Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ירושלים אונליין שלישי אחה"צ אפריל-מאי
מושב 4 מתוך 8 תאריך: 11/05/21 סניף: ירושלים מקדם: 10.16
מנהל תחרות: ניימן עירית
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - פסרמן רחל 61.70 ROBOT 8580 10 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
2 מרקוס עמירם - סדיס גובינה 60.23 13526 14831 8 כפר סבא
3 אקרמן ראובן - מנדלבאום יצחק 59.80 3799 2054 7 ירושלים
4 שזיפי אילן - שזיפי חנה 58.19 984 983 5 ת"א - כיכר המדינה
4 (רובוט) - עוזר יורם 58.19 ROBOT 16082 5 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
6 בך ורדה - בן עמי זאקי 58.04 4529 16885 4 ירושלים
7 (רובוט) - חשין אסתר 57.89 ROBOT 23719 3 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
8 וקשלק אילנה - קפלן טלי 56.58 6488 14642 3 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
9 (רובוט) - לביא שלומי 56.43 ROBOT 15132 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
10 רוטברט רינה - קשת דוד 55.99 14190 16997 2 ירושלים
11 (רובוט) - ברדיצבסקי ולדימיר 55.70 ROBOT 40837 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
12 שפי חיה - אלה סו 55.12 14509 16521   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
13 (רובוט) - כהן אבנר 54.82 ROBOT 9199 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
14 (רובוט) - לידור דניאלה 54.68 ROBOT 2632 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
14 אופיר מאירה - hag1 54.68 14620 hag1   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
16 שרעבי יורם - כהן שבתאי 54.09 18198 14630 1 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
17 Edward235 - Leesburg1 52.19 Edward235 Leesburg1   לא חבר בהתאגדות
18 אלול סימה - שחל אריה 51.17 11811 11897 1 כפר סבא
18 שקד שושנה - טננהאוז אסתר 51.17 23862 15264   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
20 (רובוט) - רז אמנון 51.01 ROBOT 12306 1 לא חבר בהתאגדות /י"ם - בית בלגיה
21 (רובוט) - לוי דבורה 50.73 ROBOT 17620 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
22 (רובוט) - אלזם מרי 50.15 ROBOT 41938 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
23 (רובוט) - ibaaltax 49.56 ROBOT ibaaltax   לא חבר בהתאגדות
24 (רובוט) - פוקס אריק 49.42 ROBOT 42907   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
24 (רובוט) - פישר אהובה 49.42 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
26 חסין נטשה - בורודצקי אדי 49.27 19019 14378   ירושלים/חולון - הקנטרי
27 בן-דוד זהר - staffel5 48.68 1255 staffel5   חיפה - הרץ/ לא חבר בהתאגדות
28 (רובוט) - רגב שרי 48.54 ROBOT 42169   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
29 (רובוט) - ליברמן ארנון 47.08 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
30 דנן אלן ארי - עמרם ציפי 46.78 21726 18193   ירושלים
31 (רובוט) - מעוז גסטון 42.98 ROBOT 42530   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
32 שרון זמירה - גרינשפן אורי 42.84 19117 16335   סביון - קרית אונו/ירושלים
33 וינברג ארודי - ענבר דן 41.96 11657 15231   ירושלים
34 (רובוט) - עצמוני עוזי 41.81 ROBOT 937   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
35 פרקש רות - הרדון עפרה 41.52 5305 14930   כפר סבא/י"ם - מרכז הברידג'
36 Mir58 - M2i2r2a2 36.99 Mir58 M2i2r2a2   לא חבר בהתאגדות
37 הלל מאיר - אלתר חגי 36.26 20227 18423   השרון
38 פדהצור פועה - וינברג ליאורה 35.82 18142 19886   טבעון - רקפת /ירושלים
39 סגיב מירה - נתן מיכה 34.06 9011 12111   סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו
40 אינשטיין אבי - שילה ראובן 32.75 41427 17368   סביון - קרית אונו/ירושלים