Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל אונליין 2021 - תחרויות בוקר
מושב 4 מתוך 5 תאריך: 28/04/21 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 10.93
מנהל תחרות: עמית אסף
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 (רובוט) - לביא עמיקם 70.99 ROBOT 8449 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 גלברד מרדכי - פולק גו 66.95 612 23835 4 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
3 מילנר חיה - ליימן וייס ענת 65.50 9800 22491 4 פ"ת - אם המושבות
4 (רובוט) - ידדוב רמי 62.18 ROBOT 18141 4 לא חבר בהתאגדות /קיסריה
5 (רובוט) - מילר אלכסיי 62.15 ROBOT 20909 3 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
6 (רובוט) - טרגן אברהם 61.22 ROBOT 15186 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
7 (רובוט) - טוויג אהרון 61.12 ROBOT 11720 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
8 (רובוט) - מישקין אריה 60.78 ROBOT 14925 3 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
9 ליפצוק חנה - (רובוט) 60.52 22039 ROBOT 3 ראשל"צ - מרכז ספורט / לא חבר בהתאגדות
10 שטרן לוי - כץ שרה 59.83 3423 14791 3 נס ציונה/נהריה - לב הצפון
11 (רובוט) - לוי אנה 59.61 ROBOT 19412 3 לא חבר בהתאגדות /קריות
12 (רובוט) - לידור דניאלה 59.58 ROBOT 2632 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
13 סמואל מיקי - סמואל עפרה 59.34 10932 10933 3 מועדון הברידג' רחובות
14 (רובוט) - פז אפי 58.58 ROBOT 7966 3 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
15 גרוסמן אורנית - אנדרמן דוריאן 58.47 42174 15338 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
16 רום מיכל - קופמן שרה 58.32 3406 15635 2 כפר סבא/רחובות
17 זינגר בני - זעירא יחזקאל 58.14 9089 40880 2 רעננה - ההגנה
18 קליין יעקב - בכר פנחס 58.08 21311 21421 2 פ"ת - אם המושבות
19 (רובוט) - בן-דוד דני 58.04 ROBOT 8105 2 לא חבר בהתאגדות /טבעון
20 גל ויגלר אורית - גל ענת 57.75 15388 19854 2 ת"א - אביבים
21 שניידר ישי - שניידר בלה 56.96 17643 21217 2 ירושלים
22 (רובוט) - קוזיק סוניה 56.71 ROBOT 20776 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
23 (רובוט) - פארי אהרון 56.56 ROBOT 14383 2 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
24 (רובוט) - פיוטרו קלוד 56.42 ROBOT 4492 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
25 (רובוט) - מחלב חנה 56.41 ROBOT 21543 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
26 (רובוט) - אוסדצ'י-קפלן אורנה 56.22 ROBOT 17014 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
27 לוי עובדיה - שבירו גדי 56.10 4306 11687 2 ת"א - אביבים/מודיעין
28 (רובוט) - בר מיכאלה 56.02 ROBOT 41394 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
29 (רובוט) - קרמרמן רותי 55.88 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
30 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 55.75 10316 11054 2 ת"א - אביבים
31 פרידלנדר דודי - צנעני אילנה 55.54 12719 17408 2 רחובות
32 גולדמן רחל - פאר מלכה 55.12 19028 23251 2 ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשל"צ - בית מכבי
33 (רובוט) - רונן חנה 55.06 ROBOT 21764 2 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
34 (רובוט) - שחר אתי 54.77 ROBOT 19202 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
35 (רובוט) - אלקלעי משה 54.63 ROBOT 21482 2 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
36 (רובוט) - עפרון פרנסין 54.47 ROBOT 14774 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
37 אברון אנית - הובר אלימלך 54.403 14814 9668 2 מודיעין/מבואות חרמון
38 ענבר ציפורה - שראל צביקה 54.397 4053 16011 2 רמת השרון
39 סביר נח - כליף אילנה 54.39 14631 11003 2 ירושלים/רמת השרון
40 (רובוט) - סדיס גובינה 54.32 ROBOT 14831 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
41 (רובוט) - קפלן אלן 54.03 ROBOT 3495 2 לא חבר בהתאגדות /השרון
42 (רובוט) - רוקח יוסי 53.93 ROBOT 24689 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה - רמת אלון
43 (רובוט) - שולץ דורית 53.81 ROBOT 3921 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
44 וייסמן דוד - שטרן בן 53.65 3698 19887 2 חיפה כרמל
45 גני יוסף - אלול סימה 53.63 13268 11811 2 כפר סבא
46 מנשה ניסים - שקד יצחק 53.46 40680 5414 2 חיפה - רמת אלון/קריות
47 ליבסטר בני - בנבניסטי רונן 53.38 3642 23717 1 השרון/פולג- ברידג' פוינט
48 זנו מרים - לוי יצחק 53.35 18233 17092 1 ירושלים
49 קרמנשהי אריה - קשת דוד 53.20 24625 16997 1 ירושלים
50 צין נאוה - שעובי אביהוא 53.07 17437 21278 1 קיסריה/רחובות
51 אדלר דינר פרידה - בומש חוי 53.02 22582 22479 1 ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 (רובוט) - גבע חיים 52.96 ROBOT 810 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
53 אגוזי נילי - אנטין דוד 52.77 11419 3524 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
54 (רובוט) - אלעד רחל 52.29 ROBOT 3696 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
55 (רובוט) - שואל דוד 52.06 ROBOT 42068 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
56 (רובוט) - אלזם מרי 52.02 ROBOT 41938 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
57 וינשטיין נילי - קצר מרגלית 51.92 42274 40158 1 פולג- ברידג' פוינט
58 מקוב מרדכי - בן חיים כרמלה 51.841 11172 22526 1 נס ציונה
59 שליט בועז - נחום ניסים 51.839 5341 4558 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
60 (רובוט) - הנדל אביהו 51.76 ROBOT 23784 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
61 (רובוט) - כוגן רעיה 51.73 ROBOT 9385 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
62 (רובוט) - יאראק יהודית 51.65 ROBOT 18998 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
63 שטרן ורד - ציפין שמואל 51.48 24290 24169 1 קריות/חיפה כרמל
64 (רובוט) - בנציוני יואל 51.41 ROBOT 9222 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
65 (רובוט) - עמיר מירה 51.369 ROBOT 2508 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
66 הרבסט אפרת - הרבסט מיכאלה 51.367 40721 5638 1 פולג- ברידג' פוינט
67 פורמן בארי - דומניץ רימונד 51.19 21868 24888 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
68 צדיק ארז - ינר יובל 51.14 2934 10981 1 אילת/פ"ת - אם המושבות
69 חכמי מיכל - יהל נילי 51.12 3912 11658 1 ירושלים
70 (רובוט) - פישר אהובה 50.98 ROBOT 24341 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
71 אורון דוד - בילגוראי שרה 50.97 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
72 רפאלי דוד - כהן שבתאי 50.88 4087 14630 1 י"ם - מרכז הברידג'
73 בן שמחון אבי - קרן אורה 50.76 24816 2362 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
74 (רובוט) - ימין דוד 50.51 ROBOT 40064 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
75 (רובוט) - דיין רחל 50.47 ROBOT 40734 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
76 (רובוט) - גוליק אורי 50.36 ROBOT 1414 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
77 אבני צבי - אבני אבי 50.29 41211 20834 1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
78 (רובוט) - פוקס אריק 50.26 ROBOT 42907 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
79 אבידן חנה - שפירא אורה 50.18 13936 4844 1 ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
80 דוד אליהו - בנימין סלביה 50.17 11385 10037 1 רמת השרון
81 למפרט איטה - שפרן אגי 50.017 17547 17035 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
82 שפי אבי - גלסר אנדרי 50.016 17155 9069 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
83 בלס רמי - בלס יהודית 50.00 1188 1187 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
84 (רובוט) - פרץ שמואל 49.92 ROBOT 16618   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
85 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 49.88 16557 24499   סביון - קרית אונו
86 (רובוט) - מיכאלי עדי 49.76 ROBOT 41724   לא חבר בהתאגדות /רחובות
87 פז שרה - וכט רפאל 49.71 8631 3191   רמת השרון
88 חסין נטשה - ירדני יעל 49.26 19019 15266   ירושלים
89 זק יניב - בוגנים אתי 48.57 4281 17901   חיפה כרמל/ירושלים
90 (רובוט) - מנדלבוים בני 47.98 ROBOT 24618   לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
91 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 47.89 1213 19062   ת"א - כיכר המדינה
92 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 47.77 ROBOT 40425   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
93 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 47.66 25063 16067   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
94 דורון דורית - קרניאל דליה 47.53 5967 42069   פולג- ברידג' פוינט
95 (רובוט) - דויד סילביה 47.30 ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
96 (רובוט) - פינטו תמר 47.26 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
97 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 47.23 17756 12213   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
98 ברגיל אבי - בירן מיכאל 47.16 4181 643   אילת/כפר סבא
99 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף פפה 47.03 23375 23377   נתניה
100 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 46.63 2068 10670   ראשון לציון/רמת השרון
101 (רובוט) - שאקי דן 46.49 ROBOT 2090   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
102 (רובוט) - בוימל דבורה 46.45 ROBOT 13904   לא חבר בהתאגדות /קריות
103 ינקוביץ ציפי - צינמן מיכל 45.92 23090 23875   טבעון - רקפת
104 פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו 45.864 42921 23405   מועדון הברידג' רחובות
105 בצלאל רות - אדלונד אטי 45.860 7549 22779   פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
106 (רובוט) - בר-און שמעון 45.859 ROBOT 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
107 שדה ציון - איבגי דוד ד"ר 45.75 6611 9768   אשדוד
108 ספינקה פיני - ארנון זאב 45.72 18859 13672   ת"א - אביבים
109 כהן מוירה - שניר רותי 45.55 18110 13922   כפר סבא
110 פלקסברג מאיר - דקל אברהם 45.41 40483 15521   פולג- ברידג' פוינט
111 רמתי גדעון - לבנת טובה 45.360 1956 9115   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
112 (רובוט) - ליברמן ארנון 45.356 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
113 אלתר חגי - פרולינגר איל 45.26 18423 19940   השרון
114 בן משה אלי - דנציגר אלכס 45.09 3260 3258   רמת השרון
115 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה 44.99 17093 22920   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
116 דוקטורס מרים - כץ שריל 44.87 17278 17509   השרון
117 רגב נחום - רז ניסן 44.85 18285 15461   ירושלים
118 (רובוט) - (רובוט) 44.62 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
119 אורנשטיין איתן - קורן אלי 44.59 801 42686   חיפה כרמל
120 (רובוט) - פלס דגנית 44.56 ROBOT 40388   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
121 (רובוט) - שוובה דני 44.55 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
122 שהרבני דולי - לביא משה 44.36 20 24415   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
123 מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי 44.09 19979 24242   קריות
124 shennn - דון-יחייא רחל 44.05 shennn 40720   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
125 וולפגור אתי - אמדו דליה 43.587 20331 40356   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
126 טוביאס חיים - הופפלד אריה 43.586 922 2351   ב"ש - חברי הנגב/רחובות
127 טאוב זאב - מנדר ענת 43.31 10750 40603   כרמיאל
128 רייטן חיה - הנדלר יהודה 43.28 23272 24469   פולג- ברידג' פוינט
129 ענבר דן - וינברג ארודי 43.22 15231 11657   ירושלים
130 רז מזל - דנן אלן ארי 43.01 14589 21726   ירושלים
131 יזהר רפי - פרץ פולדי 42.972 15459 15460   כפר מרדכי
132 הרדון עפרה - פרקש רות 42.969 14930 5305   י"ם - מרכז הברידג' /כפר סבא
133 (רובוט) - עופר מוטי 42.64 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
134 (רובוט) - באן דוד 42.53 ROBOT 10126   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
135 דגן עוזי - פלר חיים 42.48 15475 41597   מודיעין/מועדון הברידג' רחובות
136 (רובוט) - זמיר דיצה 42.29 ROBOT 16208   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
137 (רובוט) - כהן שמואל 41.90 ROBOT 4938   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
138 שידלוב מרים - קפלן טלי 41.718 18320 14642   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
139 דוקטורס גפרי - חיבה ראובן 41.717 17276 8012   השרון/פ"ת - אם המושבות
140 (רובוט) - נדיבי אריה 41.41 ROBOT 41547   לא חבר בהתאגדות /השרון
141 (רובוט) - ניצן רינה 41.39 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
142 אלרן ישראל - טמיר אלי 40.78 19052 5270   חיפה כרמל
143 (רובוט) - פרידמן רונית 40.30 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
144 קרידי אילנה - דילנברגר זיוה 40.12 19762 19775   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
145 ארליך ברוך - רוטר מריו 39.72 42681 42582   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
146 כספי פנינה - כספי ישראל 39.64 21164 21165   ראש העין - גל
147 מור אהוד - גרוס ריצארד 39.30 40709 41601   חיפה כרמל
148 אורון רות - כהן רבקה 39.28 18699 11391   חיפה כרמל
149 (רובוט) - בונים רוני 38.82 ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
150 פדלון אורה - קויפמן בלהה 36.24 24901 25010   ר"ג - מרום נווה
151 נחושתן אביבה - אלדר יורם 34.87 22528 23133   נס ציונה/רעננה - ההגנה
152 (רובוט) - כהן שירה 34.78 ROBOT 14618   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה