Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל אונליין 2021 - תחרויות בוקר
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 26/04/21 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 11.22
מנהל תחרות: עמית אסף
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 (רובוט) - מישקין אריה 67.10 ROBOT 14925 5 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
2 יזהר רפי - פרץ פולדי 65.35 15459 15460 4 כפר מרדכי
3 (רובוט) - פרץ שמואל 65.23 ROBOT 16618 4 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
4 (רובוט) - טרגן אברהם 62.22 ROBOT 15186 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 (רובוט) - אמדו דליה 61.98 ROBOT 40356 3 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
6 (רובוט) - קפלן אלן 61.18 ROBOT 3495 3 לא חבר בהתאגדות /השרון
7 אלרן ישראל - טמיר אלי 60.85 19052 5270 3 חיפה כרמל
8 גוליק אורי - גוליק איתן 60.42 1414 1413 3 הרצליה - אילה
9 (רובוט) - אקרמן ראובן 60.32 ROBOT 3799 3 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
10 (רובוט) - קרמרמן רותי 59.83 ROBOT 20362 3 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
11 (רובוט) - טוויג אהרון 59.65 ROBOT 11720 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
12 אורנשטיין איתן - קורן אלי 59.13 801 42686 3 חיפה כרמל
13 (רובוט) - הנדל אביהו 59.01 ROBOT 23784 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
14 arkadiz - אורון רות 58.95 arkadiz 18699 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
15 (רובוט) - חסין נטשה 58.88 ROBOT 19019 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
16 לפידות אילנה - ולרשטיין בתיה 58.46 23455 42504 2 פולג- ברידג' פוינט
17 (רובוט) - מיכאלי עדי 57.87 ROBOT 41724 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
18 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 57.84 2068 10670 2 ראשון לציון/רמת השרון
19 אדלונד אטי - בן חיים כרמלה 57.66 22779 22526 2 נס ציונה
20 שחל אריה - אלול סימה 57.35 11897 11811 2 כפר סבא
21 זייטמן מגי - יעקב מלכה 57.17 2307 14220 2 י"ם - מרכז הברידג'
22 (רובוט) - ינר יובל 57.05 ROBOT 10981 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
23 (רובוט) - לביא עמיקם 56.99 ROBOT 8449 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 56.59 ROBOT 40425 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
24 (רובוט) - פדלון אורה 56.59 ROBOT 24901 2 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
26 (רובוט) - הרבסט מיכאלה 56.40 ROBOT 5638 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
27 (רובוט) - שאקי דן 56.10 ROBOT 2090 2 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
28 שוצמן רחל - אוסדצ'י-קפלן אורנה 56.07 15908 17014 2 חיפה כרמל
29 (רובוט) - כהן שירה 55.82 ROBOT 14618 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
30 שטרן לוי - כץ שרה 55.42 3423 14791 2 נס ציונה/נהריה - לב הצפון
31 כהן עדי - סולניק אריה 55.30 498 3038 2 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
31 מור אהוד - גרוס ריצארד 55.30 40709 41601 2 חיפה כרמל
33 שפי אבי - גלסר אנדרי 55.27 17155 9069 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
34 (רובוט) - פיוטרו קלוד 54.63 ROBOT 4492 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
35 (רובוט) - סף יעל 54.53 ROBOT 16743 2 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
36 זמיר עמי - אלספל חנן 54.32 19705 16044 2 השרון/ת"א - אביבים
37 גני יוסף - חוטר יפה 54.26 13268 5687 2 כפר סבא
37 אינדיג אופיר - שגב חן 54.26 25007 16820 2 רחובות
39 (רובוט) - (רובוט) 54.19 ROBOT ROBOT 2 לא חבר בהתאגדות
40 בסט יצחק (איזי) - יעקבי ברוריה 54.11 6064 22638 2 עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
41 (רובוט) - ברנסון יוסף 53.98 ROBOT 5266 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה - רמת אלון
42 דוקטורס מרים - כץ שריל 53.92 17278 17509 1 השרון
