Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ירושלים אונליין - שישי אחר הצהרים - אפריל מאי 2021
מושב 1 מתוך 9 תאריך: 02/04/21 סניף: ירושלים מקדם: 10.56
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 עמרם ציפי - ברזילי ליאורה 69.30 18193 17093 10 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
2 (רובוט) - שדה אורי 63.09 ROBOT 2630 8 לא חבר בהתאגדות /רחובות
3 שזיפי אילן - שזיפי חנה 61.99 984 983 7 ת"א - כיכר המדינה
4 (רובוט) - קשת דוד 61.84 ROBOT 16997 5 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
5 (רובוט) - ברדיצבסקי ולדימיר 60.53 ROBOT 40837 4 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
6 רז מזל - פרי סוזנה 58.70 14589 22920 4 ירושלים
7 (רובוט) - בן עמי יעקב 57.30 ROBOT 9021 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
8 שטרית אבי - פרקש רות 57.28 7748 5305 3 ירושלים/כפר סבא
9 סדיס גובינה - רום מיכל 56.66 14831 3406 2 כפר סבא
10 (רובוט) - נאון דניס 55.26 ROBOT 23024 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
11 כהן נילי - ללוש יעל 54.79 11594 13303 2 חולון - הקנטרי
12 שרעבי יורם - הרדון עפרה 54.40 18198 14930 2 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
13 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי 54.32 10766 10767 1 ירושלים
14 (רובוט) - בלושבסקי מיכאל 53.44 ROBOT 42785 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
15 (רובוט) - פוקס אריק 52.85 ROBOT 42907 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
16 פוקס איזבלה - בן עמי זאקי 52.19 13063 16885 1 ירושלים
17 (רובוט) - לייכטר שרית 51.65 ROBOT 23998 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
18 לידור דניאלה - רז ניסן 51.46 2632 15461 1 סביון - קרית אונו/ירושלים
19 (רובוט) - כהן אבנר 51.35 ROBOT 9199 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
20 רפאלי דוד - iraph 51.32 4087 iraph   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
21 ברקן הלנה - ברקן יואל 50.00 20063 16613 1 רעננה - ההגנה
22 (רובוט) - טננהאוז אסתר 49.89 ROBOT 15264   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
23 (רובוט) - רום מרים 49.71 ROBOT 23497   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
24 (רובוט) - רוזנטל טטיאנה 49.27 ROBOT 42712   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
25 יודסין שלומית - בן-דוד זהר 48.83 15863 1255   ירושלים/חיפה - הרץ
26 אקרמן ראובן - ניימן יוסף 47.78 3799 7739   ירושלים
27 oradu - בנישטי שלמה 47.74 oradu 18360   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
28 שפנר מיכל - רגב אלה 46.64 23720 19978   חיפה כרמל/טבעון - רקפת
28 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 46.64 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
30 חסין נטשה - ירדני יעל 45.91 19019 15266   ירושלים
31 (רובוט) - פישר אהובה 43.86 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
32 (רובוט) - קידר-ויסמן עפרה 43.13 ROBOT 18272   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
33 גבאי רפי - זנו מרים 42.98 18234 18233   ירושלים
34 אופיר מאירה - hag1 42.26 14620 hag1   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
35 לוי עמליה - פרץ שמואל 40.76 13470 16618   כפר סבא
36 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 40.35 18320 18283   ירושלים
37 (רובוט) - וייס משה 36.96 ROBOT 21397   לא חבר בהתאגדות /השרון
38 לובוציקוב אלכסנדר - (רובוט) 36.48 42137 ROBOT   פתח תקווה - ברידג' קורס/ לא חבר בהתאגדות
39 נתן מיכה - הנדל אביהו 32.86 12111 23784   פ"ת - ויצו
40 לוי אשר - גורביץ פנינה 28.80 18158 24486   אשקלון/חיפה כרמל