תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין - ראשון בוקר - אפריל מאי 2021 | |||
מושב 6 מתוך 8 | תאריך: 16/05/21 | סניף: ירושלים | מקדם: 8.42 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - לייכטר שרית | 66.070 | ROBOT | 23998 | 8 | לא חבר בהתאגדות /להבים |
2 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 61.710 | 13470 | 16618 | 6 | כפר סבא |
3 | מוסטובוי דמיטרי - בורודצקי אדי | 61.510 | 41218 | 14378 | 5 | ירושלים/חולון - הקנטרי |
4 | (רובוט) - גיא יואל | 59.130 | ROBOT | 17603 | 4 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
5 | (רובוט) - פרנקל גיורא | 57.540 | ROBOT | 13119 | 3 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
6 | (רובוט) - גנני רחל | 56.350 | ROBOT | 20889 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
7 | אקרמן ראובן - מנדלבאום יצחק | 56.150 | 3799 | 2054 | 2 | ירושלים |
8 | (רובוט) - כהן שירה | 55.950 | ROBOT | 14618 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | (רובוט) - ליבוביץ דוד | 54.960 | ROBOT | 18294 | 2 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
10 | (רובוט) - קשת דוד | 54.760 | ROBOT | 16997 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
11 | חסין נטשה - ירדני יעל | 53.170 | 19019 | 15266 | 1 | ירושלים |
11 | (רובוט) - אבנית אבי | 53.170 | ROBOT | 14008 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
13 | (רובוט) - רז אמנון | 52.180 | ROBOT | 12306 | 1 | לא חבר בהתאגדות /י"ם - בית בלגיה |
13 | (רובוט) - אלזם מרי | 52.180 | ROBOT | 41938 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
15 | Golds23 - lesley1942 | 51.790 | Golds23 | lesley1942 | לא חבר בהתאגדות | |
16 | בנציוני יואל - פרחי לינה | 51.390 | 9222 | 15050 | 1 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
17 | רגב נחום - דנן אלן ארי | 49.600 | 18285 | 21726 | ירושלים | |
18 | בן-דוד זהר - בוגנים אתי | 49.210 | 1255 | 17901 | טבעון - רקפת /סביון - קרית אונו | |
19 | (רובוט) - פוקס אריק | 49.010 | ROBOT | 42907 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
20 | (רובוט) - ספיר עוזי | 47.820 | ROBOT | 42970 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
20 | (רובוט) - שילה ראובן | 47.820 | ROBOT | 17368 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
22 | (רובוט) - ימין דוד | 47.620 | ROBOT | 40064 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה | |
23 | (רובוט) - יניב יצחק | 45.630 | ROBOT | 20123 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג' | |
24 | מאור מלי - נוימן יוכבד | 43.060 | 17366 | 15789 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
24 | אופיר מאירה - שזיפי חנה | 43.060 | 14620 | 983 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
26 | כהן אבנר - Ashreg | 42.060 | 9199 | Ashreg | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
27 | פסטרנק פנחס - נתן מיכה | 41.470 | 19333 | 12111 | פ"ת - ויצו | |
28 | ליבוביץ גורגי - בלושבסקי מיכאל | 38.290 | 43001 | 42785 | ב"ש - בית הברידג' | |
29 | שרון זמירה - פישר אהובה | 29.960 | 19117 | 24341 | פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו | |
30 | נוי יצחק - פלץ משה | 27.380 | 24350 | 24363 | לא חבר בהתאגדות |