Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 01/08/21 סניף: אביבים מקדם: 8.51
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בן יהודה יהודית - פרקש רות 73.19 2218 5305 9 כרמיאל/כפר סבא
2 (רובוט) - שוהם יורם 68.00 ROBOT 40726 7 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
3 בקר ג'ני - וסרמן סורין 63.04 41452 10889 6 פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
4 eylon08 - קופמן שרה 60.51 eylon08 15635   לא חבר בהתאגדות /רחובות
5 (רובוט) - בעל טכסא אילנה 60.27 ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
6 (רובוט) - דויד סילביה 59.78 ROBOT 18006 4 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
7 מחליף מחול - (רובוט) 59.66 37-0030 ROBOT   לא חבר בהתאגדות
8 (רובוט) - קס דניאל 58.82 ROBOT 248 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
9 (רובוט) - שרון אביגדור 58.09 ROBOT 581 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 (רובוט) - חריר אילנה 57.97 ROBOT 14840 2 לא חבר בהתאגדות /נתניה
11 (רובוט) - סדן נגה 56.52 ROBOT 17024 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
12 ברוידא שרה - חכימי תמר 56.04 16556 2427 2 סביון - קרית אונו
13 בסיס שרית - לירון נולי 55.92 23082 21199 2 חיפה כרמל
14 (רובוט) - גלט אהרון 54.23 ROBOT 40141 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
14 שיף סמדר - גולדורגר חנה 54.23 41358 12098 2 ת"א - כיכר המדינה
16 (רובוט) - מזרחי שמחה 53.26 ROBOT 17615 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
17 גוליק אורי - גוליק איתן 52.05 1414 1413 1 הרצליה - אילה
18 ארידור לילי - ריינר לאה 51.57 13637 3119 1 סביון - קרית אונו
18 (רובוט) - עפרון פרנסין 51.57 ROBOT 14774 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
20 גרוס ריצארד - גוברין אבי-ברטי 50.97 41601 42144 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
21 (רובוט) - ויסבוך לוציה 50.72 ROBOT 8001 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
22 בכר יוסי - לוי רוני 50.60 722 12052 1 נהריה/חיפה כרמל
23 בהירי תמר - אלקבץ שלי 49.40 14148 9510   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
24 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 49.15 17764 17014   חיפה כרמל
25 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 48.79 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 48.79 8104 22055   חיפה כרמל
27 (רובוט) - פרידמן רונית 47.95 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 (רובוט) - קרמרמן רותי 47.83 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
28 עשבי יוכבד - מילאת נעמי 47.83 41732 14489   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
30 (רובוט) - כץ זאנה 47.58 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
31 מור אהוד - ירוס מיכאל 46.62 40709 40706   חיפה כרמל
32 מזרח איתמר - קימל שרה 46.01 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
33 (רובוט) - הראל אתי 45.52 ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
34 מור משה - אביב זאב 44.57 19169 23419   השרון
35 (רובוט) - כהנא אלה 44.44 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
36 (רובוט) - שטרן אריה 44.32 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
37 (רובוט) - גרינמן שמשון 43.96 ROBOT 23268   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
38 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 42.63 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
38 לביא נירה - אלון הדסה 42.63 14641 7835   ת"א - אביבים
40 קרני גיא - כץ אליעזר 41.91 14628 40682   חיפה כרמל
41 (רובוט) - זופניק שושי 40.94 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
42 ניצן ניצה - אברהם חיה 40.46 19025 20235   חיפה כרמל
43 מנדר ענת - טאוב זאב 40.22 40603 10750   כרמיאל
44 מילנר חיה - קרן אורה 39.61 9800 2362   פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
45 (רובוט) - זוסמן הדסה 39.13 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
46 גוראל נעמי - אפל ליוי 37.92 41017 22088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
47 סף יעל - בנזראי לולה 37.68 16743 1445   חדרה - קדימה/רמת השרון
48 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 34.42 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון