Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אידלסון ארתור - קס דניאל 66.25 3163 248   ת"א - אביבים
2 (רובוט) - קולסקי איתן 64.62 ROBOT 16086 10 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
3 גולדורגר חנה - שיף סמדר 64.38 12098 41358 8 ת"א - כיכר המדינה
4 (רובוט) - שנפ מאיה 63.41 ROBOT 23993 6 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
5 סולניק אריה - בלאט לובומיר 60.73 3038 16453 5 ת"א - כיכר המדינה
6 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 60.10 19218 24816 4 ת"א - אביבים
7 קפלן אהרון - בן נחום גילי 59.73 1763 17526 4 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
8 לאו קרול - ישראלי דן 59.14 41829 14669 4 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
9 רומן חנה - עירשי טובה 59.03 14655 347 3 ת"א - אביבים
10 (רובוט) - לביא נירה 58.23 ROBOT 14641 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 (רובוט) - פיוטרו קלוד 56.80 ROBOT 4492 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
12 גוליק אורי - גוליק איתן 56.52 1414 1413 2 הרצליה - אילה
13 (רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר 56.47 ROBOT 3372 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 (רובוט) - גבע חיים 55.77 ROBOT 810 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
15 אצבעוני זהבה - אבישר שוש 55.64 18879 18501 2 סביון - קרית אונו
16 טמיר אלי - אלרן ישראל 55.38 5270 19052 2 חיפה כרמל
17 אברהם חיה - שמאי אילנה 54.82 20235 13602 1 חיפה כרמל
18 (רובוט) - כהנא אלה 54.74 ROBOT 16013 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
19 בן דוד אבישי - ורניה כרמל 54.66 17851 24601 1 ת"א - אביבים
20 ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 54.28 40706 41601 1 חיפה כרמל
21 (רובוט) - arkadiz 54.03 ROBOT arkadiz   לא חבר בהתאגדות
22 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 53.88 8104 22055 1 חיפה כרמל
23 (רובוט) - בהירי תמר 53.56 ROBOT 14148 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 לוין איטה - הוד מורי 53.43 24634 20266 1 חיפה כרמל
25 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 52.91 17615 20154 1 חיפה כרמל
26 (רובוט) - עמיר מירה 51.36 ROBOT 2508 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
27 טולדנו חנה - רום מיכל 49.87 12833 3406   ת"א - אביבים/כפר סבא
28 (רובוט) - קרסטניטצקי שולמית 49.62 ROBOT 41315   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
29 גל ויגלר אורית - גל ענת 49.58 15388 19854   ת"א - אביבים
30 צור דוד - צור יהודית 49.30 9288 9373   נהריה
31 (רובוט) - אלבר רוזה 49.20 ROBOT 40694   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
32 בארי רפי - בארי מיכל 49.18 16400 16401   ת"א - אביבים
33 פרידמן רונית - לויט שושנה 49.17 18519 3548   ת"א - אביבים
34 בייצר מוטי - אלון ליאורה 48.39 12001 5585   חיפה כרמל
35 (רובוט) - צווייג יחזקאל 48.24 ROBOT 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
36 לבנת טובה - רמתי גדעון 47.87 9115 1956   סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
37 (רובוט) - סף יעל 47.24 ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
38 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 47.06 41606 18293   השרון
39 (רובוט) - גודר שמעון 46.24 ROBOT 41065   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
40 (רובוט) - בכר יוסי 45.79 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
41 סלטר שרה - ולדמן לוריין 45.27 23236 23237   נהריה
42 ויזל לילי - חריר אילנה 44.09 21043 14840   נתניה
43 (רובוט) - שבת דניס 43.32 ROBOT 10216   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
44 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 42.98 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
45 גוברין אבי-ברטי - באן דוד 42.59 42144 10126   ת"א - אביבים
46 (רובוט) - בסיס שרית 41.76 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
47 (רובוט) - נחושתן אביבה 41.56 ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
48 מזרח איתמר - קימל שרה 41.49 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
49 שיצר אתי - כוכבא שלומית 41.48 24656 19097   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
50 (רובוט) - גלט אהרון 40.19 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
51 (רובוט) - קרמרמן רותי 40.12 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
52 (רובוט) - קרן אורה 38.18 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
53 (רובוט) - כהן עידית 35.31 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
54 גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה 33.09 7934 41137   חיפה כרמל
55 (רובוט) - זוסמן הדסה 31.74 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
56 קינן דני - זופניק שושי 26.10 9289 41703   נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים