Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל אונליין 2021 - תחרויות בוקר
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 25/04/21 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 11.17
מנהל תחרות: עמית אסף
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 (רובוט) - טוויג אהרון 67.10 ROBOT 11720 5 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
2 שליט בועז - נחום ניסים 65.42 5341 4558 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 64.88 2068 10670 4 ראשון לציון/רמת השרון
4 (רובוט) - טרגן אברהם 63.42 ROBOT 15186 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 אורון דוד - בילגוראי שרה 62.74 3379 12562 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
6 ברגיל אבי - בירן מיכאל 61.88 4181 643 3 אילת/כפר סבא
7 (רובוט) - חנוך גיורא 61.82 ROBOT 2094 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
8 (רובוט) - ינר יובל 61.66 ROBOT 10981 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
9 אברון אנית - הובר אלימלך 61.44 14814 9668 3 מודיעין/מבואות חרמון
10 לוי עובדיה - שבירו גדי 61.34 4306 11687 3 ת"א - אביבים/מודיעין
11 (רובוט) - מישקין אריה 61.09 ROBOT 14925 3 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
12 (רובוט) - פוקס אריק 60.66 ROBOT 42907 3 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
13 גני יוסף - חוטר יפה 59.82 13268 5687 3 כפר סבא
14 זורנה ברזוביץ אנה - פאלוך אבלין 59.58 43034 16067 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
15 ביגון מרים - אלול סימה 59.47 17608 11811 3 כפר סבא
16 ירוס מיכאל - וייסמן דוד 59.20 40706 3698 3 חיפה כרמל
17 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף פפה 59.12 23375 23377 2 נתניה
18 Avisimo - פאר מלכה 59.06 Avisimo 23251 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - בית מכבי
19 פורם פרידה - מנחם אבינועם 58.85 4912 8888 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/נס ציונה
20 ליבסטר בני - בנבניסטי רונן 58.79 3642 23717 2 השרון/פולג- ברידג' פוינט
21 (רובוט) - קפלן אלן 58.52 ROBOT 3495 2 לא חבר בהתאגדות /השרון
22 קרמנשהי אריה - קשת דוד 58.50 24625 16997 2 ירושלים
23 מילר בני - זומר אהרון 58.33 18358 24413 2 פ"ת - ויצו
24 (רובוט) - בן-דוד דני 58.28 ROBOT 8105 2 לא חבר בהתאגדות /טבעון
25 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 58.20 ROBOT 40425 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
26 דרזנר תרצה - שניר רותי 58.12 11054 13922 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
27 כהן חיים - כהן עליזה 58.04 4158 23550 2 אשדוד
28 (רובוט) - (רובוט) 57.850 ROBOT ROBOT 2 לא חבר בהתאגדות
29 זמיר עמי - אלספל חנן 57.846 19705 16044 2 השרון/ת"א - אביבים
30 ליאור רות - וינברג ארודי 57.41 19157 11657 2 ירושלים
31 פלופסקי לאון - שקד יצחק 56.90 5833 5414 2 חיפה כרמל/קריות
32 (רובוט) - אמדו דליה 56.39 ROBOT 40356 2 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
33 שפי אבי - גלסר אנדרי 56.22 17155 9069 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
34 מילנר חיה - ליימן וייס ענת 56.20 9800 22491 2 פ"ת - אם המושבות
34 גרינברג טדי - אדטו משה 56.20 41444 15250 2 כרמיאל
36 מור אהוד - גרוס ריצארד 56.14 40709 41601 2 חיפה כרמל
37 (רובוט) - שינבאום שלמה 56.01 ROBOT 23421 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
38 רחימי רחמים - קרפ דינה 55.79 13241 40534 2 רחובות
39 פז שרה - בנימין סלביה 55.76 8631 10037 2 רמת השרון
40 איבנשיץ מירה - ארליך ברוך 55.71 40376 42681 2 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
40 רייס קרול - סדן יעל 55.71 11670 10855 2 ת"א - אביבים
42 ישראלי יוני - שפרוך אדוארד 55.68 42205 42206 2 רחובות
43 שטרן לוי - כץ שרה 55.38 3423 14791 2 נס ציונה/נהריה - לב הצפון
44 (רובוט) - כהן שמואל 55.30 ROBOT 4938 2 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
45 (רובוט) - שרון אביגדור 55.03 ROBOT 581 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
46 הופפלד אריה - דימנט נעם 54.92 2351 2297 2 רחובות
47 (רובוט) - אפלבאום ערן 54.55 ROBOT 23127 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
48 אלרן ישראל - טמיר אלי 54.38 19052 5270 1 חיפה כרמל
49 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 54.33 8643 20459 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
50 יערי דליה - רגב יורם 54.25 20270 15877 1 השרון/כפר סבא
51 (רובוט) - פינטו תמר 54.11 ROBOT 23661 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
52 (רובוט) - בריפמן מיכאל 53.98 ROBOT 2776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
53 (רובוט) - שנפ מאיה 52.98 ROBOT 23993 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
54 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 52.92 22530 12719 1 נס ציונה/רחובות
55 (רובוט) - קופרמן זאב 52.87 ROBOT 3716 1 לא חבר בהתאגדות /השרון
56 (רובוט) - בנציוני יואל 52.73 ROBOT 9222 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
57 רוקח יוסי - אהרוני אבי 52.68 24689 4587 1 חיפה - רמת אלון
58 (רובוט) - לביא עמיקם 52.62 ROBOT 8449 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
59 שהרבני דולי - רונן חנה 52.54 20 21764 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
60 פרג רחל - פרג אלי 52.52 24352 24353 1 פ"ת - אם המושבות
61 תירוש אן - מילר אלכסיי 52.33 15020 20909 1 כפר תבור/נהריה - לב הצפון
62 (רובוט) - שאקי דן 51.81 ROBOT 2090 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
62 שמיון דגן יהודית - ארבל אליאס 51.81 15048 23996 1 נס ציונה/ב"ש - חברי הנגב
64 גוליק אורי - גוליק איתן 51.65 1414 1413 1 הרצליה - אילה
65 רום מיכל - קופמן שרה 51.57 3406 15635 1 כפר סבא/רחובות
66 אלון הדסה - סף יעל 51.33 7835 16743 1 ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
67 בן שמחון אבי - קרן אורה 51.00 24816 2362 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
68 (רובוט) - פארי אהרון 50.97 ROBOT 14383 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
69 ביגר כרמלה - גני רותי 50.95 23012 23011 1 חיפה כרמל
69 טנדטר עלי - קורן אלי 50.95 1926 42686 1 קריות/חיפה כרמל
71 (רובוט) - רגב שרי 50.92 ROBOT 42169 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
72 בלאט לובומיר - סולניק אריה 50.89 16453 3038 1 ת"א - כיכר המדינה
73 אוציטל בוריס - קלר יצחק 50.84 11725 9105 1 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
74 שפירו לאה - בן דוד יובל 50.81 18524 17852 1 רמת השרון
75 גיא יואל - אנטין דוד 50.78 17603 3524 1 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - בית הלוחם אפקה
76 (רובוט) - אלקלעי משה 50.62 ROBOT 21482 1 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
77 דולב ורדה - פולק רותי 50.32 22489 22488 1 פ"ת - אם המושבות
77 (רובוט) - שואל דוד 50.32 ROBOT 42068 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
79 (רובוט) - בן משה אלי 50.27 ROBOT 3260 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
80 גנוט ישראל - גבע חיים 50.14 18048 810 1 כפר סבא
81 נביא רות - נביא יהודה 50.08 15308 15307 1 חיפה כרמל
82 פורמן בארי - דומניץ רימונד 50.05 21868 24888 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
83 (רובוט) - אבני צבי 49.95 ROBOT 41211   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
84 (רובוט) - סורס אגי 49.92 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
85 (רובוט) - אקרמן ראובן 49.84 ROBOT 3799   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
86 (רובוט) - שחר אתי 49.76 ROBOT 19202   לא חבר בהתאגדות /רחובות
87 שוורץ ברברה - שוובה דני 49.57 16744 13866   כפר סבא/פ"ת - אם המושבות
88 קרמרמן רותי - פרקש רות 49.54 20362 5305   רעננה - ההגנה/כפר סבא
89 (רובוט) - זכריה נעמי 49.35 ROBOT 8416   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
90 זק יניב - בוגנים אתי 49.16 4281 17901   חיפה כרמל/ירושלים
90 (רובוט) - נדיבי אריה 49.16 ROBOT 41547   לא חבר בהתאגדות /השרון
92 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 48.86 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
93 (רובוט) - כוגן רעיה 48.70 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
94 קליין יעקב - בכר פנחס 48.57 21311 21421   פ"ת - אם המושבות
95 (רובוט) - מעוז גסטון 48.38 ROBOT 42530   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
96 (רובוט) - קוזיק סוניה 48.32 ROBOT 20776   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
97 שטרן אורי - עפרון פרנסין 48.16 22539 14774   השרון/סביון - קרית אונו
98 (רובוט) - הרבסט מיכאלה 48.13 ROBOT 5638   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
99 לביא משה - יוני קייטילה 48.05 364 25065   ת"א - אביבים/התאגדות ישראלית לברידג
100 גוטפריד שי - מנשה ניסים 47.92 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
101 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 47.81 17615 20154   חיפה כרמל
102 (רובוט) - בר מיכאלה 47.73 ROBOT 41394   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
103 (רובוט) - פיוטרו קלוד 47.05 ROBOT 4492   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
104 יזהר רפי - פרץ פולדי 46.94 15459 15460   כפר מרדכי
105 (רובוט) - מוזוליה קורנל 46.81 ROBOT 23305   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
106 בן דוד רמי - רפפורט לאה 46.62 16104 4261   קריות
107 (רובוט) - פישר אהובה 46.56 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
108 (רובוט) - יאראק יהודית 46.13 ROBOT 18998   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
109 רפאלי דוד - כהן שבתאי 45.94 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
110 דוקטורס גפרי - חיבה ראובן 45.83 17276 8012   השרון/פ"ת - אם המושבות
111 בסט יצחק (איזי) - צפריר יהודה 45.67 6064 22635   עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
112 (רובוט) - גורטלר יוסף 45.62 ROBOT 24499   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
113 (רובוט) - סגיב מירה 45.35 ROBOT 9011   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
114 יפה סטיבן - ברוידא אלירם 45.05 41615 20187   השרון/סביון - קרית אונו
115 (רובוט) - רוס חנה 44.89 ROBOT 3302   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
116 וייס פאולה - שידלוב מרים 44.83 16244 18320   ירושלים
117 טל נתן - שידלוב שלמה 44.64 18156 18283   ירושלים
117 ציפין עודד - ציפין שמואל 44.64 17725 24169   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
119 (רובוט) - מלכנר זאב 44.62 ROBOT 23995   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
120 לבהר משה - פרולינגר איל 44.48 824 19940   ראשון לציון/השרון
121 (רובוט) - הילזנרד אנני 44.05 ROBOT 5598   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
122 lioraE - אלקבץ שלי 43.02 lioraE 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
123 (רובוט) - בונים רוני 42.91 ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
124 כהן שולה - יעקב מלכה 42.83 2253 14220   אשקלון/י"ם - מרכז הברידג'
125 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 42.59 1213 19062   ת"א - כיכר המדינה
126 הס רנה - ססרקו לאה 42.53 2041 16554   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
127 זילבר ריטה - זילבר משה 42.37 9182 9181   פ"ת - ויצו
128 (רובוט) - עופר מוטי 42.23 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
129 (רובוט) - שולץ דורית 41.15 ROBOT 3921   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
129 פלקסברג מאיר - דקל אברהם 41.15 40483 15521   פולג- ברידג' פוינט
131 רז מזל - רגב נחום 41.13 14589 18285   ירושלים
132 (רובוט) - קושיצקי דבורה 40.77 ROBOT 41045   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
133 סביר אירנה - פלר חיים 40.72 40827 41597   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
134 סרבן דניאלה - אורון רות 40.50 20552 18699   חיפה כרמל
135 גינגולד סוזנה - שקד נינט 40.45 17988 21091   ראשל"צ - מרכז ספורט
136 סידי בתיה - הרץ רבקה 40.34 22964 21735   פ"ת - אם המושבות
137 (רובוט) - כהן עידית 40.10 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
138 (רובוט) - בר-און שמעון 39.69 ROBOT 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
139 אבידן חנה - שפירא אורה 39.56 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
140 שילה ראובן - ליברמן ארנון 39.50 17368 40047   ירושלים/סביון - קרית אונו
141 רן מרדכי - גולדמן רחל 39.10 22975 19028   השרון/ראשל"צ - מרכז ספורט
142 ספיר עוזי - ירדני יעל 38.88 42970 15266   ירושלים
143 (רובוט) - עפר מיכאל 38.83 ROBOT 24528   לא חבר בהתאגדות /רחובות
144 ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה 38.80 22039 17719   ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
145 שלומי דדי - שראל צביקה 38.42 5534 16011   רמת השרון
146 פדלון אורה - קויפמן בלהה 37.93 24901 25010   ר"ג - מרום נווה
147 עזר רונית - גל ענת 37.91 42920 19854   ת"א - אביבים
147 לוי יצחק - רוזנטל אבי 37.91 17092 17556   ירושלים
149 פרי סוזנה - פורת רחל 37.61 22920 22538   ירושלים
150 (רובוט) - בלזר שמעון 36.47 ROBOT 42172   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
151 לונדון רן - לונדון אילנה 35.93 40053 40052   ב"ש - בית הברידג'
152 ברגר מיכאל - אינדיג אופיר 35.25 40535 25007   רחובות
153 וסרמן סורין - יעקב אברהם 34.98 10889 40496   נס ציונה/מועדון הברידג' רחובות
154 פוסטר עופרה - למפרט איטה 33.58 19198 17547   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
155 (רובוט) - רגב אלה 33.25 ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת