Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 20/04/21 סניף: אביבים מקדם: 8.69
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 65.90 41606 18293 9 השרון
2 (רובוט) - סף יעל 65.43 ROBOT 16743 7 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
3 (רובוט) - amik 63.89 ROBOT amik   לא חבר בהתאגדות
4 שרון אביגדור - גלסר אנדרי 62.35 581 9069 5 חיפה כרמל
5 גרינברג שוש - קופמן שרה 60.19 9687 15635 4 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
6 ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 55.86 40706 41601 3 חיפה כרמל
7 בר יוסף עקיבא - חריר אילנה 54.17 22055 14840   חיפה כרמל/נתניה
8 שנפ מאיה - הראל אתי 54.01 23993 19766 2 רמת השרון
9 (רובוט) - גבע חיים 53.55 ROBOT 810 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
10 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 53.24 ROBOT 41137 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
11 גולדורגר חנה - שיף סמדר 52.16 12098 41358 2 ת"א - כיכר המדינה
12 (רובוט) - זוסמן הדסה 51.08 ROBOT 17050 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
12 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 51.08 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 רוזנברג צביה - גוראל נירה 50.93 18378 18551   לא חבר בהתאגדות
15 אלקבץ שלי - גקמן לילית 50.31 9510 11161 1 ת"א - כיכר המדינה/סביון - קרית אונו
16 פרס דמיטרי - כרדי אברהם 50.15 24756 40383 1 ת"א - אביבים
17 עירשי טובה - רוזנברג מירי 49.85 347 7066   ת"א - אביבים
18 טמיר אלי - אלרן ישראל 49.69 5270 19052   חיפה כרמל
18 נשר יאן תמר - גילרמן ג ניס 49.69 23543 8000   ת"א - אביבים
20 סלטר שרה - ולדמן לוריין 49.38 23236 23237   נהריה
21 ברב בנימין - זופניק שושי 48.77 664 41703   קריות/ת"א - אביבים
22 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 48.61 19218 24816   ת"א - אביבים
23 אברהם חיה - שמאי אילנה 47.99 20235 13602   חיפה כרמל
23 מזרח איתמר - קימל שרה 47.99 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
25 (רובוט) - ציפין שמואל 47.84 ROBOT 24169   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
26 (רובוט) - בסיס שרית 47.53 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
27 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 47.38 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
28 (רובוט) - arkadiz 45.83 ROBOT arkadiz   לא חבר בהתאגדות
29 (רובוט) - אלבר רוזה 45.68 ROBOT 40694   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
30 (רובוט) - בנדיקט מימי 45.37 ROBOT 14556   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
31 שטאובר אריה - קרן אורה 44.91 22530 2362   נס ציונה
32 פרקש רות - קרמרמן רותי 44.75 5305 20362   כפר סבא/רעננה - ההגנה
33 (רובוט) - כהנא אלה 44.44 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
34 ויזל לילי - קינן דני 43.83 21043 9289   נתניה/נהריה - לב הצפון
35 שטרן אורי - אבישר שוש 43.52 22539 18501   השרון/סביון - קרית אונו
36 לוין איטה - הוד מורי 38.73 24634 20266   חיפה כרמל
37 אידלסון ארתור - קס דניאל 37.81 3163 248   ת"א - אביבים
38 (רובוט) - פרידמן רונית 30.28 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים