Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל אונליין 2021 - תחרויות בוקר
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 27/04/21 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 11.45
מנהל תחרות: עמית אסף
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 שליט בועז - נחום ניסים 67.31 5341 4558 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 גלברד מרדכי - מינץ יעקב 66.54 612 175 4 נהריה - לב הצפון/רמת השרון
3 צדיק ארז - ינר יובל 66.31 2934 10981 4 אילת/פ"ת - אם המושבות
4 אורון דוד - בילגוראי שרה 66.18 3379 12562 4 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
5 שטרן לוי - כץ שרה 64.31 3423 14791 3 נס ציונה/נהריה - לב הצפון
6 שמש רותי - שמש סמי 63.53 18560 18561 3 סביון - קרית אונו
7 (רובוט) - אקרמן ראובן 62.79 ROBOT 3799 3 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
8 ראובן עמי - לנדאו שחר 62.20 5056 7819 3 כפר סבא
9 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 61.83 42908 13339 3 רחובות/ראשון לציון
10 גוליק אורי - גוליק איתן 61.37 1414 1413 3 הרצליה - אילה
11 ביגון מרים - אלול סימה 60.87 17608 11811 3 כפר סבא
12 (רובוט) - גיא יואל 60.12 ROBOT 17603 3 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
13 יקותיאלי אסף - גלעדי ירון 59.20 18268 20553 3 ת"א - אביבים/ר"ג - מרום נווה
14 זק יניב - גלסר אנדרי 58.72 4281 9069 3 חיפה כרמל
15 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 58.07 8643 20459 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
16 נוימן יהושע - ולפר מיכאל 57.81 10646 12213 2 חיפה כרמל
17 (רובוט) - חנוך גיורא 57.59 ROBOT 2094 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
18 (רובוט) - כהן שירה 57.53 ROBOT 14618 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
19 גנוט ישראל - גבע חיים 57.37 18048 810 2 כפר סבא
20 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 57.18 2068 10670 2 ראשון לציון/רמת השרון
21 גרוסמן אורנית - סף יעל 56.79 42174 16743 2 נס ציונה/חדרה - קדימה
22 לוי עובדיה - שבירו גדי 56.52 4306 11687 2 ת"א - אביבים/מודיעין
23 (רובוט) - סורס אגי 56.41 ROBOT 24242 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
24 בודניק רבקה - בודניק יוסי 56.35 14977 14978 2 אשדוד
25 אוציטל בוריס - קלר יצחק 56.06 11725 9105 2 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
26 עמרם ציפי - ברזילי ליאורה 55.59 18193 17093 2 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
27 ספינקה פיני - ארנון זאב 55.56 18859 13672 2 ת"א - אביבים
28 (רובוט) - פרץ שמואל 55.19 ROBOT 16618 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
29 (רובוט) - פרנקל גיורא 55.13 ROBOT 13119 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
30 שלומי דדי - שראל צביקה 54.91 5534 16011 2 רמת השרון
31 (רובוט) - פולק ציפי 54.90 ROBOT 42241 2 לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
32 מילר בני - זומר אהרון 54.81 18358 24413 2 פ"ת - ויצו
33 פרולינגר איל - רגב יורם 54.76 19940 15877 2 השרון/כפר סבא
34 לוי שרי - לבנת טובה 54.74 9322 9115 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
35 קופמן שרה - דשא גיל 54.69 15635 6832 2 רחובות/כפר סבא
36 זינגר בני - זעירא יחזקאל 54.58 9089 40880 2 רעננה - ההגנה
37 (רובוט) - מיכאלי עדי 54.39 ROBOT 41724 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
38 קפלן אלן - פרימן סטיבן 54.33 3495 19062 2 השרון/ת"א - כיכר המדינה
39 (רובוט) - אלקבץ שלי 54.16 ROBOT 9510 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
40 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 54.15 22530 12719 2 נס ציונה/רחובות
41 (רובוט) - בנציוני יואל 54.15 ROBOT 9222 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
42 (רובוט) - מישקין אריה 54.14 ROBOT 14925 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
43 סדיס גובינה - אופנהיים נגה 54.11 14831 42058 2 כפר סבא/הרצליה - פיתוח
44 גני יוסף - חוטר יפה 54.05 13268 5687 2 כפר סבא
45 הירש הלן - שוורץ ברברה 54.01 12658 16744 1 כפר סבא
46 (רובוט) - טרגן אברהם 53.85 ROBOT 15186 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
47 רוקח יוסי - אהרוני אבי 53.80 24689 4587 1 חיפה - רמת אלון
47 לב פאול - מנדלאוי אמי 53.80 8788 17340 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
49 (רובוט) - קוזיק סוניה 53.79 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
50 שמיון דגן יהודית - גולדרינג אהובה 53.72 15048 16231 1 נס ציונה/ת"א - אביבים
51 (רובוט) - רוס חנה 53.60 ROBOT 3302 1 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 רום מיכל - דגן חוה 53.31 3406 1057 1 כפר סבא
53 בן חיים כרמלה - שדה אורי 53.29 22526 2630 1 נס ציונה/רחובות
54 שחר יאיר - שפי אבי 53.23 8782 17155 1 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
55 בן משה אלי - דנציגר אלכס 52.60 3260 3258 1 רמת השרון
56 (רובוט) - שקד נינט 52.37 ROBOT 21091 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
57 וקס גל - וילר אווי 52.10 15333 20249 1 רחובות/מודיעין
58 (רובוט) - שקד יצחק 51.82 ROBOT 5414 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
59 בן סימון שרל - לנדה בנימין 51.24 10829 23597 1 ת"א - אביבים
60 (רובוט) - קרמרמן רותי 51.08 ROBOT 20362 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
61 אוסדצ'י-קפלן אורנה - טורפשטיין ירון 51.01 17014 19051 1 חיפה כרמל/קריות
62 (רובוט) - עפרון פרנסין 50.77 ROBOT 14774 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
63 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 50.62 25063 16067 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
64 זמיר עמי - אלספל חנן 50.59 19705 16044 1 השרון/ת"א - אביבים
65 חסין נטשה - ברדיצבסקי ולדימיר 50.55 19019 40837 1 ירושלים
65 (רובוט) - דימנט נעם 50.55 ROBOT 2297 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
67 שכטר קרין - שכטר דב 50.52 9073 9074 1 ת"א - כיכר המדינה
68 רפאלי דוד - כהן שבתאי 50.31 4087 14630 1 י"ם - מרכז הברידג'
69 הזנפרץ אתי - אורון רות 50.05 23333 18699 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /חיפה כרמל
70 הס רנה - יהל נילי 50.00 2041 11658 1 ירושלים
71 ענבר דן - וינברג ארודי 49.98 15231 11657   ירושלים
72 גרבר זיוה - בנימין סלביה 49.94 14033 10037   רמת השרון
73 אברון אנית - הובר אלימלך 49.93 14814 9668   מודיעין/מבואות חרמון
74 (רובוט) - קרן אורה 49.70 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
75 פלץ ברברה - יגרמן עדנה 49.677 4463 14423   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - האקדמיה לברידג'
76 (רובוט) - פארי אהרון 49.675 ROBOT 14383   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
77 (רובוט) - פינטו תמר 49.56 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
78 (רובוט) - דיין רחל 49.496 ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
79 (רובוט) - לביא משה 49.495 ROBOT 24415   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
80 (רובוט) - שאקי דן 49.22 ROBOT 2090   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
81 (רובוט) - לביא עמיקם 49.15 ROBOT 8449   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
82 בן דוד רמי - רפפורט לאה 49.04 16104 4261   קריות
83 (רובוט) - סביר נח 49.03 ROBOT 14631   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
84 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף פפה 48.90 23375 23377   נתניה
85 לידור דניאלה - ירדני יעל 48.889 2632 15266   סביון - קרית אונו/ירושלים
86 (רובוט) - שחל אריה 48.887 ROBOT 11897   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
87 ברקמן מאיר - שורץ שחר 48.840 8312 15637   רחובות
88 בן חיים שרה - אדלונד אטי 48.835 10148 22779   ראשון לציון/נס ציונה
89 תירוש אן - מילר אלכסיי 48.70 15020 20909   כפר תבור/נהריה - לב הצפון
90 קליין יעקב - ליימן וייס ענת 48.61 21311 22491   פ"ת - אם המושבות
91 (רובוט) - גרינר חנן 48.52 ROBOT 7156   לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי
92 (רובוט) - מיכאלי נפתלי 48.30 ROBOT 10767   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
93 (רובוט) - קרניאל דליה 47.37 ROBOT 42069   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
94 רסין רותי - גולדמן רחל 47.35 9040 19028   רמת השרון/ראשל"צ - מרכז ספורט
95 (רובוט) - פרחי לינה 47.23 ROBOT 15050   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
96 שינבאום שלמה - אביב זאב 47.13 23421 23419   פ"ת - אם המושבות/השרון
97 (רובוט) - טוויג אהרון 47.070 ROBOT 11720   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
98 (רובוט) - נתן מינה 47.065 ROBOT 15086   לא חבר בהתאגדות /רחובות
99 שניידר ישי - שניידר בלה 46.97 17643 21217   ירושלים
100 (רובוט) - אפלבאום ערן 46.80 ROBOT 23127   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
101 (רובוט) - אלעד רחל 46.76 ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
102 (רובוט) - בן-דוד דני 46.64 ROBOT 8105   לא חבר בהתאגדות /טבעון
103 צרניצקי ולדימיר - גרינברג טדי 46.63 40032 41444   טבעון - רקפת /כרמיאל
104 (רובוט) - פירוז אסתר 46.568 ROBOT 18167   לא חבר בהתאגדות /אשדוד
105 ולרשטיין בתיה - הראל אתי 46.566 42504 19766   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
106 (רובוט) - שולץ דורית 46.46 ROBOT 3921   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
107 (רובוט) - בר-און שמעון 46.34 ROBOT 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
108 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 46.271 19218 24816   ת"א - אביבים
109 מור אהוד - גרוס ריצארד 46.269 40709 41601   חיפה כרמל
110 גוטפריד שי - מנשה ניסים 46.16 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
111 גילת יצחק - סבירסקי אהוד 45.72 13330 40436   רעננה - ההגנה
112 (רובוט) - דויד סילביה 45.55 ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
113 כהן שמואל - מילנר חיה 45.30 4938 9800   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
114 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 45.17 ROBOT 40425   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
115 (רובוט) - רגב שרי 45.15 ROBOT 42169   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
116 (רובוט) - יעקב אברהם 45.14 ROBOT 40496   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
117 (רובוט) - לוי אנה 45.10 ROBOT 19412   לא חבר בהתאגדות /קריות
118 הרבסט אפרת - הרבסט מיכאלה 44.51 40721 5638   פולג- ברידג' פוינט
119 יזהר רפי - פרץ פולדי 44.39 15459 15460   כפר מרדכי
120 (רובוט) - אמדו דליה 43.88 ROBOT 40356   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
121 (רובוט) - אלקלעי משה 43.57 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
122 ארליך ברוך - רוטר מריו 43.50 42681 42582   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
123 אורון צילה - וינשטיין נילי 43.48 40371 42274   פולג- ברידג' פוינט
124 shennn - דון-יחייא רחל 43.18 shennn 40720   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
125 (רובוט) - רונן חנה 43.07 ROBOT 21764   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
126 (רובוט) - כהן עידית 42.90 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
127 (רובוט) - ליבוביץ דוד 42.66 ROBOT 18294   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
128 (רובוט) - ימין דוד 42.48 ROBOT 40064   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
129 קרמנשהי אריה - קשת דוד 42.46 24625 16997   ירושלים
130 (רובוט) - מעוז גסטון 42.39 ROBOT 42530   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
131 (רובוט) - כהן אבנר 42.20 ROBOT 9199   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
132 (רובוט) - שוובה דני 41.89 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
133 (רובוט) - עופר מוטי 41.33 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
134 מורן מוטי - בבס סופיה 41.08 11399 20467   פ"ת - אם המושבות
135 רז אמנון - רז מזל 40.90 12306 14589   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
136 שגל יפה - קישוני דליה 40.71 9233 3344   ב"ש - חברי הנגב
137 כהן עליזה - בלטר צבי 40.57 23550 42094   אשדוד
138 (רובוט) - מנדלבוים בני 40.53 ROBOT 24618   לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
139 פז שרה - וכט רפאל 39.85 8631 3191   רמת השרון
140 פרג רחל - פרג אלי 39.30 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
141 ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה 39.29 22039 17719   ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
142 שנפ מאיה - שטרן אורי 37.58 23993 22539   רמת השרון/השרון
143 (רובוט) - עפר מיכאל 37.14 ROBOT 24528   לא חבר בהתאגדות /רחובות
144 פדלון אורה - קויפמן בלהה 36.79 24901 25010   ר"ג - מרום נווה
145 סולם ורדה - דורף אן 35.44 13093 23950   אשקלון
146 אבני צבי - אבני אבי 34.37 41211 20834   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
147 רגב ציון - רז ניסן 33.79 19132 15461   ירושלים
148 (רובוט) - פוקס אריק 33.77 ROBOT 42907   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת