Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר חודש יוני
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 15/06/21 סניף: אביבים מקדם: 8.93
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - שנפ מאיה 63.31 ROBOT 23993 10 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
2 (רובוט) - קרמרמן רותי 62.57 ROBOT 20362 8 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
3 (רובוט) - אלבר רוזה 62.43 ROBOT 40694 7 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
4 (רובוט) - גוברין אבי-ברטי 60.50 ROBOT 42144 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 גוליק אורי - גוליק איתן 60.35 1414 1413 4 הרצליה - אילה
6 שיף סמדר - גולדורגר חנה 58.43 41358 12098 4 ת"א - כיכר המדינה
7 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 58.19 41606 18293 3 השרון
8 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 57.80 17615 20154 3 חיפה כרמל
9 (רובוט) - ליפצוק חנה 56.73 ROBOT 22039 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
10 (רובוט) - זוסמן הדסה 56.46 ROBOT 17050 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
11 אליעז רות - וייל טובה 56.40 22057 20153 2 חיפה כרמל
12 (רובוט) - כהן עידית 55.93 ROBOT 18719 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
13 (רובוט) - ויסבוך לוציה 53.79 ROBOT 8001 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
14 מזרח איתמר - קימל שרה 52.992 10813 17400 1 קריות/חיפה כרמל
15 בכר יוסי - גזית גלי 52.986 722 40227 1 נהריה
16 גרינברג שוש - קופמן שרה 52.96 9687 15635 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
17 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 52.20 893 24822 1 כרמיאל
18 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 51.56 8104 22055 1 חיפה כרמל
19 (רובוט) - שרון אביגדור 51.24 ROBOT 581 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
20 (רובוט) - זאק טובה 51.00 ROBOT 41432 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
21 (רובוט) - ליברמן ארנון 50.88 ROBOT 40047 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
22 לאו קרול - ישראלי דן 50.63 41829 14669 1 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
23 אידלסון ארתור - קס דניאל 50.01 3163 248 1 ת"א - אביבים
24 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 48.55 41601 5585   חיפה כרמל
25 (רובוט) - שטרן אריה 48.44 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
26 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 48.31 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
27 רום מיכל - פרקש רות 47.80 3406 5305   כפר סבא
28 שטרן אורי - קורן אלי 47.34 22539 42686   השרון/חיפה כרמל
29 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 47.05 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
30 (רובוט) - רגב אלה 46.58 ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
31 קפלן אהרון - בן נחום גילי 45.16 1763 17526   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
32 (רובוט) - הראל אתי 45.02 ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
33 (רובוט) - פרידמן רונית 44.53 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 עפרון פרנסין - קרן אורה 43.15 14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
35 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 43.04 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
36 (רובוט) - גלט אהרון 42.72 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
37 נשר יאן תמר - גילרמן ג ניס 42.67 23543 8000   ת"א - אביבים
38 אברהם חיה - שמאי אילנה 42.33 20235 13602   חיפה כרמל
39 מילנר חיה - סף יעל 42.01 9800 16743   פ"ת - אם המושבות/חדרה - קדימה
40 (רובוט) - מיכלוביץ נחום 41.43 ROBOT 1288   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
41 (רובוט) - כהנא אלה 40.84 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
42 גוטפריד שי - מנשה ניסים 40.83 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
43 גל ענת - עזר רונית 38.89 19854 42920   ת"א - אביבים
44 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 35.59 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל