Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל חמישי בוקר יוני
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 03/06/21 סניף: אביבים מקדם: 10.45
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אנדרמן דוריאן - רום מיכל 64.75 15338 3406 9 ת"א - אביבים/כפר סבא
2 וייל טובה - מץ דליה 62.65 20153 17803 7 חיפה כרמל
3 בן דוד אבישי - טננבוים אורלי 60.41 17851 17260 6 ת"א - אביבים
4 גוליק אורי - גוליק איתן 60.22 1414 1413 4 הרצליה - אילה
5 מזרח איתמר - קימל שרה 59.51 10813 17400 4 קריות/חיפה כרמל
6 שמיון דגן יהודית - סולניק אריה 59.30 15048 3038 3 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
7 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 58.11 25063 16067 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
8 זכריה נעמי - קליקה אריה 56.26 8416 42599 2 ת"א - אביבים/הרצליה - פיתוח
9 בכר יוסי - גזית גלי 55.58 722 40227 2 נהריה
10 חריר אילנה - ויזל לילי 55.04 14840 21043   נתניה
11 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 54.25 40706 17526 1 חיפה כרמל
12 גוראל נעמי - גוראל איתן 53.27 41017 17114   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
13 גלט אהרון - בסיס שרית 51.84 40141 23082 1 ת"א - כיכר המדינה/חיפה כרמל
14 מירקין לודמילה - קס דניאל 50.94 10299 248 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
15 ליברמן ארנון - גקמן לילית 50.86 40047 11161 1 סביון - קרית אונו
16 זוסמן הדסה - שטרן אריה 50.80 17050 24344 1 פ"ת - אם המושבות/ראשל"צ - מרכז ספורט
17 פרידמן רונית - לויט שושנה 50.68 18519 3548 1 ת"א - אביבים
18 מור אהוד - גרוס ריצארד 50.49 40709 41601 1 חיפה כרמל
19 אברהם חיה - אלון ליאורה 50.43 20235 5585 1 חיפה כרמל
20 כץ אליעזר - אדלשטיין אברהם 45.15 40682 40533   חיפה כרמל
21 איזנברג טלי - טורבוביץ מאיר 44.81 24337 24338   חיפה כרמל
22 בר יוסף עקיבא - גרשון עודד 44.75 22055 8104   חיפה כרמל
23 מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי 44.01 19979 24242   קריות
24 ilhan06 - מירון רוברט 43.95 ilhan06 43032   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
25 קרן אורה - בן שמחון אבי 43.46 2362 24816   נס ציונה/ת"א - אביבים
26 בהירי תמר - אלקבץ שלי 43.40 14148 9510   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
27 עפרון פרנסין - קינן דני 42.74 14774 9289   סביון - קרית אונו/נהריה - לב הצפון
28 גוטפריד שי - מנשה ניסים 42.05 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
29 (רובוט) - גולדורגר חנה 39.98 ROBOT 12098   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
30 דויד סילביה - מרמלשטיין עליזה 39.69 18006 41137   סביון - קרית אונו/חיפה כרמל
31 סלטר שרה - ולדמן לוריין 35.80 23236 23237   נהריה
32 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 34.81 10126 42144   ת"א - אביבים