תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי רביעי בוקר | |||
מושב 3 מתוך 5 | תאריך: 16/06/21 | סניף: רמת השרון | מקדם: 8.50 |
מנהל תחרות: מינץ ורד | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קורין נאוה - אסלן זיוה | 66.600 | 11287 | 41426 | 10 | רמת השרון |
2 | הרמן עדית - פלינר דליה | 57.020 | 11011 | 11012 | 8 | רמת השרון |
3 | פז שרה - וכט רפאל | 56.760 | 8631 | 3191 | 7 | רמת השרון |
4 | אבידן לידיה - מעוז אורה | 56.020 | 1471 | 6122 | 5 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
5 | זוק לובה - לנגסנר מרים | 52.820 | 20994 | 10915 | 4 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
6 | קלקשטין ציפי - מדליה עמליה | 52.710 | 15963 | 20138 | 3 | רמת השרון |
7 | גורן נעמי - מני בתיה | 51.280 | 19286 | 41309 | 3 | רמת השרון |
8 | חסיס יעל - שלף רחל | 50.840 | 21288 | 20808 | 2 | רמת השרון |
9 | בירקנפלד רוני - אבן חן טובה | 49.650 | 8391 | 8682 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
10 | רבינוביץ חנה - קונדה ציפי | 49.120 | 18895 | 41608 | רמת השרון | |
11 | שנפ מאיה - פיזנטי ליאורה | 44.430 | 23993 | 17047 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | פלג צבי - פוגלמן מונסי | 40.550 | 6232 | 40057 | רמת השרון | |
13 | בן שמחון אמליה - דקל מרה | 38.570 | 23108 | 15326 | רמת השרון | |
14 | קנין חוה - מאירי תמי | 33.930 | 16065 | 40414 | רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | חיות אבי - סדן נגה | 72.380 | 5366 | 17024 | 10 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
2 | גרבר זיוה - הרציג רבקה | 63.140 | 14033 | 13391 | 8 | רמת השרון |
3 | לוינרד רוכי - לוינרד מונטי | 53.900 | 41758 | 41757 | 7 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה |
4 | טרנטו מריו - ורטר אלי | 53.430 | 41532 | 24250 | 5 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
5 | ספינקה גילי - קרוב שמואל | 51.830 | 18858 | 40216 | 4 | ת"א - אביבים |
6 | וידר חנה - לוי קמי | 51.290 | 41108 | 20522 | 3 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
7 | ששון פורטונה - קובה ארלט | 50.580 | 7118 | 9942 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
8 | וייס כרמלה - פרנס אירית | 50.520 | 11861 | 4236 | 2 | רמת השרון |
9 | פוגלמן יעל - ארד נויה | 46.940 | 40056 | 9048 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
10 | מינץ ורד - פירר אידה | 45.850 | 4062 | 23787 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
11 | חנוך גיורא - הופמן ניצה | 43.840 | 2094 | 21046 | רמת השרון | |
12 | צלרמאיר דבורה - תל אור אור ברכה | 42.400 | 16463 | 20301 | רמת השרון | |
13 | בנימיני דליה - עירון אהובה | 41.620 | 40328 | 8830 | רמת השרון/ת"א - אביבים | |
14 | רגנשטרייך אלכסנדרה - אופיר אברהם | 33.620 | 42180 | 10050 | רמת השרון |