Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל שני בוקר 21 לוחות
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 05/07/21 סניף: אביבים מקדם: 7.89
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - לביא נירה 60.16 ROBOT 14641 13 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 (רובוט) - ליברמן ארנון 59.09 ROBOT 40047 11 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
3 (רובוט) - דויד סילביה 58.95 ROBOT 18006 8 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
4 וקסלבאום אבנר - סולניק אריה 58.56 12406 3038 7 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
5 (רובוט) - זוסמן הדסה 58.33 ROBOT 17050 5 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
6 (רובוט) - גילרמן ג ניס 57.47 ROBOT 8000 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
7 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 56.53 ROBOT 41137 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
8 (רובוט) - פרידמן רונית 56.18 ROBOT 18519 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
9 אפל מאיר - אפל ליוי 55.74 22089 22088 2 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
10 בן יהודה יהודית - פרקש רות 55.31 2218 5305 2 כרמיאל/כפר סבא
11 מחליף מחול - מחליף מחול 54.69 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
12 (רובוט) - שנפ מאיה 54.36 ROBOT 23993 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
13 מירקין לודמילה - אלקבץ אהרן 54.30 10299 19218 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
14 קליין יעקב - מילנר חיה 54.05 21311 9800 1 פ"ת - אם המושבות
15 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 53.81 17615 20154 1 חיפה כרמל
16 (רובוט) - כץ זאנה 53.74 ROBOT 15094 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 אליעז רות - גרוס ריצארד 52.95 22057 41601 1 חיפה כרמל
18 עפרון פרנסין - בן שמחון אבי 51.78 14774 24816 1 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
19 גל ויגלר אורית - גל ענת 51.76 15388 19854 1 ת"א - אביבים
20 (רובוט) - רום מרים 51.13 ROBOT 23497 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
21 מזרח איתמר - קימל שרה 49.94 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
22 לוין איטה - כוכבא שלומית 49.78 24634 19097   חיפה כרמל
23 גולדורגר חנה - שיף סמדר 49.27 12098 41358   ת"א - כיכר המדינה
24 (רובוט) - שרון אביגדור 48.68 ROBOT 581   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר 48.13 1035 23543   ת"א - אביבים
26 אוסימו הלן - שור שיפי 47.85 42789 23900   חיפה כרמל
27 (רובוט) - כהנא אלה 47.72 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
28 ויזל לילי - חריר אילנה 46.17 21043 14840   נתניה
29 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 46.13 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
30 גוברין אבי-ברטי - באן דוד 45.87 42144 10126   ת"א - אביבים
31 שטאובר אריה - קורן אלי 45.28 22530 42686   נס ציונה/חיפה כרמל
32 אידלסון ארתור - קס דניאל 44.89 3163 248   ת"א - אביבים
33 (רובוט) - פרחי ישראל 44.29 ROBOT 42078   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 יפה פרנקי - גולומב נינה 44.03 17818 12376   חיפה כרמל
35 (רובוט) - בכר יוסי 43.19 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
36 בסיס שרית - לירון נולי 39.56 23082 21199   חיפה כרמל
37 ניצן ניצה - אברהם חיה 38.56 19025 20235   חיפה כרמל
38 בן יוסף הדרה - בנטור אסתר 38.00 18015 17813   חיפה כרמל
39 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 37.10 25063 16067   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
40 אלון ליאורה - גלט אהרון 36.50 5585 40141   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה