Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל שלישי בוקר אוקטובר
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 12/10/21 סניף: אביבים מקדם: 9.74
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אליעז רות - וייל טובה 61.49 22057 20153 10 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
2 לובינסקי יובל - איטר איריס 60.98 715 14697 8 ת"א - אביבים
3 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 60.73 14359 16453 6 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
4 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 60.23 17615 20154 5 חיפה כרמל
5 שמיון דגן יהודית - סולניק אריה 58.71 15048 3038 4 נס ציונה/ת"א - אביבים
6 (רובוט) - כהנא אלה 57.95 ROBOT 16013 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
7 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 56.44 ROBOT 40533 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
8 (רובוט) - לביא נירה 56.31 ROBOT 14641 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
9 (רובוט) - ויסבוך לוציה 55.81 ROBOT 8001 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
10 (רובוט) - עקריש שרון 55.43 ROBOT 42912 2 לא חבר בהתאגדות /קיסריה
11 אברהם חיה - שמאי אילנה 55.30 20235 13602 2 חיפה כרמל
12 פרקש רות - בן יהודה יהודית 54.55 5305 2218 2 כפר סבא/כרמיאל
13 (רובוט) - סדן נגה 53.79 ROBOT 17024 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
14 בן בסט ויויאן - אמירה דייזי 53.16 41620 483 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
15 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 52.65 ROBOT 14192 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
16 סף יעל - ברב בנימין 52.27 16743 664 1 חדרה - קדימה/קריות
17 (רובוט) - בוימל דבורה 52.02 ROBOT 13904 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
18 מור אהוד - בן נחום גילי 51.77 40709 17526 1 חיפה כרמל
19 (רובוט) - רום מיכל 51.64 ROBOT 3406 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
20 (רובוט) - עמיר מירה 50.88 ROBOT 2508 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
21 יפה פרנקי - שור שיפי 49.87 17818 23900   חיפה כרמל
22 (רובוט) - זוסמן הדסה 49.75 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
23 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 49.49 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 (רובוט) - גלט אהרון 49.37 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
25 אלעד רחל - גרוסו גבריאל 49.12 3696 10315   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
26 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 48.99 40317 41315   ת"א - אביבים
27 (רובוט) - שרון אביגדור 47.35 ROBOT 581   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
28 גרינברג שוש - קופמן שרה 46.97 9687 15635   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
28 (רובוט) - בן משה אלי 46.97 ROBOT 3260   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
30 שני גילה - אורן טננבאום אפרת 46.84 14956 12991   חיפה כרמל
31 לוין איטה - הוד מורי 46.46 24634 20266   חיפה כרמל
32 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 46.45 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
33 בהירי תמר - גוליק אורי 46.09 14148 1414   ת"א - אביבים/הרצליה - אילה
34 קימל שרה - אלקבץ אהרן 44.44 17400 19218   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
35 גרוס ריצארד - גוברין אבי-ברטי 44.32 41601 42144   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
35 (רובוט) - שטרן אורי 44.32 ROBOT 22539   לא חבר בהתאגדות /השרון
37 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 44.07 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
38 (רובוט) - צידון גיא 44.03 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
38 (רובוט) - פולק גו 44.03 ROBOT 23835   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
40 (רובוט) - בכר יוסי 43.98 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
41 גולדורגר חנה - שיף סמדר 43.81 12098 41358   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
42 עפרון פרנסין - בן שמחון אבי 42.30 14774 24816   סביון - קרית אונו/רמת השרון
43 (רובוט) - קולסקי איתן 41.04 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
44 צידון רבקה - זלצר אביבה 40.40 19373 24170   חיפה כרמל
45 (רובוט) - קורן אלי 40.15 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
46 אידלסון ארתור - קס דניאל 39.39 3163 248   לא חבר בהתאגדות