תוצאות מושב (פרונטלי)
אליפות ישראל לסניורים 2021 - גמר א' | |||
מושב 1 מתוך 6 | תאריך: 21/05/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 25.38 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גרינברג ניר - קליש אבי | 40.230 | 3321 | 896 | 16 | ת"א - אביבים/חיפה - ברידג' מחניים |
2 | שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי | 28.920 | 15048 | 17556 | 12 | ת"א - אביבים/ירושלים |
3 | וילסקר בוריס - ללוש יעל | 21.460 | 10360 | 13303 | 10 | כפר סבא/ת"א - אביבים |
4 | לובינסקי יובל - מרק מיכה | 20.310 | 715 | 6938 | 8 | ת"א - אביבים/כפר סבא |
5 | לבנאור אדמונד - הרפז דורון | 15.770 | 275 | 2298 | 6 | רחובות/כפר סבא |
6 | אורי עמי - קובאליו סרגיו | 15.690 | 3135 | 86 | 5 | כפר סבא/רמת השרון |
7 | אורנשטיין איתן - ידלין דורון | 12.920 | 801 | 4830 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים/פ"ת - אם המושבות |
8 | ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי | 11.850 | 2502 | 9069 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים |
9 | פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני | 9.540 | 2068 | 26 | 3 | מודיעין |
10 | עמר אבי - צייטין דוד | 8.380 | 3366 | 939 | 2 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |
11 | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | 7.770 | 4373 | 99 | 2 | כפר סבא |
12 | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | 6.380 | 22 | 10371 | 1 | רעננה - ההגנה |
13 | עזרא יצחק - אברמוב בנימין | 4.620 | 4437 | 3522 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה |
14 | מרק סוניה - וייסבלום כלנית | 4.230 | 6937 | 14706 | 1 | כפר סבא |
15 | פן אסתר - רסין רותי | -1.000 | 5520 | 9040 | רמת השרון | |
16 | רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה | -2.080 | 10316 | 11054 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון | |
17 | וייס יוסי - גלעדי יהודה | -5.850 | 2757 | 3525 | כפר סבא | |
18 | לזר שוקי - הופפלד אריה | -6.150 | 10789 | 2351 | רחובות | |
19 | רחימי רחמים - קרפ דינה | -7.230 | 13241 | 40534 | רחובות | |
20 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | -9.460 | 850 | 2218 | קריות/כרמיאל | |
21 | הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח | -10.690 | 1007 | 3292 | רעננה - ההגנה/רחובות | |
22 | סוכמן צבי - שזר ארנון | -12.850 | 1837 | 1838 | קיבוצי דרום | |
23 | אורון דוד - בילגוראי שרה | -13.380 | 3379 | 12562 | טבעון - רקפת /ת"א - אביבים | |
24 | סדיס גובינה - מרקוס עמירם | -15.080 | 14831 | 13526 | השרון/כפר סבא | |
25 | אלול סימה - רגב יורם | -17.850 | 11811 | 15877 | כפר סבא | |
26 | טרגן אפרים - שחר יובל | -26.000 | 3354 | 2345 | ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
27 | זילברבוש שמואל - ורד נח | -27.150 | 837 | 2656 | חיפה - בית הלוחם | |
28 | הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא | -53.310 | 23333 | 21278 | ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות |