Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ירושלים אונליין חמישי ערב אפריל מאי
מושב 6 מתוך 9 תאריך: 13/05/21 סניף: ירושלים מקדם: 15.99
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אלול סימה - שחל אריה 60.0 11811 11897 11 כפר סבא
2 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 40.0 4648 13512 9 נהריה - לב הצפון/נהריה
3 פוקס איזבלה - קשת דוד 27.0 13063 16997 7 ירושלים
3 בלס רמי - בלס יהודית 27.0 1188 1187 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 לוי עמליה - פרץ שמואל 22.0 13470 16618 5 כפר סבא
6 רגב נחום - כהן אבנר 18.0 18285 9199 4 ירושלים
7 לידור דניאלה - מירום אהרון 17.0 2632 4673 3 סביון - קרית אונו
8 Ashreg - בורודצקי אדי 15.0 Ashreg 14378   לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי
9 צימרמן צבי - וינברג ליאורה 11.0 42171 19886 2 ירושלים
9 מיכאלי נפתלי - דורי צביה 11.0 10767 4507 2 ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 רפאלי דוד - iraph 10.0 4087 iraph   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
12 יודסין שלומית - בן עמי זאקי 9.0 15863 16885 1 ירושלים
13 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 4.0 16231 19027 1 ת"א - אביבים
14 פרקש רות - בן יהודה יהודית 2.0 5305 2218 1 כפר סבא/כרמיאל
14 ענבר דן - קידר-ויסמן עפרה 2.0 15231 18272 1 ירושלים
16 אצבעוני זהבה - אבישר שוש 1.0 18879 18501 1 סביון - קרית אונו
17 רז מזל - דנן אלן ארי 0.0 14589 21726 1 ירושלים
17 שזיפי אילן - שזיפי חנה 0.0 984 983 1 ת"א - כיכר המדינה
19 פסטרנק פנחס - נתן מיכה -1.0 19333 12111   פ"ת - ויצו
19 עוגן תמרה - סגיב מירה -1.0 10102 9011   סביון - קרית אונו
21 שטרית אבי - שנפ שולמית -4.0 7748 4513   ירושלים
22 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה -6.0 10316 11054   ת"א - אביבים
23 ססרקו לאה - זייטמן מגי -11.0 16554 2307   י"ם - מרכז הברידג'
24 רז אמנון - הרדון עפרה -12.0 12306 14930   י"ם - בית בלגיה/י"ם - מרכז הברידג'
24 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה -12.0 17093 22920   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
26 ספיר מרים - ירדני יעל -13.0 16245 15266   ירושלים
26 זנו מרים - גבאי רפי -13.0 18233 18234   ירושלים
28 כהן אסתר - פירוז אסתר -17.0 19184 18167   אשדוד
28 אקסלרוד אשר - מנדלבאום יצחק -17.0 444 2054   ירושלים
30 ברדיצבסקי ולדימיר - חסין נטשה -20.0 40837 19019   ירושלים
31 ליאור רות - וינברג ארודי -22.0 19157 11657   ירושלים
32 גיסין איתן - רז ניסן -23.0 41972 15461   מודיעין/ירושלים
32 אקרמן ראובן - ניימן יוסף -23.0 3799 7739   ירושלים
34 כהן שירה - אלה סו -24.0 14618 16521   ת"א - בית הלוחם אפקה/ירושלים
35 שרון זמירה - פישר אהובה -25.0 19117 24341   סביון - קרית אונו
36 שילה ראובן - אינשטיין אבי -32.0 17368 41427   ירושלים/סביון - קרית אונו