Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה - מחוז צפון
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 02/10/21 סניף: מחוז צפון מקדם: 19.14
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רפפורט לאה - בן דוד רמי 24.3 4261 16104 7 קריות
2 שרו חורחה - סף יעל 0.0 3456 16743 6 חדרה - קדימה
2 זינגר אברהם - אורן אברהם 0.0 22360 42918 6 נהריה - לב הצפון
4 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי -5.3 2502 9069   חיפה כרמל
4 אפשטיין אורי - הראל אמנון -5.3 14343 8173   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
6 מור אהוד - גרוס ריצארד -14.8 40709 41601   חיפה כרמל
7 לייבו אדי - בן יהודה יהודית -15.8 850 2218   קריות/כרמיאל
8 רזניק פרץ - שור יואב -24.3 8294 41988   חיפה כרמל/עמק יזרעאל
9 זק שחר - ליבר מוניקה -26.4 5348 12633   חיפה כרמל/קריות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 משכית חניתה - קרמר ליאורה 44.3 12377 8174 7 חיפה כרמל
2 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 35.9 8266 801 6 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
3 בנירי עילי - חוטורסקי ניר 33.8 21805 23739 5 פ"ת - אם המושבות/קריות
4 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 25.3 4648 13512 4 נהריה - לב הצפון/נהריה
5 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון 11.6 2140 1763 3 טבעון/חיפה - בית הלוחם
6 הובר אלימלך - אברון אנית -2.1 9668 14814   מבואות חרמון/מודיעין
7 ברניר זוהר - ברסלאור מנחם -12.7 2466 515   נס ציונה/נהריה - לב הצפון
8 אדטו אבי - אלון אלכס -16.9 18873 14907   כרמיאל
9 שפירא משה - מהלר אבי -48.6 40785 14363   מבואות חרמון
Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד 36.9 15296 14247 7 רמת השרון/ירושלים
2 זילברבוש שמואל - ורד נח 34.8 837 2656 6 חיפה - בית הלוחם
3 ירוס מיכאל - גולדנברג שלום 31.7 40706 1265 5 חיפה כרמל
4 הנר ארז - גורדון אושרה 5.3 9643 16378 4 קריות
5 בדוס ברוך - פלדמן אברהם 4.2 5675 1723 3 כפר תבור/עמק המעינות
5 בילגוראי שרה - אורון דוד 4.2 12562 3379 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
5 מאר רוני - מאר ריבי 4.2 11345 11346 3 קריות
5 צינגיסר אריה - צינגיסר אור 4.2 3951 21733 3 נהריה/ לא חבר בהתאגדות
9 מחרז רוזי בריזיט - קינן דני 1.1 42037 9289 1 נהריה - לב הצפון
10 דנק עומר - אורן יפתח -5.3 42114 23206   עמק יזרעאל
11 רטר קורן - פטלקו ליה -5.6 40806 24895   ירושלים/פ"ת - אם המושבות
12 אלעד אלי - בוחניק אשר -9.0 5572 12605   חיפה כרמל
13 עומר יותם - עומר זך -23.2 20715 1814   עמק יזרעאל
14 ציפין שמואל - טל פטר -42.2 24169 16356   חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם