Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה - מחוז מרכז
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 02/10/21 סניף: מחוז מרכז מקדם: 22.79
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 חיות אבי - בן שמחון אמליה 33.0 5366 23108 15 רמת השרון
2 ליפין גנאדי - ארנון גדי 32.0 20896 4592 12 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
3 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו 27.0 40489 25000 9 פתח תקווה - ברידג' קורס/נס ציונה
4 כהן אילן - נוה גל 25.0 17258 18889 7 רמת השרון
5 מיוחס מושיקו - כהן עדי 19.0 14777 498 6 נס ציונה
6 מורן אורית - ידלין ישראל 17.0 3724 468 5 פולג- ברידג' פוינט
7 שיינמן רמי - ללוש יעל 15.0 2 13303 4 רמת השרון/חולון - הקנטרי
8 הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח 14.0 1007 3292 3 רעננה - ההגנה/רחובות
9 מי-טל כפיר - מורד אורי 13.0 15700 4406 2 נס ציונה
10 דוד אליהו - בנימין סלביה 10.0 11385 10037 2 רמת השרון
11 רשתי שאול - לביא שלומי 7.0 10470 15132 2 כפר סבא
12 פכטמן רון - בנין בר רוני 6.0 14659 1457 1 השרון
12 ברקת אילן - לנגי אסף 6.0 9312 12940 1 ת"א - אביבים
14 ברקן יואל - אבני אבי 3.0 16613 20834 1 השרון/רעננה - ההגנה
15 קיש תמר - מזרחי יפה 2.0 10948 9032 1 כפר סבא/רמת השרון
16 נוסצקי מיכל - סעדה נטלי 0.0 4357 18838 1 ת"א - אביבים
17 ברוידא שרה - חכימי תמר -4.0 16556 2427   סביון - קרית אונו
18 מנחם אבינועם - עזרא משה -8.0 8888 7291   ת"א - אביבים
19 ניצן רינה - קוזיק סוניה -10.0 20459 20776   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 אליאס סורין - מירון רוברט -21.0 6835 43032   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
21 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית -25.0 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
22 יוגב דוד - ערמי רות -31.0 3026 4512   כפר סבא/ת"א - אביבים
23 רסין רותי - שמיון דגן יהודית -32.0 9040 15048   רמת השרון/נס ציונה
24 חץ נתן - חץ קלרה -33.0 10642 10643   השרון
25 פרקש רות - דרזנר תרצה -35.0 5305 11054   כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
26 שיפטר שושי - וינקלר עמית -41.0 9198 5148   רמת השרון/מודיעין
27 מרקוס קובי - מרקוס עמירם -44.0 13527 13526   כפר סבא
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 צדיק ארז - ינר יובל 44.0 2934 10981 15 אילת/פ"ת - אם המושבות
2 זמיר עמי - טולדנו אורן 40.0 19705 20506 12 השרון/י"ם - בית בלגיה
3 פלאי רענן - ענבר דוד 39.0 6272 18135 9 רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
4 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 36.0 8688 9130 7 ת"א - אביבים
5 ליבסטר בני - ידלין דורון 33.0 3642 4830 6 השרון/פ"ת - אם המושבות
6 מולכו רזאן - אנגל יוסי 26.0 9929 991 5 ת"א - אביבים
7 לביא משה - ליפשיץ יותם 24.0 364 21121 4 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
7 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק 24.0 86 6082 4 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
9 בראל מיכאל - כץ פז 23.0 8453 23715 2 חיפה כרמל/כפר סבא
10 גלעדי יהודה - וייס יוסי 14.0 3525 2757 2 כפר סבא
11 שמואלי רן - בלוך גלעד 13.0 3112 15199 2 רמת השרון
11 רוגרס סטיב - בבלי יורם 13.0 474 58 2 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
11 לירן ינון - זינגר מריקה 13.0 11122 5765 2 כפר סבא/ת"א - אביבים
14 לביא משה - שחם מוטי 4.0 24415 21057 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
15 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי -5.0 10681 10670   רחובות/רמת השרון
16 ברט יורם - יקותיאלי אסף -7.0 14358 18268   ת"א - אביבים
17 בן נון אביבה - גולדרינג אהובה -10.0 19027 16231   ת"א - אביבים
18 בקר ג'ני - גלנטי עמית -11.0 41452 41960   ת"א - אביבים
19 שזיפי חנה - רונן בני -14.0 983 10193   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
19 לוין יואב - לוין יובל -14.0 10463 1857   כפר סבא
21 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה -15.0 9413 4418   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
22 פלדבוי גיל - בלו אבי -25.0 243 7954   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
23 וזינה אורי - גולדשמיד דין -26.0 14064 13485   נתניה/פולג- ברידג' פוינט
24 זבולון מיקי - קורן תקוה -33.0 18384 4908   פולג- ברידג' פוינט
25 מרקוס עידו - טרומר נדב -39.0 16571 19692   כפר סבא/ת"א - כיכר המדינה
26 באן דוד - גוברין אבי-ברטי -41.0 10126 42144   ת"א - אביבים
27 סולניק אריה - חלמיש משה -45.0 3038 2468   ת"א - אביבים/כפר סבא