Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל אונליין שלישי בוקר
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 31/08/21 סניף: אביבים מקדם: 9.26
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גולדורגר חנה - שיף סמדר 66.40 12098 41358 9 ת"א - כיכר המדינה
2 samib - רמתי גדעון 64.95 samib 1956   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
3 מור אהוד - בן נחום גילי 62.57 40709 17526 6 חיפה כרמל
4 בן בסט ויויאן - אמירה דייזי 62.30 41620 483   ת"א - אביבים
5 אלקבץ אהרן - מילנר חיה 60.19 19218 9800 4 ת"א - אביבים/פ"ת - אם המושבות
6 (רובוט) - בכר יוסי 58.60 ROBOT 722 4 לא חבר בהתאגדות /נהריה
7 (רובוט) - גוראל נעמי 57.80 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
8 (רובוט) - עמיר מירה 56.75 ROBOT 2508 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
9 גוליק אורי - גוליק איתן 56.35 1414 1413 2 הרצליה - אילה
10 פוקס שושי - (רובוט) 54.63 22380 ROBOT 2 סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
11 פרקש רות - בן יהודה יהודית 54.10 5305 2218 2 כפר סבא/כרמיאל
12 (רובוט) - לביא נירה 53.57 ROBOT 14641 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
13 (רובוט) - זוסמן הדסה 53.31 ROBOT 17050 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
14 ישראלי דן - לאו קרול 52.91 14669 41829 1 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
15 (רובוט) - קולסקי איתן 52.25 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
16 (רובוט) - זופניק שושי 52.12 ROBOT 41703 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 איטר איריס - לובינסקי יובל 51.46 14697 715 1 ת"א - אביבים
18 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 51.19 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
19 רוזנברג צביה - גוראל נירה 50.53 18378 18551   לא חבר בהתאגדות
20 (רובוט) - בלאט לובומיר 50.13 ROBOT 16453 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
21 עירשי טובה - רוזנברג מירי 49.60 347 7066   ת"א - אביבים
22 אידלסון ארתור - קס דניאל 49.47 3163 248   ת"א - אביבים
23 הראל אתי - עפרון פרנסין 49.34 19766 14774   רמת השרון/סביון - קרית אונו
24 בן שמחון אבי - בנזראי לולה 49.30 24816 1445   ת"א - אביבים/רמת השרון
25 גלט אהרון - ניצן רינה 49.07 40141 20459   ת"א - כיכר המדינה
26 (רובוט) - רגב אלה 48.81 ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
27 אליעז רות - וייל טובה 48.28 22057 20153   חיפה כרמל
28 באן דוד - צידון גיא 48.02 10126 10551   ת"א - אביבים
29 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 47.35 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
30 חריר אילנה - בסיס שרית 46.30 14840 23082   נתניה/חיפה כרמל
31 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 46.16 17615 20154   חיפה כרמל
32 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 45.66 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
33 (רובוט) - כהנא אלה 45.38 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
34 גרינברג שוש - קופמן שרה 44.71 9687 15635   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
35 שמאי אילנה - אברהם חיה 43.12 13602 20235   חיפה כרמל
36 צידון רבקה - זלצר אביבה 41.80 19373 24170   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
37 מזרח איתמר - קימל שרה 41.27 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
38 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 40.61 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
39 (רובוט) - פרידמן רונית 40.34 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
40 אלקבץ שלי - גקמן לילית 39.55 9510 11161   ת"א - כיכר המדינה/סביון - קרית אונו
41 סגל אדריאן - veraci 38.62 40853 veraci   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
42 (רובוט) - ויסבוך לוציה 38.49 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
43 גוברין אבי-ברטי - קרמרמן רותי 37.57 42144 20362   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
44 (רובוט) - (רובוט) 0.00 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות