Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה - מחוז צפון
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 02/10/21 סניף: מחוז צפון מקדם: 19.14
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בנירי עילי - חוטורסקי ניר 27.0 21805 23739 7 פ"ת - אם המושבות/קריות
2 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 10.0 8266 801 5 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
3 משכית חניתה - קרמר ליאורה 8.0 12377 8174 4 חיפה כרמל
3 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון 8.0 2140 1763 4 טבעון/חיפה - בית הלוחם
5 הובר אלימלך - אברון אנית 1.0 9668 14814 3 מבואות חרמון/מודיעין
6 שפירא משה - מהלר אבי -6.0 40785 14363   מבואות חרמון
7 ברניר זוהר - ברסלאור מנחם -17.0 2466 515   נס ציונה/נהריה - לב הצפון
8 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל -21.0 4648 13512   נהריה - לב הצפון/נהריה
9 אדטו אבי - אלון אלכס -56.0 18873 14907   כרמיאל
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רטר קורן - פטלקו ליה 53.0 40806 24895 7 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
2 צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד 34.0 15296 14247 5 רמת השרון/ירושלים
3 עומר יותם - עומר זך 24.0 20715 1814 4 עמק יזרעאל
4 בילגוראי שרה - אורון דוד 23.0 12562 3379 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
5 ציפין שמואל - טל פטר 5.0 24169 16356 3 חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
6 אלעד אלי - בוחניק אשר -11.0 5572 12605   חיפה כרמל
7 דנק עומר - אורן יפתח -14.0 42114 23206   עמק יזרעאל
8 הנר ארז - גורדון אושרה -22.0 9643 16378   קריות
9 מאר רוני - מאר ריבי -46.0 11345 11346   קריות
Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ירוס מיכאל - גולדנברג שלום 35.0 40706 1265 7 חיפה כרמל
2 שרו חורחה - סף יעל 30.0 3456 16743 5 חדרה - קדימה
3 צינגיסר אריה - צינגיסר אור 20.0 3951 21733 4 נהריה/ לא חבר בהתאגדות
4 רפפורט לאה - בן דוד רמי 15.0 4261 16104 3 קריות
5 אפשטיין אורי - הראל אמנון 9.0 14343 8173 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
6 זק שחר - ליבר מוניקה -2.0 5348 12633   חיפה כרמל/קריות
7 רזניק פרץ - שור יואב -3.0 8294 41988   חיפה כרמל/עמק יזרעאל
7 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי -3.0 2502 9069   חיפה כרמל
9 זינגר אברהם - אורן אברהם -5.0 22360 42918   נהריה - לב הצפון
10 מור אהוד - גרוס ריצארד -7.0 40709 41601   חיפה כרמל
11 מחרז רוזי בריזיט - קינן דני -9.0 42037 9289   נהריה - לב הצפון
12 לייבו אדי - בן יהודה יהודית -20.0 850 2218   קריות/כרמיאל
13 בדוס ברוך - פלדמן אברהם -26.0 5675 1723   כפר תבור/עמק המעינות
14 זילברבוש שמואל - ורד נח -34.0 837 2656   חיפה - בית הלוחם