Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 17/10/21 סניף: אביבים מקדם: 8.28
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מור אהוד - ירוס מיכאל 66.54 40709 40706 10 חיפה כרמל
2 סף יעל - שטרן אורי 61.24 16743 22539 8 חדרה - קדימה/השרון
3 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 60.60 14359 16453 6 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
4 (רובוט) - פרידמן רונית 60.43 ROBOT 18519 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 עפרון פרנסין - בן שמחון אבי 59.48 14774 24816 4 סביון - קרית אונו/רמת השרון
6 מור משה - אביב זאב 58.71 19169 23419 4 השרון
7 חשמונאי רותי - eylono8 56.22 13675 eylono8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
8 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 56.18 17615 20154 3 חיפה כרמל
9 (רובוט) - מחליף מחול 56.00 ROBOT 37-0030   לא חבר בהתאגדות
10 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 55.24 17764 17014 3 חיפה כרמל
11 (רובוט) - עמיר מירה 54.76 ROBOT 2508 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
11 (רובוט) - פולק גו 54.76 ROBOT 23835 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
13 רייס קרול - סדן יעל 54.21 11670 10855 2 ת"א - אביבים
14 (רובוט) - דויד סילביה 54.10 ROBOT 18006 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
15 (רובוט) - לביא נירה 53.54 ROBOT 14641 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
16 (רובוט) - קולסקי איתן 53.01 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
17 (רובוט) - אלעד רחל 52.35 ROBOT 3696 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
18 חכימי תמר - ברוידא שרה 52.24 2427 16556 1 סביון - קרית אונו
19 (רובוט) - צידון גיא 52.040 ROBOT 10551 1 לא חבר בהתאגדות
20 (רובוט) - ניצן רינה 52.036 ROBOT 20459 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
21 מנדר ענת - טאוב זאב 51.68 40603 10750 1 כרמיאל
22 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 51.65 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
23 פרחי לינה - בנציוני יואל 51.18 15050 9222 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - האקדמיה לברידג'
24 (רובוט) - אלקבץ שלי 50.76 ROBOT 9510 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
25 (רובוט) - קס דניאל 50.54 ROBOT 248 1 לא חבר בהתאגדות
26 גוטפריד שי - מנשה ניסים 49.96 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
27 גוליק אורי - גוליק איתן 49.90 1414 1413   הרצליה - אילה
28 (רובוט) - וקסלבאום אבנר 49.65 ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
29 כץ זהבה - כהן יוסי 49.29 8616 18280   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
30 (רובוט) - בעל טכסא אילנה 49.12 ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
31 (רובוט) - גרוסו גבריאל 48.79 ROBOT 10315   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
32 מזרח איתמר - קימל שרה 48.16 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
33 רום מיכל - פרקש רות 47.88 3406 5305   כפר סבא
34 מילנר חיה - אלקבץ אהרן 47.79 9800 19218   פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
35 ליפצוק חנה - קרן אורה 46.62 22039 2362   ראשל"צ - מרכז ספורט /נס ציונה
36 גרוס ריצארד - גוברין אבי-ברטי 46.59 41601 42144   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
37 שמאי אילנה - אברהם חיה 46.44 13602 20235   חיפה כרמל
38 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 46.35 40317 41315   ת"א - אביבים
39 (רובוט) - ליברמן ארנון 45.81 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
40 אלון משה - גוראל איתן 45.07 42934 17114   ת"א - האקדמיה לברידג'
41 (רובוט) - בכר יוסי 44.75 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
42 (רובוט) - זוסמן הדסה 44.54 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
43 (רובוט) - עקריש שרון 44.24 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
44 ארידור לילי - ריינר לאה 44.05 13637 3119   סביון - קרית אונו
45 גוראל נעמי - אפל ליוי 44.04 41017 22088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
46 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 43.62 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
47 (רובוט) - ויסבוך לוציה 41.85 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
48 (רובוט) - הלמן קרן 41.79 ROBOT 9272   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 רוזנשיין אלכסנדר - בראוינר אלכסנדר 40.08 3372 24488   חיפה כרמל
50 (רובוט) - כהנא אלה 39.54 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
51 (רובוט) - חן שנקמן גליה 38.90 ROBOT 40754   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
52 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 35.68 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל