Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר חודש יוני
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 29/06/21 סניף: אביבים מקדם: 8.01
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ינאי זאב - שוהם יורם 71.08 40727 40726 11 סביון - קרית אונו
2 (רובוט) - (רובוט) 68.30 ROBOT ROBOT 8 לא חבר בהתאגדות
3 מזרחי שמחה - אליעז רות 63.66 17615 22057 7 חיפה כרמל
4 פוקס שושי - (רובוט) 62.02 22380 ROBOT 5 סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
5 (רובוט) - גלט אהרון 60.48 ROBOT 40141 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
6 רום מיכל - שני גילה 60.44 3406 14956 4 כפר סבא/חיפה כרמל
7 sandned - בן בסט ויויאן 60.32 sandned 41620   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 שרון אביגדור - גלסר אנדרי 60.09 581 9069 3 חיפה כרמל
9 (רובוט) - פיוטרו קלוד 57.67 ROBOT 4492 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
10 (רובוט) - קרמרמן רותי 55.91 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
11 (רובוט) - עמיר מירה 55.67 ROBOT 2508 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
12 אידלסון ארתור - קס דניאל 55.38 3163 248 2 ת"א - אביבים
13 (רובוט) - קולסקי איתן 55.06 ROBOT 16086 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 (רובוט) - ליברמן ארנון 53.61 ROBOT 40047 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
15 קליין יעקב - מילנר חיה 53.20 21311 9800 1 פ"ת - אם המושבות
16 שיף סמדר - גולדורגר חנה 52.96 41358 12098 1 ת"א - כיכר המדינה
17 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 52.89 14359 16453   ת"א - כיכר המדינה
18 קרן אורה - רגב אלה 52.06 2362 19978   נס ציונה/טבעון - רקפת
19 (רובוט) - קורן אלי 51.63 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
20 מאיר יורי - טננבוים אורלי 50.85 13003 17260   כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
21 גקמן לילית - אלקבץ שלי 50.84 11161 9510   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
22 מור אהוד - בן נחום גילי 50.59 40709 17526   חיפה כרמל
23 אורון רות - חריר אילנה 50.54 18699 14840   חיפה כרמל/נתניה
24 לוין איטה - הוד מורי 50.24 24634 20266   חיפה כרמל
25 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 49.45 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
26 (רובוט) - ניצן רינה 49.00 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
27 גוליק אורי - גוליק איתן 48.97 1414 1413   הרצליה - אילה
28 (רובוט) - הראל אתי 48.37 ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
29 (רובוט) - מילאת נעמי 48.32 ROBOT 14489   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
30 אלקבץ אהרן - (רובוט) 47.85 19218 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
31 אברהם חיה - שמאי אילנה 47.62 20235 13602   חיפה כרמל
32 (רובוט) - כהנא אלה 47.35 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
33 גוטפריד שי - מנשה ניסים 47.16 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
34 (רובוט) - שנפ מאיה 47.11 ROBOT 23993   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
35 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 46.43 41606 18293   השרון
36 מזרח איתמר - קימל שרה 44.80 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
37 (רובוט) - פרידמן רונית 44.51 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
38 (רובוט) - זוסמן הדסה 43.78 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
39 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 43.61 10126 42144   ת"א - אביבים
40 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 43.23 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
41 (רובוט) - שטרן אריה 40.83 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
42 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 39.91 41601 5585   חיפה כרמל
43 (רובוט) - אפל מאיר 39.84 ROBOT 22089   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
44 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 39.50 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
45 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 38.42 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
46 (רובוט) - הורוביץ חנה 37.82 ROBOT 13107   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
47 צידון רבקה - זלצר אביבה 37.79 19373 24170   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
48 בכר יוסי - גזית גלי 37.26 722 40227   נהריה