43 אנדרמן דוריאן - זינגר בני 53.83 15338 9089 1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
44 פרקש רות - בן יהודה יהודית 53.68 5305 2218 1 כפר סבא/כרמיאל
45 מזרחי שמחה - שטרן בן 53.49 17615 19887 1 חיפה כרמל
46 מזרחי יפה - פז שרה 53.46 9032 8631 1 רמת השרון
47 אנטין דוד - שיפטר שושי 53.34 3524 9198 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
48 פרולינגר איל - רגב יורם 52.88 19940 15877 1 השרון/כפר סבא
49 (רובוט) - רסין רותי 52.79 ROBOT 9040 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
50 מילנר חיה - ליימן וייס ענת 52.51 9800 22491 1 פ"ת - אם המושבות
50 (רובוט) - אלדר יורם 52.51 ROBOT 23133 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
52 אורון דוד - בילגוראי שרה 52.36 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
53 רום מיכל - רוזנטל אבי 52.27 3406 17556 1 כפר סבא/ירושלים
54 בן נחום גילי - ברוידא שרה 52.18 17526 16556 1 חיפה כרמל/סביון - קרית אונו
55 (רובוט) - אדטו משה 52.11 ROBOT 15250 1 לא חבר בהתאגדות /כרמיאל
56 (רובוט) - לוי אנה 51.81 ROBOT 19412 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
56 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 51.81 17756 12213 1 פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
58 זלצמן בנימין - מיכאלי נפתלי 51.78 18997 10767 1 ירושלים
58 (רובוט) - זילבר משה 51.78 ROBOT 9181 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
60 סדיס גובינה - קרן אורה 51.75 14831 2362 1 כפר סבא/נס ציונה
61 (רובוט) - פז אפי 51.69 ROBOT 7966 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
61 (רובוט) - עפר מיכאל 51.69 ROBOT 24528 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
63 רפאלי דוד - כהן שבתאי 51.65 4087 14630 1 י"ם - מרכז הברידג'
64 (רובוט) - בנציוני יואל 51.56 ROBOT 9222 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
65 (רובוט) - פינטו תמר 50.95 ROBOT 23661 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
66 (רובוט) - פירוז אסתר 50.83 ROBOT 18167 1 לא חבר בהתאגדות /אשדוד
67 (רובוט) - פארי אהרון 50.80 ROBOT 14383 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
68 רז מזל - דנן אלן ארי 50.58 14589 21726 1 ירושלים
69 (רובוט) - בונים רוני 50.55 ROBOT 41837 1 לא חבר בהתאגדות /אילת
70 (רובוט) - ציפין שמואל 50.43 ROBOT 24169 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
71 דימנט נעם - רדלר חיה 50.18 2297 6691 1 רחובות
72 ענבר דן - וינברג ארודי 50.09 15231 11657 1 ירושלים
73 בן נון אביבה - גולדרינג אהובה 49.97 19027 16231   ת"א - אביבים
73 (רובוט) - שואל דוד 49.97 ROBOT 42068   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
75 תירוש אן - מילר אלכסיי 49.63 15020 20909   כפר תבור/נהריה - לב הצפון
76 (רובוט) - כהן עידית 49.60 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
77 (רובוט) - עופר מוטי 49.39 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
78 (רובוט) - אלעד רחל 49.33 ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
79 ענבר ציפורה - שראל צביקה 49.17 4053 16011   רמת השרון
80 קליין יעקב - בכר פנחס 49.05 21311 21421   פ"ת - אם המושבות
81 (רובוט) - מנדלבוים בני 48.56 ROBOT 24618   לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
82 וכט רפאל - בנימין סלביה 48.38 3191 10037   רמת השרון
83 (רובוט) - שוובה דני 48.35 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
84 (רובוט) - שולץ דורית 48.28 ROBOT 3921   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
85 הס רנה - בך ורדה 47.98 2041 4529   ירושלים
86 (רובוט) - כוגן רעיה 47.82 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
87 רייטן חיה - הנדלר יהודה 47.79 23272 24469   פולג- ברידג' פוינט
88 (רובוט) - סורס אגי 47.67 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
88 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 47.67 25063 16067   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
88 רייכמן יוסי - רייכמן ברכה 47.67 746 747   כפר סבא
91 בלס רמי - בלס יהודית 47.37 1188 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
92 (רובוט) - וייס משה 47.21 ROBOT 21397   לא חבר בהתאגדות /השרון
92 (רובוט) - בן עמי זאקי 47.21 ROBOT 16885   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
94 (רובוט) - נדיבי אריה 46.91 ROBOT 41547   לא חבר בהתאגדות /השרון
95 וולפגור אתי - אלקלעי משה 46.84 20331 21482   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
96 (רובוט) - שמש רותי 46.14 ROBOT 18560   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
97 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף פפה 46.02 23375 23377   נתניה
98 קופליוביץ חיה - (רובוט) 45.89 18693 ROBOT   מועדון הברידג' רחובות/ לא חבר בהתאגדות
99 שניידרמן לב - חיבה ראובן 45.86 23445 8012   חדרה - קדימה/פ"ת - אם המושבות
100 ליפצוק חנה - (רובוט) 45.72 22039 ROBOT   ראשל"צ - מרכז ספורט / לא חבר בהתאגדות
101 שליט בועז - נחום ניסים 45.65 5341 4558   ת"א - בית הלוחם אפקה
102 בן דוד רמי - רפפורט לאה 45.59 16104 4261   קריות
103 מירון רוברט - תמרי גדי 45.47 43032 1448   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
104 ברגיל אבי - בירן מיכאל 45.22 4181 643   אילת/כפר סבא
105 אופנהיים נגה - בבס סופיה 44.73 42058 20467   הרצליה - פיתוח/פ"ת - אם המושבות
106 סמואל מיקי - סמואל עפרה 44.49 10932 10933   מועדון הברידג' רחובות
107 (רובוט) - רגב אלה 44.36 ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
108 גולדמן רחל - פאר מלכה 44.18 19028 23251   ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשל"צ - בית מכבי
109 (רובוט) - אלתר חגי 43.93 ROBOT 18423   לא חבר בהתאגדות /השרון
110 טאוב זאב - מנדר ענת 43.78 10750 40603   כרמיאל
111 לויט יולי - בראונשטיין יעל 43.75 3566 14651   ת"א - כיכר המדינה
112 שפר אילנה - דולב ורדה 43.63 23397 22489   פ"ת - אם המושבות
113 חנוך גיורא - קרניאל דליה 43.60 2094 42069   רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
114 אורון צילה - וינשטיין נילי 43.23 40371 42274   פולג- ברידג' פוינט
115 זנו מרים - לוי יצחק 43.05 18233 17092   ירושלים
116 (רובוט) - אבני אבי 42.95 ROBOT 20834   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
117 שטיין נחום - שינבאום שלמה 42.89 17177 23421   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
117 ישראלי יוני - שפרוך אדוארד 42.89 42205 42206   רחובות
117 זיידמן רונית - קרמר זהבה 42.89 8956 11092   חולון - הקנטרי
120 שמיון דגן יהודית - ארבל אליאס 42.59 15048 23996   נס ציונה/ב"ש - חברי הנגב
121 כהן פטרישה - אלזם מרי 42.22 43017 41938   סביון - קרית אונו
122 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 42.16 8643 20459   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
122 כהן מאיר - לנדה בנימין 42.16 1037 23597   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
124 (רובוט) - זופניק שושי 42.13 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
125 טל משה - ענבר יעל 42.07 2176 20415   כפר סבא/רחובות
126 גקמן לילית - אלקבץ שלי 42.00 11161 9510   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
127 (רובוט) - שגיא נעמי 41.08 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
128 (רובוט) - הזנפרץ אתי 40.75 ROBOT 23333   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
129 (רובוט) - סגל שרה 39.52 ROBOT 17420   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
130 קרמנשהי אריה - קשת דוד 39.06 24625 16997   ירושלים
131 (רובוט) - פולק ציפי 38.57 ROBOT 42241   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
132 פורמן בארי - דומניץ רימונד 37.59 21868 24888   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
133 שגל יפה - קישוני דליה 36.98 9233 3344   ב"ש - חברי הנגב
134 לבנת טובה - דויד סילביה 36.24 9115 18006   סביון - קרית אונו
135 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 36.18 18283 18320   ירושלים
136 גינגולד סוזנה - שקד נינט 35.54 17988 21091   ראשל"צ - מרכז ספורט
137 רגב נחום - רגב שרי 33.55 18285 42169   ירושלים