Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 4 מתוך 9 תאריך: 23/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 8.14
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בלס אביבה - קפון לבנה 72.61 11586 7155 10 פ"ת - ויצו/ת"א - כיכר המדינה
2 (רובוט) - מיכאלי עדי 72.57 ROBOT 41724 8 לא חבר בהתאגדות /רחובות
3 (רובוט) - (רובוט) 70.74 ROBOT ROBOT 6 לא חבר בהתאגדות
4 דר יאיר - דר תמר 64.50 14518 8738 5 רחובות
5 פוקד שרה - זמיר ציפי 59.43 41698 41034 4 רחובות
6 גבעון בת-שבע - מיקנברג אירנה 59.20 16006 17719 4 רחובות
7 פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו 58.91 42921 23405 3 מועדון הברידג' רחובות
8 סורל רבקה - קיש תמר 58.68 5248 10948 3 רחובות/כפר סבא
9 (רובוט) - פרונינה איבגניה 58.00 ROBOT 23738 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
10 שפרן אגי - למפרט איטה 57.83 17035 17547 2 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
11 (רובוט) - נחמדי מנחם 55.51 ROBOT 41721   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
12 איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי 55.43 40376 12719 2 רחובות
13 קריב מיכאל - קמפלר יוסף 55.08 22999 14817 2 רחובות
14 (רובוט) - יעקב אברהם 55.00 ROBOT 40496 1 לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
15 (רובוט) - פרץ שמואל 54.74 ROBOT 16618 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
16 אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה 54.02 42133 22375 1 רחובות
17 גינזבורסקי רינה - כהן דוד 53.43 12542 23964 1 רחובות
18 (רובוט) - אפלבאום ערן 53.41 ROBOT 23127 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
19 מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 51.92 42763 2102 1 מודיעין
20 (רובוט) - אלקלעי משה 51.80 ROBOT 21482 1 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
21 ישראלי יוני - שפרוך אדוארד 50.98 42205 42206 1 רחובות
22 בן חץ לאה - דורון יונה 50.55 19936 19935 1 רחובות
23 מידן רחל - שובל אפרים 50.40 20257 5007 1 רחובות
24 שקד ציפי - מודיורוש מרים 50.18 14803 14725 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
25 פוסטר עופרה - מחלב חנה 49.82 19198 21543   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
26 נתן מינה - ויינר שפרה 49.53 15086 21538   רחובות
27 כסיף רחל - להט חוה 47.36 15332 41253   רחובות
28 אוליאמפרל אשר - ירדן דן 47.32 21821 15110   מודיעין
29 דימנט נעם - רחימי רחמים 46.38 2297 13241   רחובות
30 גונן יוסף - יהלום גדעון 44.17 23968 41875   רחובות
31 ארליך ברוך - וינברג עידו 43.96 42681 40818   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
32 (רובוט) - פולק ציפי 43.44 ROBOT 42241   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
33 savtaeti - סיון נעמי 42.98 savtaeti 24045   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
34 זיידמן רונית - קרמר זהבה 41.56 8956 11092   חולון - הקנטרי
35 גיטלר בקי - שחורי אילנה 40.66 41248 41064   רחובות
36 אוקון הדסה - כהן אינה 40.16 21447 23966   רחובות
37 אלומות זאב - דגן עוזי 39.58 17661 15475   רחובות/מודיעין
38 להט מוטי - קושיצקי דבורה 39.42 20373 41045   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
39 פינקוביץ רלי - edna eli 38.45 41924 edna eli   לא חבר בהתאגדות
40 שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה 38.20 42584 42974   רחובות
41 ליפצוק חנה - ברונשטיין סטנלי 38.12 22039 21544   ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
42 ארבל עמוס - אלדר אסתר 38.04 40271 24177   רחובות
43 חן עדינה - גפני מריאנה 30.34 42551 42979   מודיעין/רחובות
44 נקר שלום - almadalia 28.43 16638 almadalia   רחובות/ לא חבר בהתאגדות