Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל אונליין 2021 - תחרויות בוקר
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 29/04/21 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 10.77
מנהל תחרות: עמית אסף
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 גני יוסף - חוטר יפה 68.41 13268 5687 5 כפר סבא
2 (רובוט) - טוויג אהרון 67.54 ROBOT 11720 4 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
3 שטרן לוי - כץ שרה 64.13 3423 14791 4 נס ציונה/נהריה - לב הצפון
4 בן חיים כרמלה - שדה אורי 63.54 22526 2630 4 נס ציונה/רחובות
5 אברון אנית - הובר אלימלך 62.17 14814 9668 3 מודיעין/מבואות חרמון
6 (רובוט) - וקסלבאום אבנר 61.96 ROBOT 12406 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
7 (רובוט) - שנפ מאיה 61.94 ROBOT 23993 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
8 זורנה ברזוביץ אנה - פאלוך אבלין 61.64 43034 16067 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
9 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 61.39 ROBOT 40425 3 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
10 גרוסמן אורנית - סף יעל 61.15 42174 16743 3 נס ציונה/חדרה - קדימה
11 אדלונד אטי - קרן אורה 59.78 22779 2362 3 נס ציונה
12 זק יניב - קופמן שרה 59.75 4281 15635 3 חיפה כרמל/רחובות
13 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 59.40 13700 7835 3 ת"א - אביבים
14 ליבסטר בני - בנבניסטי רונן 59.38 3642 23717 3 השרון/פולג- ברידג' פוינט
15 אורון דוד - בילגוראי שרה 59.29 3379 12562 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
16 רסין רותי - בן שמחון אבי 58.88 9040 24816 3 רמת השרון/ת"א - אביבים
17 גרסטנר גל - גלעדי ירון 58.61 17919 20553 2 נס ציונה/ר"ג - מרום נווה
18 גלברד מרדכי - לבל טליה 58.48 612 10397 2 נהריה - לב הצפון
19 (רובוט) - לביא עמיקם 57.73 ROBOT 8449 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
20 קליין יעקב - בכר פנחס 57.54 21311 21421 2 פ"ת - אם המושבות
21 (רובוט) - שינבאום שלמה 57.46 ROBOT 23421 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
22 (רובוט) - שואל דוד 57.20 ROBOT 42068 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
23 דרזנר תרצה - שניר רותי 56.81 11054 13922 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
24 איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי 56.64 40376 12719 2 רחובות
25 (רובוט) - פז אפי 56.41 ROBOT 7966 2 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
26 (רובוט) - קפלן אלן 56.40 ROBOT 3495 2 לא חבר בהתאגדות /השרון
27 אוסדצ'י-קפלן אורנה - טורפשטיין ירון 56.33 17014 19051 2 חיפה כרמל/קריות
28 קליין קטי - בלס אביבה 56.29 12558 11586 2 פ"ת - ויצו
29 רום מיכל - לידרמן מאור 56.28 3406 11127 2 כפר סבא/ת"א - אביבים
30 (רובוט) - מיכאלי עדי 56.235 ROBOT 41724 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
31 (רובוט) - חנוך גיורא 56.228 ROBOT 2094 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
32 (רובוט) - הרבסט מיכאלה 56.17 ROBOT 5638 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
33 קרידי אילנה - דילנברגר זיוה 56.14 19762 19775 2 רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
34 (רובוט) - מישקין אריה 55.81 ROBOT 14925 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
35 וכט רפאל - בנימין סלביה 55.77 3191 10037 2 רמת השרון
36 פולק רותי - ליימן וייס ענת 55.73 22488 22491 2 פ"ת - אם המושבות
37 (רובוט) - קרמרמן רותי 55.65 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
38 (רובוט) - מנדלאוי אמי 55.59 ROBOT 17340 2 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
39 אנטין דוד - גולדמן רחל 55.37 3524 19028 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשל"צ - מרכז ספורט
40 (רובוט) - נתן מיכה 55.14 ROBOT 12111 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
41 (רובוט) - מוזוליה קורנל 54.733 ROBOT 23305 2 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
42 נחמיאס יצחק - פרימן סטיבן 54.726 1945 19062 2 ת"א - כיכר המדינה
43 rachrach18 - פיוטרו קלוד 54.56 rachrach18 4492 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
44 פורם פרידה - מנחם אבינועם 54.55 4912 8888 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/נס ציונה
45 אורנשטיין איתן - קורן אלי 54.51 801 42686 2 חיפה כרמל
46 גוליק אורי - גוליק איתן 54.27 1414 1413 2 הרצליה - אילה
47 צרניצקי ולדימיר - ליבוביץ דוד 54.24 40032 18294 2 טבעון - רקפת /כפר סבא
48 (רובוט) - בנציוני יואל 54.23 ROBOT 9222 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
49 (רובוט) - דיין רחל 54.10 ROBOT 40734 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
50 מור אהוד - גרוס ריצארד 54.05 40709 41601 1 חיפה כרמל
51 שגל יפה - קישוני דליה 54.04 9233 3344 1 ב"ש - חברי הנגב
52 (רובוט) - שאקי דן 54.02 ROBOT 2090 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
53 (רובוט) - גילת יצחק 53.69 ROBOT 13330 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
54 (רובוט) - שוורץ ברברה 53.30 ROBOT 16744 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
55 אבידן חנה - שפירא אורה 53.29 13936 4844 1 ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
56 ביגון מרים - אלול סימה 53.14 17608 11811 1 כפר סבא
57 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 52.91 17615 20154 1 חיפה כרמל
58 (רובוט) - קוזיק סוניה 52.90 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
59 יזהר רפי - פרץ פולדי 52.813 15459 15460 1 כפר מרדכי
60 רז מזל - פורת רחל 52.805 14589 22538 1 ירושלים
61 (רובוט) - רגב אלה 52.66 ROBOT 19978 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
62 פרולינגר איל - רגב יורם 52.51 19940 15877 1 השרון/כפר סבא
63 (רובוט) - אריה אברהם 52.49 ROBOT 17484 1 לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
64 (רובוט) - פארי אהרון 52.22 ROBOT 14383 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
65 חסין נטשה - ברדיצבסקי ולדימיר 52.17 19019 40837 1 ירושלים
66 לידור דניאלה - ירדני יעל 52.03 2632 15266 1 סביון - קרית אונו/ירושלים
67 פרקש רות - בן יהודה יהודית 51.87 5305 2218 1 כפר סבא/כרמיאל
68 שניידר ישי - שניידר בלה 51.84 17643 21217 1 ירושלים
69 פרחי לינה - לוי יצחק 51.81 15050 17092 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ירושלים
70 אופיר רות - רחימי רחמים 51.68 14656 13241 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
71 דוקטורס מרים - כץ שריל 51.66 17278 17509 1 השרון
72 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי 51.63 10766 10767 1 ירושלים
73 (רובוט) - וינטר צפורה 51.60 ROBOT 21687 1 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
74 שליט בועז - נחום ניסים 51.54 5341 4558 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
75 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 51.35 2068 10670 1 ראשון לציון/רמת השרון
76 (רובוט) - שידלוב מרים 51.25 ROBOT 18320 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
77 אבני צבי - אבני אבי 51.19 41211 20834 1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
78 שעובי אביהוא - שחר אתי 50.88 21278 19202 1 רחובות
79 ספינקה פיני - ארנון זאב 50.75 18859 13672 1 ת"א - אביבים
80 (רובוט) - אקרמן ראובן 50.639 ROBOT 3799 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
81 בן משה אלי - דנציגר אלכס 50.635 3260 3258 1 רמת השרון
82 גז חנה - פאר מלכה 50.48 20071 23251 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשל"צ - בית מכבי
83 קרמנשהי אריה - קשת דוד 50.47 24625 16997 1 ירושלים
84 אשר נחמיה - דקל אברהם 50.01 19893 15521 1 י"ם - מרכז הברידג' /פולג- ברידג' פוינט
85 אלרן ישראל - טמיר אלי 49.98 19052 5270   חיפה כרמל
86 (רובוט) - קרניאל דליה 49.85 ROBOT 42069   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
87 (רובוט) - עופר מוטי 49.50 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
88 (רובוט) - יעקב אברהם 49.43 ROBOT 40496   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
89 פורמן בארי - דומניץ רימונד 49.41 21868 24888   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
90 מור משה - אביב זאב 49.36 19169 23419   השרון
91 (רובוט) - אדטו משה 49.004 ROBOT 15250   לא חבר בהתאגדות /כרמיאל
92 אורון צילה - וינשטיין נילי 49.002 40371 42274   פולג- ברידג' פוינט
93 דודקו סופיה - מרקו ויקטור 48.97 17392 18940   פולג- ברידג' פוינט
94 גוברין אבי-ברטי - באן דוד 48.93 42144 10126   ת"א - אביבים
95 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף פפה 48.85 23375 23377   נתניה
96 ברק רות - דיין חי 48.65 6944 23122   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
97 (רובוט) - מנדלבוים בני 48.62 ROBOT 24618   לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
98 זילבר ריטה - זילבר משה 48.58 9182 9181   פ"ת - ויצו
99 (רובוט) - עפרון פרנסין 48.41 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
100 (רובוט) - ברנסון יוסף 48.39 ROBOT 5266   לא חבר בהתאגדות /חיפה - רמת אלון
101 דוד ירון - שקד יצחק 48.09 18689 5414   טבעון/קריות
102 (רובוט) - אלקלעי משה 48.05 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
103 כהן אבנר - רז ניסן 47.98 9199 15461   ירושלים
104 (רובוט) - וייס משה 47.94 ROBOT 21397   לא חבר בהתאגדות /השרון
105 שמיון דגן יהודית - גולדרינג אהובה 47.77 15048 16231   נס ציונה/ת"א - אביבים
106 (רובוט) - דוקטורס גפרי 47.60 ROBOT 17276   לא חבר בהתאגדות /השרון
107 פז שרה - פן אסתר 47.55 8631 5520   רמת השרון
108 ליפצוק חנה - (רובוט) 47.395 22039 ROBOT   ראשל"צ - מרכז ספורט / לא חבר בהתאגדות
109 (רובוט) - בלאט לובומיר 47.387 ROBOT 16453   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
110 (רובוט) - טרגן אברהם 47.25 ROBOT 15186   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
111 קרפ דינה - מחלב חנה 47.19 40534 21543   רחובות
112 (רובוט) - אמדו דליה 47.11 ROBOT 40356   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
113 רגב נחום - רגב שרי 46.69 18285 42169   ירושלים
114 (רובוט) - פינטו תמר 46.63 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
115 (רובוט) - שגיא נעמי 46.48 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
116 (רובוט) - שחר יצחק 46.44 ROBOT 23971   לא חבר בהתאגדות /רחובות
117 ארליך ברוך - צ'רניחובסקי זיו 46.30 42681 23405   מועדון הברידג' רחובות
118 וייל טובה - גלסר אנדרי 46.01 20153 9069   חיפה כרמל
119 גל ויגלר אורית - גל ענת 45.61 15388 19854   ת"א - אביבים
120 (רובוט) - בלזר שמעון 45.52 ROBOT 42172   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
121 ביגר כרמלה - גני רותי 45.34 23012 23011   חיפה כרמל
122 (רובוט) - זכריה נעמי 45.11 ROBOT 8416   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
123 ולרשטיין בתיה - הראל אתי 44.92 42504 19766   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
124 (רובוט) - עפר מיכאל 44.83 ROBOT 24528   לא חבר בהתאגדות /רחובות
125 (רובוט) - שחל אריה 44.80 ROBOT 11897   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
126 לויתן אירנה - שפרן אגי 44.78 18470 17035   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
127 (רובוט) - מעוז גסטון 44.62 ROBOT 42530   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
128 (רובוט) - שולץ דורית 44.55 ROBOT 3921   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
129 שפר אילנה - דולב ורדה 44.43 23397 22489   פ"ת - אם המושבות
130 וייסמן דוד - שטרן בן 44.16 3698 19887   חיפה כרמל
131 אדלר דינר פרידה - בומש חוי 43.88 22582 22479   ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
132 סדיס גובינה - אורון רות 43.85 14831 18699   כפר סבא/חיפה כרמל
133 רפאלי דוד - כהן שבתאי 43.82 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
134 גוטפריד שי - מנשה ניסים 43.36 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
135 פדלון אורה - רונן חנה 43.28 24901 21764   ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
136 (רובוט) - אלזם מרי 43.23 ROBOT 41938   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
137 (רובוט) - IZIZA 42.98 ROBOT IZIZA   לא חבר בהתאגדות
138 ליאור רות - וינברג ארודי 42.19 19157 11657   ירושלים
139 (רובוט) - סביר נח 41.94 ROBOT 14631   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
140 זיידמן רונית - קרמר זהבה 41.75 8956 11092   חולון - הקנטרי
141 רוקח יוסי - אהרוני אבי 41.53 24689 4587   חיפה - רמת אלון
142 (רובוט) - ניצן רינה 41.43 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
143 שטרן ורד - ציפין שמואל 41.40 24290 24169   קריות/חיפה כרמל
144 נתן מינה - אנדרמן דוריאן 41.39 15086 15338   רחובות/ת"א - אביבים
145 גור משה - מילנר חיה 41.37 13928 9800   סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
146 שנקר אריה - גרינבלט אברהם 41.16 1242 40796   חיפה - הרץ/טבעון - רקפת
147 שמש רותי - שמש סמי 40.75 18560 18561   סביון - קרית אונו
148 גקמן לילית - אלקבץ שלי 40.67 11161 9510   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
149 (רובוט) - שוובה דני 40.63 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
150 shennn - דון-יחייא רחל 40.57 shennn 40720   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
151 טל נתן - שידלוב שלמה 39.94 18156 18283   ירושלים
152 דורון דורית - שטרן אורי 39.93 5967 22539   פולג- ברידג' פוינט/השרון
153 (רובוט) - בוימל דבורה 39.22 ROBOT 13904   לא חבר בהתאגדות /קריות
154 פישר צילה - פלס דגנית 37.36 40544 40388   חדרה - קדימה
155 מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי 36.69 19979 24242   קריות
156 (רובוט) - אופנהיים נגה 35.97 ROBOT 42058   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
157 ברוצקי יצחק - רביב דודי 35.18 16083 21800   מודיעין
158 (רובוט) - פוקס אריק 35.01 ROBOT 42907   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
159 (רובוט) - בונים רוני 34.16 ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
160 (רובוט) - ליברמן ארנון 33.40 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
161 שניידרמן לב - חיבה ראובן 32.85 23445 8012   חדרה - קדימה/פ"ת - אם המושבות
162 (רובוט) - ביננבאום מירה 28.99 ROBOT 42939   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח