Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל שני בוקר תחרות מהירה 21 לוחות
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 06/09/21 סניף: אביבים מקדם: 8.93
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 68.80 14359 16453 14 ת"א - כיכר המדינה
2 (רובוט) - ניצן רינה 63.22 ROBOT 20459 11 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
3 (רובוט) - גזית גלי 59.51 ROBOT 40227 9 לא חבר בהתאגדות /נהריה
4 פרס דמיטרי - כרדי אברהם 59.45 24756 40383 7 ת"א - אביבים
5 חשמונאי רותי - eylonO8 58.46 13675 eylonO8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
6 (רובוט) - סף יעל 57.91 ROBOT 16743 5 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
7 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 56.63 ROBOT 15338 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 (רובוט) - שרון אביגדור 56.38 ROBOT 581 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
9 סדן יעל - סדן נגה 56.12 10855 17024 3 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
10 (רובוט) - לביא נירה 56.11 ROBOT 14641 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 לאו קרול - ישראלי דן 54.73 41829 14669 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
12 קלר יצחק - אוציטל בוריס 54.64 9105 11725 2 פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
13 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה 54.59 6234 14693 2 ת"א - אביבים
14 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 53.72 ROBOT 40533 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
15 גוברין אבי-ברטי - גרוס ריצארד 53.55 42144 41601 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
16 (רובוט) - שיף סמדר 52.26 ROBOT 41358 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
17 אידלסון ארתור - קס דניאל 51.61 3163 248 1 ת"א - אביבים
18 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 51.45 7835 13700 1 ת"א - אביבים
19 וקסלבאום אבנר - סולניק אריה 51.41 12406 3038 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
20 (רובוט) - זוסמן הדסה 50.61 ROBOT 17050 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
21 לנג שורה - דיין רחל 50.48 16877 40734 1 סביון - קרית אונו
22 אברמוביץ ענת - בנזראי לולה 50.35 16263 1445 1 פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
23 (רובוט) - אבני צבי 50.31 ROBOT 41211 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 (רובוט) - שפנר מיכל 50.09 ROBOT 23720 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 (רובוט) - זאק טובה 49.96 ROBOT 41432   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
26 (רובוט) - עפרון פרנסין 49.87 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
27 (רובוט) - כץ זאנה 49.75 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 גוליק אורי - גוליק איתן 49.70 1414 1413   הרצליה - אילה
29 (רובוט) - גוראל נעמי 49.48 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
30 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 49.18 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
31 שפי אבי - שני גילה 49.11 17155 14956   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
32 (רובוט) - פישר אהובה 48.79 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
33 (רובוט) - מירקין לודמילה 47.18 ROBOT 10299   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
34 ויזל לילי - חריר אילנה 47.09 21043 14840   נתניה
35 מזרח איתמר - קימל שרה 47.07 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
36 (רובוט) - פרידמן רונית 47.03 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
37 (רובוט) - אליוביץ עליזה 46.61 ROBOT 16173   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
38 רונן אורה - אלקבץ שלי 46.47 3085 9510   ת"א - כיכר המדינה
39 (רובוט) - בכר יוסי 45.90 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
40 (רובוט) - ליברמן ארנון 45.58 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
41 (רובוט) - זופניק שושי 44.58 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
42 (רובוט) - קרמרמן רותי 41.63 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
43 (רובוט) - בהירי תמר 41.43 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
44 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 40.88 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
45 פרקש רות - בן שמחון אבי 40.05 5305 24816   כפר סבא/ת"א - אביבים
46 קורן אלי - זינגר בני 37.01 42686 9089   חיפה כרמל/רעננה - ההגנה
47 (רובוט) - קולסקי איתן 31.80 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
48 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 31.74 41606 18293   השרון