Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל שני בוקר 21 לוחות
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 12/07/21 סניף: אביבים מקדם: 8.06
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לוין איטה - כוכבא שלומית 63.40 24634 19097 12 חיפה כרמל
2 (רובוט) - גוברין אבי-ברטי 62.36 ROBOT 42144 10 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
3 (רובוט) - עפרון פרנסין 61.12 ROBOT 14774 8 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
4 אלובי בטי - אמירה דייזי 60.53 6757 483 6 ת"א - אביבים
5 הנאור סימונה - לירון נולי 57.97 3486 21199 5 חיפה כרמל
6 (רובוט) - מאיר יורי 57.75 ROBOT 13003 4 לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
7 (רובוט) - עמיר מירה 56.93 ROBOT 2508 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
8 (רובוט) - גלט אהרון 56.05 ROBOT 40141 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
9 ברב בנימין - בן יהודה יהודית 54.50 664 2218 2 קריות/כרמיאל
10 מנדר ענת - טאוב זאב 53.67 40603 10750 2 כרמיאל
11 (רובוט) - הראל אתי 53.44 ROBOT 19766 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
12 (רובוט) - ויסבוך לוציה 53.31 ROBOT 8001 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
13 (רובוט) - כהנא אלה 52.39 ROBOT 16013 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 ויזל לילי - חריר אילנה 52.33 21043 14840   נתניה
15 אליעז רות - גרוס ריצארד 52.31 22057 41601 1 חיפה כרמל
16 (רובוט) - רום מרים 52.28 ROBOT 23497 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
17 (רובוט) - רגב אלה 51.94 ROBOT 19978 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
18 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 51.72 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
19 בליצבלאו ויקי - קימל שרה 51.06 16105 17400 1 קריות/חיפה כרמל
20 (רובוט) - רונן אורה 50.81 ROBOT 3085 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
21 (רובוט) - גוליק אורי 50.49 ROBOT 1414 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
22 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 50.41 25063 16067 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
23 (רובוט) - דויד סילביה 50.40 ROBOT 18006 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
24 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 49.92 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 49.66 17615 20154   חיפה כרמל
26 פרקש רות - בן שמחון אבי 49.54 5305 24816   כפר סבא/ת"א - אביבים
27 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 47.93 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
28 (רובוט) - ליברמן ארנון 47.82 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
29 גולדורגר חנה - שיף סמדר 47.29 12098 41358   ת"א - כיכר המדינה
30 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 47.22 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
31 בכר יוסי - גזית גלי 46.99 722 40227   נהריה
32 (רובוט) - בן משה אלי 46.28 ROBOT 3260   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
33 קליין יעקב - מילנר חיה 44.81 21311 9800   פ"ת - אם המושבות
34 אידלסון ארתור - קס דניאל 44.55 3163 248   ת"א - אביבים
35 (רובוט) - קרמרמן רותי 43.09 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
36 ניצן ניצה - אברהם חיה 42.19 19025 20235   חיפה כרמל
37 (רובוט) - שטרן אריה 41.62 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
38 בלאט לובומיר - סולניק אריה 41.57 16453 3038   ת"א - כיכר המדינה
39 כץ אליעזר - מנשה ניסים 38.47 40682 40680   חיפה כרמל/חיפה - רמת אלון
40 (רובוט) - קורן אלי 37.00 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
41 (רובוט) - כץ זאנה 36.91 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
42 (רובוט) - פרחי ישראל 36.35 ROBOT 42078   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים