Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אליפות ישראל לסניורים 2021 - חצי הגמר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 07/05/21 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 20.98
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 עמר אבי - צייטין דוד 109.91 3366 939 5 ב"ש - חברי הנגב
2 הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח 102.58 1007 3292 5 רעננה - ההגנה/רחובות
3 לובינסקי יובל - מרק מיכה 94.24 715 6938 5 ת"א - אביבים/כפר סבא
4 עזרא יצחק - אברמוב בנימין 90.32 4437 3522 5 כפר סבא/רעננה - ההגנה
5 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 89.85 10316 11054 4 ת"א - אביבים
6 אורי עמי - קובאליו סרגיו 65.22 3135 86 4 הרצליה - אילה/רמת השרון
7 גרינברג ניר - קליש אבי 58.74 3321 896 4 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
8 סגלוב חנה - שני גילה 54.87 15610 14956 4 חיפה כרמל
9 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי 52.95 2502 9069 3 חיפה כרמל
10 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 50.66 23333 21278 3 ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
11 טרגן אפרים - שחר יובל 47.48 3354 2345 3 ב"ש - חברי הנגב
12 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 43.52 3514 6398 3 נס ציונה
13 אורון דוד - בילגוראי שרה 42.61 3379 12562 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
14 טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה 35.14 19051 17014 3 קריות/חיפה כרמל
15 יוני קייטילה - לביא משה 33.42 25065 364 2 התאגדות ישראלית לברידג/ת"א - אביבים
16 וייס יוסי - גלעדי יהודה 31.64 2757 3525 2 כפר סבא
17 אורנשטיין איתן - ידלין דורון 31.59 801 4830 2 חיפה כרמל/פ"ת - אם המושבות
18 אלול סימה - רגב יורם 30.49 11811 15877 2 כפר סבא
19 רדלר חיה - דימנט נעם 23.83 6691 2297 2 רחובות
20 וילסקר בוריס - ללוש יעל 22.77 10360 13303 2 כפר סבא/חולון - הקנטרי
21 אברמוב ורדה - גרייצר נורית 22.09 22 10371 2 רעננה - ההגנה
22 רחימי רחמים - קרפ דינה 19.24 13241 40534 2 רחובות
23 סוכמן צבי - שזר ארנון 18.92 1837 1838 2 קיבוצי דרום
24 מרק סוניה - וייסבלום כלנית 16.12 6937 14706 2 כפר סבא
25 לזר שוקי - הופפלד אריה 15.41 10789 2351 1 רחובות
26 מילנר חיה - שריבמן ויקטור 13.42 9800 19895 1 פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
27 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 12.35 13110 2054 1 ירושלים
28 שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי 11.93 15048 17556 1 נס ציונה/ירושלים
29 רוסלר אמנון - הרצקה רוני 10.68 4373 99 1 כפר סבא
30 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 9.61 2068 26 1 ראשון לציון/מודיעין
31 לייבו אדי - בן יהודה יהודית 7.56 850 2218 1 קריות/כרמיאל
32 לבנאור אדמונד - הרפז דורון 3.93 275 2298 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
33 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 3.81 16231 19027 1 ת"א - אביבים
34 פלופסקי לאון - שקד יצחק -0.60 5833 5414   חיפה כרמל/קריות
35 סדיס גובינה - מרקוס עמירם -5.73 14831 13526   כפר סבא
36 פול יואכים - ברגיל אבי -6.96 4172 4181   אילת
37 שפט ברכה - כליף אילנה -8.17 5164 11003   כפר סבא/רמת השרון
38 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה -9.35 17093 22920   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
39 פן אסתר - רסין רותי -10.42 5520 9040   רמת השרון
40 זילברבוש שמואל - ורד נח -10.88 837 2656   חיפה - בית הלוחם
41 שיפטר שושי - וינקלר עמית -13.57 9198 5148   רמת השרון/מודיעין
42 אבידן חנה - שפירא אורה -18.02 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
43 רביב דודי - אוליאמפרל אשר -18.34 21800 21821   מודיעין
44 מזרחי יפה - קיש תמר -19.25 9032 10948   רמת השרון/כפר סבא
45 טל ישראל - בוך משה -20.21 1780 1864   כפר תבור
46 שניידר ישי - שניידר בלה -23.34 17643 21217   ירושלים
47 ברוידא שרה - חכימי תמר -29.63 16556 2427   סביון - קרית אונו
48 טל גו - שפי אבי -29.90 23861 17155   כפר סבא/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
49 בבלי יורם - רוגרס סטיב -29.99 58 474   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
50 קופמן שרה - מילצן דרור -30.97 15635 3655   רחובות/נס ציונה
51 קרביץ אריה - רום מיכל -32.69 4418 3406   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
52 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי -37.45 19218 24816   ת"א - אביבים
53 בריפמן אפרים - קונפינו יוסי -37.71 4370 6516   ת"א - כיכר המדינה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
54 כהן שולה - כהן שירה -37.78 2253 14618   אשקלון/ת"א - בית הלוחם אפקה
55 לידור דניאלה - מירום אהרון -38.83 2632 4673   סביון - קרית אונו
56 לויט-פורת רות - זינגר מריקה -40.89 3882 5765   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
57 קרמר שמואל - שאקי דן -41.28 11091 2090   חולון - הקנטרי/נס ציונה
58 רז מזל - רגב נחום -46.60 14589 18285   ירושלים
59 בן-אברהם זאב - דוד אליהו -47.49 3122 11385   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
60 יזהר רפי - פרץ פולדי -48.85 15459 15460   כפר מרדכי
61 פרקש רות - גורן עודד -51.13 5305 16436   כפר סבא/ת"א - כיכר המדינה
62 פרחי לינה - לוי יצחק -51.26 15050 17092   ת"א - בית הלוחם אפקה/ירושלים
63 עוזר מיכל - גל-אור אלכס -56.82 16079 17575   מודיעין
64 פדון עמליה - רובין דורית -59.30 8425 22386   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
65 פירסט רונית - הרבסט מיכאלה -60.92 12735 5638   טבעון/פולג- ברידג' פוינט
66 כהן אבנר - רז ניסן -83.18 9199 15461   ירושלים
67 אבני אבי - ברקן יואל -101.43 20834 16613   רעננה - ההגנה
68 פינטו תמר - יעקב אברהם -117.95 23661 40496   ר"ג - מרום נווה/מועדון הברידג' רחובות