים מקדם: 8.71
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 נוימן יהושע - ולפר מיכאל 67.74 10646 12213 15 חיפה כרמל
2 כץ זהבה - לנגי אסף 65.08 8616 12940 12 ת"א - אביבים
3 strider63 - (רובוט) 64.74 strider63 ROBOT   לא חבר בהתאגדות
4 לויט יולי - בראונשטיין יעל 59.77 3566 14651 8 ת"א - כיכר המדינה
5 גזית גלי - קינן דני 58.64 40227 9289 6 נהריה/נהריה - לב הצפון
6 גוראל נעמי - גוראל איתן 58.49 41017 17114   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
7 (רובוט) - קרמרמן רותי 58.48 ROBOT 20362 4 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
8 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 58.36 ROBOT 40533 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
9 פרקש רות - helios_d 58.12 5305 helios_d   כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
10 ויזל לילי - שטאובר אריה 58.06 21043 22530   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
11 טורבוביץ ציפי - טורבוביץ מאיר 57.81 17764 24338 4 חיפה כרמל
12 זינגר בני - זעירא יחזקאל 57.63 9089 40880 3 רעננה - ההגנה
13 לוין איטה - כוכבא שלומית 57.50 24634 19097 3 חיפה כרמל
14 (רובוט) - עמיר מירה 57.38 ROBOT 2508 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
15 (רובוט) - שביט אסתר 55.23 ROBOT 3424 2 לא חבר בהתאגדות
16 מזרחי שמחה - אליעז רות 55.20 17615 22057 2 חיפה כרמל
16 זורנה ברזוביץ אנה - פאלוך אבלין 55.20 43034 16067 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
18 (רובוט) - רום מיכל 55.06 ROBOT 3406 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
19 קפלן אהרון - בן נחום גילי 54.94 1763 17526 2 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
20 שוצמן רחל - ברקוביץ אריה 54.75 15908 2502 2 חיפה כרמל
21 (רובוט) - קרסטניטצקי שולמית 54.66 ROBOT 41315 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
22 ברנט דוד - וייסמן דוד 53.87 40334 3698 2 חיפה כרמל
23 צור דוד - צור יהודית 53.77 9288 9373 1 נהריה
24 לוי רוני - אלרן ישראל 53.64 12052 19052 1 חיפה כרמל
25 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה 52.99 6234 14693 1 ת"א - אביבים
26 (רובוט) - קולסקי איתן 52.13 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
27 (רובוט) - קרן אורה 51.84 ROBOT 2362 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
27 (רובוט) - הלמן קרן 51.84 ROBOT 9272 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
29 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 51.73 ROBOT 23284 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
30 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 51.43 347 12406 1 ת"א - אביבים
31 צווייג יחזקאל - קורן אלי 51.32 13700 42686 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
32 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 51.17 41601 5585 1 חיפה כרמל
33 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 50.97 ROBOT 15338 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 בהירי תמר - זופניק שושי 50.94 14148 41703 1 ת"א - אביבים
35 (רובוט) - מזרח איתמר 50.88 ROBOT 10813 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
36 (רובוט) - באן דוד 50.66 ROBOT 10126 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
37 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 50.65 19218 10299 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
38 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 50.60 14359 16453 1 ת"א - כיכר המדינה
39 גוטליב ליפא - אלקבץ שלי 49.97 16359 9510   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
40 (רובוט) - גילרמן ג ניס 49.73 ROBOT 8000   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
41 (רובוט) - גלט אהרון 49.52 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
42 (רובוט) - איטר איריס 49.29 ROBOT 14697   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
43 (רובוט) - קס דניאל 49.07 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
44 אבני צבי - אבני אבי 49.01 41211 20834   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
45 (רובוט) - סורס אגי 48.81 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
46 מיכאילוביץ דניאלה - בליצבלאו ויקי 48.80 19979 16105   קריות
47 עזוז גילדה - ורניה כרמל 48.47 24167 24601   ת"א - אביבים
48 (רובוט) - כהנא אלה 48.35 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
49 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 47.85 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
49 זולקוב גנריאטה - בסיס שרית 47.85 23264 23082   חיפה כרמל
51 לבנת טובה - רמתי גדעון 47.78 9115 1956   סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 ינאי זאב - שוהם יורם 47.75 40727 40726   סביון - קרית אונו
53 בכור גניה - בראון ליליאן 47.52 19092 18910   ת"א - אביבים
54 אוסימו הלן - שור שיפי 46.50 42789 23900   חיפה כרמל
55 (רובוט) - זילברברג רינה 46.23 ROBOT 40940   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
56 (רובוט) - לביא נירה 45.90 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
57 דה פריס גבי - וקסלר רבקה 45.66 14048 410   ת"א - אביבים
58 (רובוט) - מור אהוד 45.54 ROBOT 40709   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
59 גבע חיים - קופרמן זאב 45.46 810 3716   כפר סבא/השרון
60 (רובוט) - (רובוט) 43.50 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
61 (רובוט) - אבישר שוש 42.91 ROBOT 18501   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
62 (רובוט) - סף יעל 42.62 ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
63 שיף סמדר - גולדורגר חנה 42.01 41358 12098   ת"א - כיכר המדינה
64 arkadiz - אבן צור אלי 41.21 arkadiz 1869   לא חבר בהתאגדות
65 גינזבורג מרים - הילזנרד אנני 40.77 5635 5598   חיפה כרמל
66 (רובוט) - שטרן אריה 40.67 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
67 שיצר אתי - זבירין אילנה 40.01 24656 15743   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
68 ברגר לאה - ליבר בתיה 38.88 20247 20248   ת"א - אביבים
69 (רובוט) - זאק טובה 38.59 ROBOT 41432   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
70 סביר נח - כליף אילנה 38.225 14631 11003   ירושלים/רמת השרון
71 (רובוט) - זוסמן הדסה 38.218 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
72 רייס איילין - ליברטל זקלין 37.80 41238 17962   חיפה כרמל
73 גרינמן שמשון - בר יוסף עקיבא 35.99 23268 22055   חיפה כרמל
74 מילאת נעמי - גורביץ איטה 32.61 14489 40317   ת"א - אביבים