Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
ירושלים אונליין חמישי ערב אפריל מאי
מושב 7 מתוך 8 תאריך: 20/05/21 סניף: ירושלים מקדם: 15.79
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אקסלרוד אשר - מנדלבאום יצחק 45.0 444 2054 10 ירושלים
2 לוי עמליה - פרץ שמואל 41.0 13470 16618 8 כפר סבא
3 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 32.0 16231 19027 7 ת"א - אביבים
4 שזיפי אילן - שזיפי חנה 29.0 984 983 5 ת"א - כיכר המדינה
5 גיסין איתן - רז ניסן 24.0 41972 15461 4 מודיעין/ירושלים
6 פוקס איזבלה - קשת דוד 20.0 13063 16997 3 ירושלים
7 backjoe - לירן ינון 19.0 backjoe 11122   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
8 רפאלי דוד - iraph 18.0 4087 iraph   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
9 רז מזל - דנן אלן ארי 15.0 14589 21726 2 ירושלים
10 זנו מרים - גבאי רפי 13.0 18233 18234 1 ירושלים
11 ברדיצבסקי ולדימיר - חסין נטשה 12.0 40837 19019 1 ירושלים
12 שטרית אבי - גרינברג רבקה 7.0 7748 6452 1 ירושלים
13 ליאור רות - וינברג ארודי 5.0 19157 11657 1 ירושלים
13 לידור דניאלה - מירום אהרון 5.0 2632 4673 1 סביון - קרית אונו
15 ספיר מרים - ירדני יעל 3.0 16245 15266 1 ירושלים
16 הלל מאיר - אלתר חגי 1.0 20227 18423 1 השרון
17 שואל דוד - הנדלר יהודה -3.0 42068 24469   פולג- ברידג' פוינט
17 רום מיכל - פרקש רות -3.0 3406 5305   כפר סבא
19 אצבעוני זהבה - אבישר שוש -6.0 18879 18501   סביון - קרית אונו
20 רגב נחום - כהן אבנר -9.0 18285 9199   ירושלים
20 טלמור אבי - טלמור אורלי -9.0 42183 42182   סביון - קרית אונו
20 סביר נח - כליף אילנה -9.0 14631 11003   ירושלים/רמת השרון
23 אקרמן ראובן - ניימן יוסף -11.0 3799 7739   ירושלים
24 ניימן עירית - וקשלק יורם -12.0 7738 6487   ירושלים
24 גקמן לילית - שרון זמירה -12.0 11161 19117   סביון - קרית אונו
26 לוי יצחק - פרחי לינה -15.0 17092 15050   ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה
27 פסרמן רחל - הנדל אביהו -17.0 8580 23784   סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו
28 בן עמי יעקב - דרזנר תרצה -22.0 9021 11054   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
29 מיכאלי נפתלי - דורי צביה -23.0 10767 4507   ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה
30 בן-דוד זהר - בורודצקי אדי -33.0 1255 14378   חיפה - הרץ/חולון - הקנטרי
31 רז אמנון - הרדון עפרה -51.0 12306 14930   י"ם - בית בלגיה/י"ם - מרכז הברידג'
32 פדהצור פועה - גולומב יורם -54.0 18142 6553   טבעון - רקפת /ת"א - האקדמיה לברידג'