Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
ארצית כפר סבא ע"ש יריב בראודה ז"ל
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 08/10/21 סניף: כפר סבא מקדם: 22.45
מנהל תחרות: שיפטן דרור

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 זק יניב - קופמן שרה 64.68 4281 15635 13 חיפה כרמל/נס ציונה
2 מיוחס מושיקו - ברט יורם 62.21 14777 14358 10 נס ציונה/ת"א - אביבים
3 לוי הילה - חכימי אהרן 59.93 17077 2429 8 נס ציונה/סביון - קרית אונו
4 בראל מיכאל - כץ פז 59.22 8453 23715 7 חיפה כרמל/כפר סבא
5 פכטמן רון - חץ קלרה 58.56 14659 10643 5 השרון
6 טל משה - פרנקל גיורא 56.87 2176 13119 4 כפר סבא
7 נצר שלמה - בירן מיכאל 54.33 3721 643 3 כפר סבא
8 רייכמן ברכה - בורקו יפה 51.00 747 6746 3 כפר סבא
9 סוסמן אילנה - זמיר עמי 50.07 6681 19705 2 השרון
10 דגן חוה - כהן אורה 50.04 1057 3712 2 כפר סבא
11 גרינברג שלווה - מור מוטי 49.15 6230 13337   כפר סבא/רעננה
12 פז שרה - בנימין סלביה 49.14 8631 10037   רמת השרון
13 ארנון גדי - סולקוביץ אלכס 48.00 4592 21945   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
14 בקלצוק ארז - טל יוסף 47.66 7115 6585   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
15 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 46.74 8312 13241   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
16 גבע חיים - שני חנוך 46.08 810 42203   השרון/רעננה
17 אלון יהודה - מילוא עמיר 45.91 1014 3743   כפר סבא
18 בוכלצב יהודית - לב חיה 45.49 5849 3770   כ"ס - הדר/כפר סבא
19 שרו חורחה - פומרנץ לוי 45.23 3456 6887   חדרה - קדימה
20 קיש תמר - מזרחי יפה 41.46 10948 9032   כפר סבא/רמת השרון
21 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 40.36 2068 10670   מודיעין/רמת השרון
22 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 38.87 19192 663   כפר סבא
23 יונה דוד - פריקמן שלמה 37.43 40153 20229   רעננה - ההגנה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מילר בני - זומר אהרון 64.58 18358 24413 13 פ"ת - ויצו
2 רוזן מיכאל - אנגל יוסי 57.04 1078 991 10 רמת השרון/ת"א - אביבים
3 שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי 56.24 15048 17556 8 נס ציונה/ירושלים
4 רול יוסף - חץ נתן 56.22 9402 10642 7 לא חבר בהתאגדות /השרון
5 ערמי רות - פלדבוי גיל 55.82 4512 243 5 חיפה כרמל/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
6 שזיפי חנה - שזיפי אילן 54.75 983 984 4 ת"א - אביבים
7 זינגר מריקה - לירן ינון 54.50 5765 11122 3 ת"א - אביבים/כפר סבא
8 בנירי עילי - אלספל חנן 53.49 21805 16044 3 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
9 פרקש רות - בן יהודה יהודית 52.78 5305 2218 2 כפר סבא/כרמיאל
10 דשא גיל - אופיר רונית 52.56 6832 4207 2 כפר סבא
11 ברוידא שרה - חכימי תמר 51.35 16556 2427 1 סביון - קרית אונו
12 פרידלנדר אהוד - בלאט אמירה 50.75 4648 14059 1 נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
13 לוי עמליה - פרץ שמואל 50.64 13470 16618 1 כפר סבא
14 הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח 48.87 1007 3292   רעננה - ההגנה/רחובות
15 לב מוניק - הולצמן רון 48.48 5883 2350   כפר סבא/קריות
16 ליבסטר נדיה - כהן מזל 48.13 798 13927   לא חבר בהתאגדות /השרון
17 סדיס גובינה - מרקוס עמירם 45.68 14831 13526   כפר סבא
18 אלול סימה - רגב יורם 45.54 11811 15877   כפר סבא
19 דגן אבינועם - שחל אריה 43.00 1055 11897   כפר סבא
20 ספייר אלברט - בלוך שרה 42.70 864 11409   כפר סבא
21 קרביץ אריה - רונן מרים 40.13 4418 10192   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
22 גני יוסף - חוטר יפה 40.08 13268 5687   כפר סבא
23 ענבר דוד - שאקי דן 37.58 18135 2090   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/נס ציונה