תוצאות מושב (פרונטלי)
יום שני קנטרי רעננה - HANDICAP | |||
מושב 6 מתוך 8 | תאריך: 14/06/21 | סניף: קנטרי רעננה | מקדם: 6.29 |
מנהל תחרות: וישניצקי מירי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | סמיר סייג - מוסרי שולה | 58.050 | 11457 | 14023 | 9 | רעננה - הקנטרי/רעננה - הזהב |
2 | נבון מגי - אפלבוים משה | 56.350 | 14516 | 9383 | 7 | רעננה - הקנטרי |
3 | בריגל ויקטור - כהן שויונה | 55.380 | 41518 | 41294 | 6 | רעננה - הקנטרי |
4 | נסצקי חיה - נסצקי אלדד | 54.810 | 41379 | 17195 | 4 | רעננה - ההגנה |
5 | פריבס מרק - בולגנים תמר | 51.540 | 8061 | 41519 | 4 | רעננה - הקנטרי |
6 | ברקן יהודית - קאופמן סוזנה | 51.310 | 41669 | 41670 | 3 | רעננה - הקנטרי |
7 | פוסק מינדה - אהרוני פרידה | 50.880 | 40920 | 40921 | 2 | רעננה - ההגנה/רעננה - הקנטרי |
8 | שורצמן בתיה - סטון אירנה | 49.630 | 9209 | 19295 | רעננה - הקנטרי | |
9 | סרדס ניסים - סרדס שוש | 49.160 | 16059 | 18128 | רעננה - הקנטרי | |
10 | ברקן הלנה - ברקן יואל | 47.940 | 20063 | 16613 | רעננה - ההגנה | |
11 | דגן עמוס - בוקריס מיכל | 45.970 | 40087 | 41819 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הקנטרי | |
12 | גרין ג'ורג' - פריזאת תקוה | 45.910 | 41517 | 41298 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הקנטרי | |
13 | ארליך שרה - גיורא גנוד | 44.240 | 15329 | 42634 | רעננה - הקנטרי/רעננה - ההגנה | |
14 | ברגמן איתי - זלדמן אלי | 43.450 | 16780 | 41296 | רעננה - הקנטרי |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שמש נעמי - מור מוטי | 58.650 | 6330 | 13337 | 9 | רעננה - הקנטרי/רעננה |
2 | פנגר אליק - ברגר אבי | 58.260 | 20220 | 15409 | 7 | רעננה - הקנטרי |
3 | שושניק ליליאנה - דותן חנה | 58.200 | 41008 | 41520 | 6 | רעננה - הזהב/רעננה - ההגנה |
4 | אביב סבינה - אביב יוסי | 55.650 | 13005 | 13006 | 4 | רעננה - הקנטרי/ לא חבר בהתאגדות |
5 | רייזמן מיכאל - שילון צילה | 55.610 | 18405 | 1423 | 4 | רעננה - הקנטרי/ לא חבר בהתאגדות |
6 | רום נתן - בלוך שלמה | 54.200 | 19300 | 19299 | 3 | רעננה - הקנטרי |
7 | קרן עמיחי - בר שדה רמי | 48.650 | 17571 | 41551 | רעננה - הקנטרי/נתניה | |
8 | אורלב רבקה - גנוד בלה | 47.560 | 19688 | 19769 | רעננה - ההגנה | |
9 | נמט פנחס - מיקובסקי אברהם | 47.490 | 42739 | 13742 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הקנטרי | |
10 | ריסקין גיל - זינב רנה | 46.730 | 18-005 | 18-007 | לא חבר בהתאגדות | |
11 | טל משה - וישניצקי מירי | 45.830 | 2176 | 11922 | כפר סבא/רעננה - הקנטרי | |
12 | רהט צפרא - ברנזון ציפי | 43.410 | 41219 | 41197 | רעננה - הקנטרי | |
13 | אשרוב לבנה - יוחאי יוסף | 37.660 | 41917 | 20180 | רעננה - הקנטרי/השרון | |
14 | דנציגר בנימין - יום טוב יעקב | 34.290 | 41762 | 12740 | רעננה - הקנטרי/ לא חבר בהתאגדות |