Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 14/11/21 סניף: אביבים מקדם: 6.55
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - לויט יולי 66.55 ROBOT 3566 8 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
2 גוברין אבי-ברטי - גרוס ריצארד 64.86 42144 41601 7 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
3 (רובוט) - ויסבוך לוציה 62.77 ROBOT 8001 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
4 (רובוט) - שרון אביגדור 58.82 ROBOT 581 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
5 (רובוט) - קפלן אהרון 58.70 ROBOT 1763 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
5 אלעד רחל - סולניק אריה 58.70 3696 3038 4 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
5 (רובוט) - דויד סילביה 58.70 ROBOT 18006 4 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
8 eylon08 - קופמן שרה 56.76 eylon08 15635   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
9 (רובוט) - אברהם חיה 56.64 ROBOT 20235 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 מחליף מחול - מחליף מחול 55.80 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
11 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 54.59 17615 20154 2 חיפה כרמל
12 (רובוט) - הראל אתי 54.47 ROBOT 19766 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
13 (רובוט) - שטרן אריה 54.35 ROBOT 24344 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
14 (רובוט) - הלמן קרן 53.74 ROBOT 9272 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
15 (רובוט) - דילנברגר זיוה 53.38 ROBOT 19775 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
16 (רובוט) - גלט אהרון 52.42 ROBOT 40141 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
17 (רובוט) - מאיר יורי 52.17 ROBOT 13003 1 לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
18 כץ זאנה - אלבר רוזה 52.05 15094 40694 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
19 (רובוט) - אליוביץ עליזה 51.33 ROBOT 16173 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
20 אלקבץ שלי - lioraE 51.21 9510 lioraE   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - פולק גו 50.97 ROBOT 23835 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
22 גוראל נעמי - אפל ליוי 50.85 41017 22088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
23 (רובוט) - קולסקי איתן 50.60 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
24 (רובוט) - גקמן לילית 50.12 ROBOT 11161 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
24 (רובוט) - זוסמן הדסה 50.12 ROBOT 17050 1 לא חבר בהתאגדות
26 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 49.76 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
27 (רובוט) - צווייג יחזקאל 49.64 ROBOT 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 (רובוט) - שיף סמדר 49.40 ROBOT 41358   לא חבר בהתאגדות
29 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 49.03 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
29 Shirlot - ולדמן לוריין 49.03 Shirlot 23237   לא חבר בהתאגדות
31 אבני צבי - ריינר לאה 48.67 41211 3119   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
32 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 48.31 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
33 (רובוט) - מילנר חיה 48.19 ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
34 arkadiz - אבן צור אלי 47.71 arkadiz 1869   לא חבר בהתאגדות
35 מזרח איתמר - קימל שרה 46.86 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
36 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 46.62 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
37 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 46.26 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
38 בן מאיר ישי - בן שמחון אבי 44.08 4764 24816   זכרון יעקב - עמיחי/רמת השרון
39 רמתי גדעון - כרדי אברהם 42.75 1956 40383   ת"א - אביבים
40 ברגר לאה - ליבר בתיה 42.39 20247 20248   לא חבר בהתאגדות
41 (רובוט) - שטרן אורי 42.26 ROBOT 22539   לא חבר בהתאגדות /השרון
42 קורן אלי - שטאובר אריה 41.43 42686 22530   חיפה כרמל/נס ציונה
43 (רובוט) - פרחי לינה 40.22 ROBOT 15050   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
44 (רובוט) - זופניק שושי 40.10 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
45 קרסטניטצקי שולמית - גורביץ איטה 39.49 41315 40317   ת"א - אביבים
46 (רובוט) - בהירי תמר 37.44 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
47 (רובוט) - צידון גיא 35.51 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
48 רייס איילין - ליברטל זקלין 35.27 41238 17962   חיפה כרמל