Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל רביעי בוקר
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 21/07/21 סניף: אביבים מקדם: 9.65
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שוצמן רחל - אוסדצ'י-קפלן אורנה 71.37 15908 17014 11 חיפה כרמל
2 (רובוט) - שרון אביגדור 64.32 ROBOT 581 9 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
3 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 63.68 14359 16453 7 ת"א - כיכר המדינה
4 ורניה כרמל - בן דוד אבישי 60.68 24601 17851 6 ת"א - אביבים
5 (רובוט) - טיגר יואל 59.72 ROBOT 23417 4 לא חבר בהתאגדות /השרון
6 ינאי זאב - שוהם יורם 59.51 40727 40726 4 סביון - קרית אונו
7 (רובוט) - ליברמן ארנון 58.44 ROBOT 40047 4 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
8 (רובוט) - כץ זאנה 58.33 ROBOT 15094 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
9 (רובוט) - גינזבורג מרים 57.37 ROBOT 5635 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 (רובוט) - רום מרים 56.52 ROBOT 23497 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
11 ויזל לילי - אלון ליאורה 55.45 21043 5585   נתניה/חיפה כרמל
12 אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר 55.13 1035 23543 2 ת"א - אביבים
13 לאו קרול - ישראלי דן 54.91 41829 14669 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
14 (רובוט) - דויד סילביה 54.81 ROBOT 18006 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
15 הנאור סימונה - לירון נולי 54.38 3486 21199 2 חיפה כרמל
16 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 53.31 ROBOT 15338 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 לוי רוני - אלרן ישראל 52.88 12052 19052 1 חיפה כרמל
18 פרקש רות - בן יהודה יהודית 52.67 5305 2218 1 כפר סבא/כרמיאל
19 בליצבלאו ויקי - קימל שרה 52.46 16105 17400 1 קריות/חיפה כרמל
20 פוקס שושי - (רובוט) 50.43 22380 ROBOT 1 סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - קס דניאל 50.21 ROBOT 248 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
22 (רובוט) - סדן נגה 50.11 ROBOT 17024 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
23 וקסלבאום אבנר - שני גילה 49.79 12406 14956   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
23 גוראל נעמי - גוראל נירה 49.79 41017 18551   לא חבר בהתאגדות
25 (רובוט) - גלעדי ירון 49.68 ROBOT 20553   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
25 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 49.68 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
27 זעירא יחזקאל - זינגר בני 49.57 40880 9089   רעננה - ההגנה
28 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 48.72 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
29 מור אהוד - גרוס ריצארד 48.40 40709 41601   חיפה כרמל
30 (רובוט) - בסיס שרית 47.86 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
31 (רובוט) - לביא נירה 47.33 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
32 בקר ג'ני - בן שמחון אבי 47.01 41452 24816   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
33 סביר נח - כליף אילנה 46.58 14631 11003   ירושלים/רמת השרון
34 (רובוט) - ויסבוך לוציה 46.49 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
35 מזרחי שמחה - אליעז רות 46.26 17615 22057   חיפה כרמל
35 (רובוט) - בנזראי לולה 46.26 ROBOT 1445   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
37 ברגר לאה - ליבר בתיה 45.62 20247 20248   ת"א - אביבים
38 שמיון דגן יהודית - סולניק אריה 45.41 15048 3038   נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
39 (רובוט) - פרידמן רונית 44.98 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
40 מרמלשטיין עליזה - רום מיכל 44.87 41137 3406   חיפה כרמל/כפר סבא
41 (רובוט) - נחושתן אביבה 44.66 ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
41 מילאת נעמי - גורביץ איטה 44.66 14489 40317   ת"א - אביבים
43 (רובוט) - בנציוני יואל 44.23 ROBOT 9222   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
44 (רובוט) - קרמרמן רותי 43.80 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
44 (רובוט) - זוסמן הדסה 43.80 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
46 שפירא אניטה - ביקוביצקי ורדה 43.70 14693 6234   ת"א - אביבים
47 קליין יעקב - מילנר חיה 43.59 21311 9800   פ"ת - אם המושבות
48 שיף סמדר - גולדורגר חנה 43.38 41358 12098   ת"א - כיכר המדינה
49 גוליק אורי - גוליק איתן 43.27 1414 1413   הרצליה - אילה
50 גל ויגלר אורית - גל ענת 40.49 15388 19854   ת"א - אביבים
50 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 40.49 10126 42144   ת"א - אביבים
52 גזית גלי - בכר יוסי 38.03 40227 722   נהריה
53 בר יוסף עקיבא - אורון רות 37.29 22055 18699   חיפה כרמל
54 מחליף מחול - מחליף מחול 36.15 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות