Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל שני בוקר תחרות מהירה 21 בורדים
מושב 1 מתוך 5 תאריך: 02/08/21 סניף: אביבים מקדם: 8.11
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 פרקש רות - בן יהודה יהודית 66.99 5305 2218 14 כפר סבא/כרמיאל
2 סולניק אריה - וקסלבאום אבנר 65.87 3038 12406 11 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
3 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 61.31 ROBOT 40533 9 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
4 לויט יולי - בראונשטיין יעל 61.30 3566 14651 7 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - כיכר המדינה
5 (רובוט) - בן משה אלי 60.90 ROBOT 3260 6 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
6 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 59.43 ROBOT 15338 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
7 (רובוט) - בלאט לובומיר 58.62 ROBOT 16453 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
8 (רובוט) - רום מרים 57.72 ROBOT 23497 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
9 (רובוט) - כהנא אלה 56.09 ROBOT 16013 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 (רובוט) - גלט אהרון 55.69 ROBOT 40141 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
11 ויזל לילי - חריר אילנה 55.44 21043 14840   נתניה
12 גוליק אורי - גוליק איתן 54.47 1414 1413 2 הרצליה - אילה
13 (רובוט) - קרמרמן רותי 54.27 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
14 (רובוט) - גינזבורג מרים 53.70 ROBOT 5635 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
15 (רובוט) - גזית גלי 53.06 ROBOT 40227 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה
16 אליוביץ עליזה - בקר ג'ני 52.93 16173 41452 1 ב"ש - בית הברידג'/פולג- ברידג' פוינט
17 אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר 52.87 1035 23543 1 ת"א - אביבים
18 אולגה סימיכ - גוברין אבי-ברטי 52.59 25063 42144 1 ת"א - אביבים
19 (רובוט) - גוראל נעמי 51.79 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
20 עפרון פרנסין - קרן אורה 51.76 14774 2362 1 סביון - קרית אונו/נס ציונה
21 (רובוט) - שטרן אריה 51.15 ROBOT 24344 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
22 אידלסון ארתור - קס דניאל 50.83 3163 248 1 ת"א - אביבים
23 שיף סמדר - גולדורגר חנה 50.75 41358 12098 1 ת"א - כיכר המדינה
24 (רובוט) - ויסבוך לוציה 50.45 ROBOT 8001 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
25 מילנר חיה - הראל אתי 50.30 9800 19766 1 פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
26 (רובוט) - דויד סילביה 50.00 ROBOT 18006 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
27 (רובוט) - אלקבץ שלי 49.98 ROBOT 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
28 אליעז רות - גרוס ריצארד 49.62 22057 41601   חיפה כרמל
29 גל ויגלר אורית - גל ענת 49.33 15388 19854   ת"א - אביבים
30 (רובוט) - גילרמן ג ניס 49.22 ROBOT 8000   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
31 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 48.68 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
32 קימל שרה - מזרח איתמר 47.72 17400 10813   חיפה כרמל/קריות
33 לוין איטה - כוכבא שלומית 47.67 24634 19097   חיפה כרמל
34 ליבלינג לינדה - וייל טובה 46.99 20154 20153   חיפה כרמל
35 veraci - סגל אדריאן 46.93 veraci 40853   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
36 מאיר יורי - טננבוים אורלי 46.32 13003 17260   כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
37 כץ אליעזר - מנשה ניסים 45.68 40682 40680   חיפה כרמל/חיפה - רמת אלון
38 (רובוט) - עקריש שרון 45.53 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
39 מור משה - טיגר יואל 43.96 19169 23417   השרון
40 (רובוט) - זוסמן הדסה 42.19 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
41 אוסימו הלן - שור שיפי 41.85 42789 23900   חיפה כרמל
42 (רובוט) - שוהם יורם 41.23 ROBOT 40726   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
43 (רובוט) - בן שמחון אבי 41.03 ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
44 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 40.94 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
45 ruttigidon - ריינר לאה 39.24 ruttigidon 3119   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
46 בסיס שרית - אורון רות 38.15 23082 18699   חיפה כרמל
47 (רובוט) - ליברמן ארנון 37.86 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
48 (רובוט) - בכר יוסי 37.40 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
49 (רובוט) - כץ זאנה 35.59 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
50 (רובוט) - רונן אורה 34.49 ROBOT 3085   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה