Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין - שישי אחר הצהרים - אוגוסט ספטמבר 2021
מושב 6 מתוך 9 תאריך: 10/09/21 סניף: ירושלים מקדם: 10.51
מנהל תחרות: אבנר ברי
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בריפמן מיכאל - גרינברג רבקה 62.99 2776 6452 11 ת"א - כיכר המדינה/ירושלים
2 (רובוט) - גיא יואל 62.35 ROBOT 17603 9 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
3 (רובוט) - סירוטה אביגדור 59.87 ROBOT 17783 7 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
4 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי 57.89 10766 10767 6 ירושלים
5 כרמי כרמלה - סגיב מירה 56.78 2804 9011 5 קריות/סביון - קרית אונו
6 גבאי רפי - זנו מרים 56.69 18234 18233 4 ירושלים
7 מאיר כהן הילה - אינשטיין אבי 56.59 41708 41427 4 ת"א - האקדמיה לברידג'/סביון - קרית אונו
8 בלס רמי - בלס יהודית 56.55 1188 1187 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 אביטל חיים - חן אברהם 56.34 41934 9276 3 ירושלים
10 הנדלר יהודה - שואל דוד 56.23 24469 42068 3 פולג- ברידג' פוינט
11 (רובוט) - אבנית אבי 55.63 ROBOT 14008 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
12 (רובוט) - מיכאלי עדי 55.52 ROBOT 41724 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
13 הרדון ויליאם - בוגנים אתי 55.15 17700 17901 2 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
14 (רובוט) - בן משה אלי 54.74 ROBOT 3260 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
15 רגב נחום - כהן אבנר 54.37 18285 9199 2 ירושלים
16 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 54.36 13110 2054 2 ירושלים
17 לוי עמליה - פרץ שמואל 54.14 13470 16618 1 כפר סבא
18 טל ריבה - טולדנו חנה 53.04 8791 12833 1 השרון/ת"א - אביבים
19 (רובוט) - ברדיצבסקי ולדימיר 52.59 ROBOT 40837 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
20 קרוק רוברט - הנדל אביהו 52.07 4718 23784 1 פ"ת - ויצו
21 מוסטובוי דמיטרי - בורודצקי אדי 52.01 41218 14378 1 ירושלים/חולון - הקנטרי
22 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 51.96 ROBOT 40425 1 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
23 (רובוט) - סדיס גובינה 51.45 ROBOT 14831 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
24 (רובוט) - הורביץ חנה 51.40 ROBOT 15719 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
25 ירדני יעל - בן-דוד זהר 51.28 15266 1255 1 ירושלים/חיפה - הרץ
26 (רובוט) - sunchak 50.96 ROBOT sunchak   לא חבר בהתאגדות
27 (רובוט) - כץ זאנה 50.65 ROBOT 15094 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 (רובוט) - בן עמי יעקב 50.58 ROBOT 9021 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
29 (רובוט) - פייזר מרים 50.36 ROBOT 42164 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
30 ענבר דן - קשת דוד 50.35 15231 16997 1 ירושלים
31 (רובוט) - בר-און שמעון 50.33 ROBOT 40594 1 לא חבר בהתאגדות /אשקלון
32 רפאלי דוד - iraph 50.20 4087 iraph   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
33 (רובוט) - בלושבסקי מיכאל 50.16 ROBOT 42785 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
34 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה 49.86 17093 22920   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
35 רקם בתיה - מרין רחל 49.55 15883 16371   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
36 (רובוט) - נאון דניס 49.04 ROBOT 23024   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
37 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 48.36 ROBOT 14192   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
38 (רובוט) - רוטברט רינה 48.19 ROBOT 14190   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
39 (רובוט) - רום מיכל 48.01 ROBOT 3406   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
40 בן חנוך סימה - בך ורדה 47.84 3924 4529   ירושלים
41 אליוביץ עליזה - לייכטר שרית 47.80 16173 23998   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
42 (רובוט) - ויסלר עדה 47.46 ROBOT 17167   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
43 פוקס איזבלה - בן עמי זאקי 47.05 13063 16885   ירושלים
44 אופיר מאירה - שזיפי חנה 46.13 14620 983   ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
45 (רובוט) - פוקס אריק 44.90 ROBOT 42907   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
46 חסין נטשה - לוי יצחק 44.57 19019 17092   ירושלים
47 ברקלי חזי - טננהאוז אסתר 41.96 8602 15264   ירושלים
48 (רובוט) - המר ברוריה 41.65 ROBOT 16890   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
49 (רובוט) - שרון זמירה 40.33 ROBOT 19117   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
50 (רובוט) - פסרמן רחל 40.15 ROBOT 8580   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
51 גנוסר עמוס - רטר דורון 38.99 23740 41492   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
52 פסטרנק פנחס - נתן מיכה 38.80 19333 12111   פ"ת - ויצו
53 דיין רחל - שושן איתמר 34.51 40734 22384   סביון - קרית אונו
54 פינטו תמר - נתן מינה 34.01 23661 15086   ר"ג - מרום נווה/רחובות