Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
חצי גמר אליפות ישראל הפתוחה לזוגות 2021
מושב 1 מתוך 3 תאריך: 15/10/21 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 24.74
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בנירי עילי - חוטורסקי ניר 55.0 21805 23739 14 פ"ת - אם המושבות/קריות
2 מיוחס מושיקו - כהן עדי 34.0 14777 498 11 נס ציונה
3 לזר שוקי - הופפלד אריה 33.0 10789 2351 9 רחובות
4 דוד אליהו - בנימין סלביה 31.0 11385 10037 7 רמת השרון
5 בראונשטיין אריאל - זק שחר 30.0 7772 5348 6 קריות/חיפה כרמל
6 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק 27.0 86 6082 5 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
7 גולדפרב איליה - ממן גיא 21.0 15362 17554 4 מועצת יואב/אשקלון
8 הרבסט אילן - הרבסט אופיר 19.0 5935 6630 3 טבעון/הרצליה - אילה
9 זמיר עמי - טולדנו אורן 15.0 19705 20506 2 השרון/י"ם - בית בלגיה
9 ברקמן מאיר - לזר נעמי 15.0 8312 10790 2 רחובות
11 שחר יובל - פרידמן שמואל 14.0 2345 365 2 ב"ש - חברי הנגב/רמת השרון
12 מילטיץ מילאן - חוזמן אלכסנדר 10.0 42363 42419 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
13 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 9.0 8688 9130 1 ת"א - אביבים
14 נוסצקי מיכל - סעדה נטלי 8.0 4357 18838 1 ת"א - אביבים
15 פיברט גל - פיברט יוסף 4.0 40647 8778 1 מועצת יואב
16 משכית חניתה - קרמר ליאורה 1.0 12377 8174 1 חיפה כרמל
17 פלדבוי גיל - בלו אבי -2.0 243 7954   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
17 ליבסטר בני - ידלין דורון -2.0 3642 4830   השרון/פ"ת - אם המושבות
19 רשתי שאול - לביא שלומי -7.0 10470 15132   כפר סבא
20 קיש תמר - מזרחי יפה -10.0 10948 9032   כפר סבא/רמת השרון
21 לימור דורון - מינץ יעקב -11.0 137 175   רמת השרון
22 פכטמן רון - בנין בר רוני -12.0 14659 1457   השרון
22 עוזר יורם - גלילי נתן -12.0 16082 17844   מודיעין
24 עומר יותם - עומר זך -14.0 20715 1814   עמק יזרעאל
25 לבנאור אדמונד - הרפז דורון -19.0 275 2298   ת"א - אביבים/כפר סבא
25 ירוס מיכאל - גולדנברג שלום -19.0 40706 1265   חיפה כרמל
27 כהן אילן - נוה גל -20.0 17258 18889   רמת השרון
27 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו -20.0 40489 25000   פתח תקווה - ברידג' קורס/ לא חבר בהתאגדות
29 ארבל אליאס - רם משה -28.0 23996 8378   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
30 מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב -33.0 16128 13339   נס ציונה/ראשון לציון
31 שיינמן רמי - ללוש יעל -35.0 2 13303   רמת השרון/חולון - הקנטרי
31 רסין רותי - שמיון דגן יהודית -35.0 9040 15048   רמת השרון/נס ציונה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שורץ שחר - שחר קובי 45.0 15637 1474 14 רחובות
2 ברקת אילן - לנגי אסף 42.0 9312 12940 11 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
3 מנחם אבינועם - עזרא משה 26.0 8888 7291 9 ת"א - אביבים
3 לוין אמיר - רול יוסף 26.0 9321 9402 9 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
5 לביא משה - ליפשיץ יותם 24.0 364 21121 6 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
6 קורצין עודד - פורת רמי 20.0 12400 55 5 ת"א - אביבים/רמת השרון
7 צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד 18.0 15296 14247 4 רמת השרון/ירושלים
8 פלאי רענן - ענבר דוד 11.0 6272 18135 3 רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
9 מורן אורית - ידלין ישראל 9.0 3724 468 2 פולג- ברידג' פוינט
10 בראל מיכאל - כץ פז 8.0 8453 23715 2 חיפה כרמל/כפר סבא
10 שפי רון - אורי עמי 8.0 11031 3135 2 נס ציונה/הרצליה - אילה
12 רטר קורן - פטלקו ליה 5.0 40806 24895 1 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
12 קופמן שרה - מילצן דרור 5.0 15635 3655 1 נס ציונה
14 צינגיסר אריה - צינגיסר אור 4.0 3951 21733 1 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
14 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 4.0 8266 801 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
16 אפשטיין אורי - הראל אמנון 3.0 14343 8173 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
17 רוזנטל אבי - בן-אפרים רן 1.0 17556 4103 1 ירושלים
18 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון 0.0 2140 1763 1 טבעון/חיפה - בית הלוחם
19 זילברבוש שמואל - ורד נח -2.0 837 2656   חיפה - בית הלוחם
20 ברוידא שרה - חכימי תמר -5.0 16556 2427   סביון - קרית אונו
20 לוי הילה - חכימי אהרן -5.0 17077 2429   נס ציונה/סביון - קרית אונו
22 לירן ינון - זינגר מריקה -7.0 11122 5765   כפר סבא/ת"א - אביבים
23 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני -9.0 2068 26   מודיעין
24 ליפין גנאדי - ארנון גדי -11.0 20896 4592   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
25 שרו חורחה - סף יעל -12.0 3456 16743   חדרה - קדימה
26 שזר ארנון - שזר עמוס -18.0 1838 1709   קיבוצי דרום
27 מי-טל כפיר - מורד אורי -26.0 15700 4406   נס ציונה
28 ברט יורם - יקותיאלי אסף -30.0 14358 18268   ת"א - אביבים
29 גלעדי יהודה - וייס יוסי -37.0 3525 2757   כפר סבא
30 בילגוראי שרה - אורון דוד -39.0 12562 3379   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
31 הובר אלימלך - אברון אנית -40.0 9668 14814   מבואות חרמון/מודיעין
32 רוסלר אמנון - הרצקה רוני -56.0 4373 99   כפר סבא