Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ירושלים אונליין - ראשון אחה"צ - אפריל מאי 2021
מושב 7 מתוך 7 תאריך: 30/05/21 סניף: ירושלים מקדם: 10.67
מנהל תחרות: ניימן עירית
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שזיפי אילן - שזיפי חנה 69.56 984 983 11 ת"א - כיכר המדינה
2 גבאי רפי - זנו מרים 66.13 18234 18233 9 ירושלים
3 666jjv - Minus4000 63.83 666jjv Minus4000   לא חבר בהתאגדות
4 (רובוט) - אקרמן ראובן 63.46 ROBOT 3799 6 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
5 דרזנר תרצה - שניר רותי 63.10 11054 13922 5 ת"א - אביבים/כפר סבא
6 (רובוט) - שרעבי יורם 62.90 ROBOT 18198 4 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
7 ליאור רות - רום מאירה 59.05 19157 15802 3 ירושלים
8 רז אמנון - הרדון עפרה 58.54 12306 14930 3 י"ם - בית בלגיה/י"ם - מרכז הברידג'
9 (רובוט) - גיא יואל 58.01 ROBOT 17603 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
10 (רובוט) - נתן מיכה 57.80 ROBOT 12111 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
11 קפלן טלי - קציר שבח 57.33 14642 19123 2 י"ם - מרכז הברידג'
12 אברמסקי מוטי - למדן יצחק 56.90 40556 41948 2 ירושלים
13 גנוט ישראל - גבע חיים 56.68 18048 810 2 כפר סבא
14 ספיר מרים - ירדני יעל 54.55 16245 15266 1 ירושלים
15 בן עמי זאקי - קשת דוד 53.24 16885 16997 1 ירושלים
16 (רובוט) - כהן אבנר 52.91 ROBOT 9199 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
17 גלילי נתן - עוזר יורם 52.85 17844 16082 1 מודיעין
18 וינברג ארודי - ענבר דן 52.25 11657 15231 1 ירושלים
19 פרי סוזנה - קידר-ויסמן עפרה 51.70 22920 18272 1 ירושלים
20 (רובוט) - אלזם מרי 50.99 ROBOT 41938 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
21 אבישר שוש - אצבעוני זהבה 50.93 18501 18879 1 סביון - קרית אונו
22 (רובוט) - יאראק יהודית 50.39 ROBOT 18998 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
23 דיין רחל - ליטני אורית 50.03 40734 42959 1 סביון - קרית אונו/ת"א - האקדמיה לברידג'
24 (רובוט) - פדהצור פועה 49.47 ROBOT 18142   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
25 נאון דניס - רז ניסן 48.89 23024 15461   ירושלים
26 פישר פאולה - גרינשפן אורי 48.74 16369 16335   ירושלים
27 מזמור צפורה - מנדלבאום יצחק 48.68 3923 2054   ירושלים
28 (רובוט) - פישר אהובה 48.02 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
29 רמון אריה - שידלוב שלמה 47.88 20938 18283   ירושלים
30 עמרם ציפי - דנן אלן ארי 46.69 18193 21726   ירושלים
31 רפאלי דוד - כהן שבתאי 45.84 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
32 (רובוט) - רגב עשירה 45.50 ROBOT 18286   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
33 הלל מאיר - אלתר חגי 44.97 20227 18423   השרון
34 (רובוט) - ספיר עוזי 44.72 ROBOT 42970   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
35 מרין רחל - גרינברג רבקה 43.73 16371 6452   ירושלים
36 (רובוט) - וייס משה 43.45 ROBOT 21397   לא חבר בהתאגדות /השרון
37 רגב נחום - רז מזל 42.52 18285 14589   ירושלים
38 (רובוט) - רז צילה 40.21 ROBOT 12307   לא חבר בהתאגדות /י"ם - בית בלגיה
39 (רובוט) - הורביץ חנה 38.76 ROBOT 15719   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
40 ברדיצבסקי ולדימיר - חסין נטשה 37.76 40837 19019   ירושלים
41 חן אברהם - גולן דוד 34.81 9276 41810   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
42 סוורי עוזי - יודסין שלומית 29.52 18803 15863   ירושלים
43 צימרמן צבי - וינברג ליאורה 29.50 42171 19886   ירושלים
44 (רובוט) - אופיר מאירה 27.78 ROBOT 14620   לא חבר בהתאגדות /ירושלים