תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שני בוקר-מאי - HANDICAP | |||
מושב 3 מתוך 5 | תאריך: 24/05/21 | סניף: רמת השרון | מקדם: 9.71 |
מנהל תחרות: מינץ ורד | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | סבו ליאורה - פלינר דליה | 560000 | 11585 | 11012 | 12 | פ"ת - ויצו/רמת השרון |
2 | כוגן רעיה - כוגן מיכאל | 53.580 | 9385 | 40693 | 10 | רמת השרון |
2 | פז שרה - מזרחי יפה | 53.580 | 8631 | 9032 | 10 | רמת השרון |
4 | רון אדית - ספינקה גילי | 53.420 | 21274 | 18858 | 6 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
5 | אבן חן טובה - פן אסתר | 53.260 | 8682 | 5520 | 5 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
6 | בנימין סלביה - וכט רפאל | 53.190 | 10037 | 3191 | 4 | רמת השרון |
7 | לנגסנר מרים - זוק לובה | 52.790 | 10915 | 20994 | 3 | ת"א - אביבים/רמת השרון |
8 | לוי דורית - מינץ יעקב | 51.770 | 40123 | 175 | 3 | רמת השרון |
9 | אדלשטיין אולגה - שאול מתי | 50.950 | 10035 | 9039 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
10 | תורם עדינה - סוורי אילנה | 50.220 | 14558 | 18366 | 2 | רמת השרון |
11 | ארליך חדוה - וולף גיה | 48.860 | 19552 | 19324 | רמת השרון/רעננה - הזהב | |
12 | עיני אילנה - קורין נאוה | 47.920 | 2380 | 11287 | רמת השרון | |
13 | גלסברג תמר - נחמיאס סימה | 47.070 | 17766 | 17001 | רמת השרון | |
14 | גורן נעמי - חרסית ציפי | 46.520 | 19286 | 41106 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | אדמון אסתר - אופיר אברהם | 44.870 | 11019 | 10050 | רמת השרון | |
16 | רינות מישל - מעוז אורה | 41.720 | 12256 | 6122 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
17 | בילר תודי - נאזאן אנט | 41.470 | 4546 | 41041 | רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מונטרייל רחל - פרנס אירית | 56.620 | 41481 | 4236 | 12 | רעננה - ההגנה/רמת השרון |
2 | חיות אבי - בן שמחון אבי | 56.440 | 5366 | 24816 | 10 | רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט |
3 | שפלר עפרה - פלד מאיה | 54.950 | 13187 | 14040 | 8 | רמת השרון |
4 | גרבר זיוה - ארד נויה | 53.950 | 14033 | 9048 | 6 | רמת השרון |
5 | יוסף רחל - חוף מלכה | 53.900 | 5478 | 5536 | 5 | רמת השרון |
6 | וידר חנה - אלגואטי עליזה | 53.680 | 41108 | 42184 | 4 | רמת השרון |
7 | צלרמאיר דבורה - תל אור אור ברכה | 52.110 | 16463 | 20301 | 3 | רמת השרון |
8 | שרגל אסתר - שטלמן שרה | 52.040 | 9388 | 14053 | 3 | רמת השרון |
9 | גרתי אברהם - בנימיני דליה | 51.490 | 10033 | 40328 | 2 | רמת השרון |
10 | קלקשטין ציפי - וייס כרמלה | 50.340 | 15963 | 11861 | 2 | רמת השרון |
10 | תל-נוי אילנה - דקל מרה | 50.340 | 6986 | 15326 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
12 | דותן לילי - קונדה ציפי | 47.370 | 13801 | 41608 | רמת השרון | |
13 | פרחי ורדה - מירון ישראל | 46.510 | 17026 | 12690 | רמת השרון | |
14 | רגנשטרייך אלכסנדרה - שפיר נילי | 46.380 | 42180 | 19504 | רמת השרון | |
15 | פירר אידה - זלמה שירלי | 45.770 | 23787 | 9421 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
16 | בן שמחון אמליה - מינץ ורד | 41.530 | 23108 | 4062 | רמת השרון | |
17 | פוגלמן יעל - פוגלמן מונסי | 39.950 | 40056 | 40057 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |