Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר חודש יוני
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 08/06/21 סניף: אביבים מקדם: 7.41
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - וקסלבאום אבנר 67.90 ROBOT 12406 9 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 (רובוט) - שרון אביגדור 63.85 ROBOT 581 7 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
3 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 62.72 17615 20154 6 חיפה כרמל
4 (רובוט) - ליפצוק חנה 61.81 ROBOT 22039 5 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
5 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 58.29 41601 5585 4 חיפה כרמל
6 (רובוט) - חן שנקמן גליה 58.00 ROBOT 40754 4 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
7 (רובוט) - זאק טובה 57.20 ROBOT 41432 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
8 (רובוט) - הראל אתי 56.83 ROBOT 19766 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
9 גוטפריד שי - מנשה ניסים 56.55 17756 40680 2 פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
10 (רובוט) - פרידמן רונית 55.69 ROBOT 18519 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 (רובוט) - זופניק שושי 55.61 ROBOT 41703 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 55.22 10126 42144 2 ת"א - אביבים
13 אברהם חיה - שמאי אילנה 53.20 20235 13602 1 חיפה כרמל
14 (רובוט) - שטרן אריה 53.06 ROBOT 24344 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
15 מור אהוד - בן נחום גילי 53.04 40709 17526 1 חיפה כרמל
16 מזרח איתמר - קימל שרה 52.60 10813 17400 1 קריות/חיפה כרמל
17 אבישר שוש - גזית גלי 52.35 18501 40227 1 סביון - קרית אונו/נהריה
18 מילנר חיה - ARKADIZ 52.24 9800 ARKADIZ   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
19 בארי מיכל - בארי רפי 51.84 16401 16400 1 ת"א - אביבים
20 (רובוט) - כהנא אלה 49.55 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
21 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 48.87 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
22 (רובוט) - עקריש שרון 48.81 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
23 גרינברג שוש - קופמן שרה 48.68 9687 15635   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
24 צידון רבקה - זלצר אביבה 48.46 19373 24170   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 חריר אילנה - שיף סמדר 48.19 14840 41358   נתניה/ת"א - כיכר המדינה
26 קורן אלי - אלקבץ שלי 47.78 42686 9510   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
27 (רובוט) - רגב אלה 47.42 ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
28 (רובוט) - מילאת נעמי 46.94 ROBOT 14489   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
29 (רובוט) - זוסמן הדסה 46.33 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
30 גל ענת - עזר רונית 45.56 19854 42920   ת"א - אביבים
31 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 45.07 893 24822   כרמיאל
32 (רובוט) - כהן עידית 45.01 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
33 אלקבץ אהרן - (רובוט) 43.42 19218 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
34 אידלסון ארתור - קס דניאל 43.16 3163 248   ת"א - אביבים
35 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 42.53 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
36 בנזראי לולה - קרן אורה 41.51 1445 2362   רמת השרון/נס ציונה
37 רוזנברג צביה - גוראל נירה 40.62 18378 18551   לא חבר בהתאגדות
38 מאיר יורי - טננבוים אורלי 40.01 13003 17260   כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
39 (רובוט) - ניצן רינה 39.81 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
40 אליעז רות - וייל טובה 39.67 22057 20153   חיפה כרמל
41 (רובוט) - בהירי תמר 36.34 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
42 (רובוט) - גולדמן גיזי 32.63 ROBOT 7934   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל