Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
סימולטנית בפסטיבל אילת 2021
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 14/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 13.76
מנהל תחרות: שזיפי אילן

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר סניף
1 כץ פז - לירן ינון 66.59 23715 11122 חיפה כרמל/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
2 בן דוד אבישי - בן דוד יובל 63.79 17851 17852 ת"א - אביבים/רמת השרון
3 חץ נתן - אסולין עדי 63.65 10642 16490 השרון/נס ציונה
4 פכטמן רון - חץ קלרה 63.01 14659 10643 השרון
5 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 62.32 19471 715 רמת השרון/ת"א - אביבים
6 פרלשטיין אינגה - סף יעל 61.26 19378 16743 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה
7 לזר שוקי - לזר נעמי 60.67 10789 10790 רחובות
8 שלומי טובית - Sabljic Milka 60.62 11528 SRB רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
9 בירנבך דוד - קריספי ניסים 60.42 4536 4534 ירושלים
10 סוחר יצחק - אנטונוב לריסה 60.37 14554 872 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
11 קרני בלהה - דניאל עליזה 60.31 16043 20440 פ"ת - ויצו
12 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 60.14 4335 FIN ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
13 גליצנשטין מרדכי - עמר אבי 58.47 5712 3366 ב"ש - חברי הנגב
14 פרקש רות - טובביס אלכס 58.32 5305 15895 כפר סבא/ת"א - אביבים
15 גנס בוב - בלאט לובומיר 58.21 113 16453 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
16 Schogger Harold - סלטי חיים 57.90 GBR 2621 לא חבר בהתאגדות /אילת
17 ולדמן צילה - ולדמן רודי 57.80 24346 23323 לא חבר בהתאגדות
18 נחום ארז - ליבוביץ חיים 57.77 22567 14691 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
19 גוטפריד שי - פרנק יוסף 57.74 17756 5364 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
20 כהן ליאור - צדיק ארז 57.51 40424 2934 אילת
21 מושקוביץ עידו - רבינוביץ יונתן 57.42 25000 40489 נס ציונה/פתח תקווה - ברידג' קורס
22 שיפטן דרור - לוי יצחק 57.21 9169 17092 ירושלים
23 קריגל רמי - אסרף אורי 57.15 439 14239 אילת/אשדוד
24 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 56.89 21773 21772 רעננה
25 פרלמן אמנון - וסטרייך יואל 56.60 20980 11306 חיפה - רמת אלון צביקה/סביון - קרית אונו
26 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן 56.51 41832 19276 אילת
27 שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי 56.35 15048 17556 נס ציונה/ירושלים
28 ברעם אשר - רום מרים 56.16 14933 23497 סביון - קרית אונו
29 מילשבסקי מירוסלב - ליבסטר נדיה 55.67 25061 798 לא חבר בהתאגדות /השרון
30 קוזיק סוניה - וולפגור אתי 55.61 20776 20331 ת"א - כיכר המדינה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
31 יעקב אברהם - פרידלנדר דודי 55.37 40496 12719 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
32 תמיר טובה - פואה דורית 55.36 667 11064 קריות
33 Kleinman Debra - Spencer Richard 55.31 GBR GBR לא חבר בהתאגדות
34 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 55.21 25063 16067 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
35 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 55.17 2211 2218 כרמיאל
36 בלום דוד - ויסר חיים 54.93 2924 4173 אילת
37 וינקלר עמית - שרו חורחה 54.74 5148 3456 מודיעין/חדרה - קדימה
38 גוטמן בטי - דרור אלינה 54.49 17236 12839 סביון - קרית אונו/ראשון לציון
39 שני רות - סמת פיונה 54.37 395 43132 אילת
40 גל טיבור - גבע עמיחי 54.32 13841 1856 קריות/נהריה - לב הצפון
41 פרי יהודית - איטח אלברט 54.28 960 974 ב"ש - חברי הנגב
42 דנן אלן ארי - המר אילנה 54.26 21726 13180 ירושלים/ת"א - אביבים
43 ארגלזי אלירן - סוסמן אילנה 54.22 14773 6681 נס ציונה/השרון
44 זורנה ברזוביץ אנה - Szenberg Stefano 53.32 43034 ITA ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
45 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 53.22 22490 23421 פ"ת - אם המושבות
46 Cohen Michele - Taieb Nichele 53.19 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
47 בר אילן קלמן - הלפרין גבעונה 52.99 13826 13800 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
48 שגיב יהודה - שגיב סטלה 52.89 8266 9665 ת"א - אביבים
49 פולק רותי - דולב ורדה 52.55 22488 22489 פ"ת - אם המושבות
50 Taieb David - נצר גמליאלי 52.49 FRA 41832 לא חבר בהתאגדות /אילת
51 גוליק איתן - גוליק אורי 51.53 1413 1414 הרצליה - אילה
52 ברוידא שרה - גרינברג שוש 51.52 16556 9687 סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
53 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 51.40 22555 POL לא חבר בהתאגדות
54 כהן שמואל - רוזנברג שרה 51.04 4938 4795 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כ"ס - הדר
55 פן אסתר - מסרי גלוריה 50.834 5520 41955 רמת השרון
56 מנחמי אבשלום - פרי מוטי 50.833 3103 18022 פ"ת - אם המושבות/רחובות
57 אברון אנית - אברון רונן 50.61 14814 14811 מודיעין
58 אביב נועה - אביב זאב 50.53 41284 23419 השרון
59 חסון דוד - קרליבך מיכאל 50.39 5030 6111 זכרון יעקב - עמיחי/קבוצי צפון
60 פטלקו ליה - רטר קורן 50.24 24895 40806 פ"ת - אם המושבות/ירושלים
61 חסין נטשה - טובי יעקב 50.22 19019 964 ירושלים/ב"ש - חברי הנגב
62 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 50.20 16571 13526 כפר סבא
63 דר תמר - דר יאיר 50.11 8738 14518 רחובות
64 רוזנצוויג מרדכי - גברי מעיין 50.05 23029 41825 אילת
65 בלושבסקי מיכאל - ליבוביץ גורגי 50.03 42785 43001 ב"ש - בית הברידג'
66 גרינברג טדי - אדטו משה 49.93 41444 15250 כרמיאל
67 בירמן אלון - רוזנטל לי 49.82 15015 18264 ת"א - אביבים/חיפה - הרץ
68 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 49.68 18320 18283 ירושלים
69 שחם חוה - ורקוני יהודית 49.64 40826 40303 חדרה - קדימה
70 עמיר גליה - לשם יוספה 49.52 14999 16866 אילת
71 וינטר צפורה - בר אמה 48.91 21687 40170 חדרה - קדימה/ת"א - אביבים
72 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג 48.23 19135 19136 ירושלים
73 Lenderer Suzanne - Sebbag Anna 48.16 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
74 צפריר דב - ויזל אירית 48.07 5533 21004 רעננה - הקנטרי/השרון
75 אטוויל ז'אן-פול - אטוויל אלן 47.28 41800 41802 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
76 מאר רוני - מאר ריבי 47.05 11345 11346 קריות
77 Stock Gill - Stock Lynton 46.87 GBR GBR לא חבר בהתאגדות
78 פרסטיי ברכה - בונים רוני 46.60 41831 41837 אילת
79 זמש משה - סגיב מירה 46.59 12249 9011 סביון - קרית אונו
80 שמש רותי - שמש סמי 46.41 18560 18561 סביון - קרית אונו
81 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 46.30 4172 16864 אילת
82 חן אברהם - ירדני יעל 45.91 9276 15266 ירושלים
83 רבינוביץ דפנה - רבינוביץ ליאונרדו 45.85 40744 40745 השרון
84 קצר מרגלית - גוטפריד ורדה 45.61 40158 20384 פולג- ברידג' פוינט
85 סדן נגה - עילם משה 45.55 17024 8972 ת"א - בית הלוחם אפקה
86 Deboerded Denis - Baranes Danielle 45.43 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
87 רבינר עמי - איטח מאיר 45.34 40161 23923 חדרה - קדימה
88 ינאי זאב - שוהם יורם 45.14 40727 40726 סביון - קרית אונו
89 ויזל לילי - חריר אילנה 45.02 21043 14840 נתניה
90 כרמון אלי - רובין דורית 44.98 42187 22386 סביון - קרית אונו
91 קיס מרים - קראוס זהר 44.56 4577 5736 חיפה - הרץ/זכרון יעקב - עמיחי
92 שניידר אבי - שזיפי חנה 44.35 4821 983 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - כיכר המדינה
93 גלנטי עמית - בקר ג'ני 43.45 41960 41452 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
94 סלומון יפה - פרץ אורי 43.35 40396 20912 נהריה
95 טלמור אבי - טלמור אורלי 43.30 42183 42182 סביון - קרית אונו
96 כסיף דפנה - בלטר צבי 43.00 18218 42094 ת"א - בית הלוחם אפקה/אשדוד
97 Cohen Maryse - Attali Jacqline 42.90 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
98 בלס יהודית - בלס רמי 41.985 1187 1188 ת"א - אביבים
99 לונדון אילנה - לונדון רן 41.978 40052 40053 ב"ש - בית הברידג'
100 בר מיכאלה - פרחי שוש 41.675 41394 43211 סביון - קרית אונו/מועדון הברידג' רחובות
101 לוי קרן - ניצן רינה 41.665 40300 20459 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
102 דינור ציפי - שריבר פרידה 41.16 19942 19943 פ"ת - אם המושבות/השרון
103 סנה דליה - דרור מירי 40.99 19512 20342 טבעון - רקפת
104 גוראל איתן - אלון משה 40.01 17114 42934 ת"א - האקדמיה לברידג'
105 שלדון פיטר - שלדון יהודית 39.34 18891 92-1004 לא חבר בהתאגדות
106 בוגנים אתי - שובל אפרים 38.86 17901 5007 ירושלים/רחובות
107 מירז חנה - איילון אורה 37.83 40891 40824 חדרה - קדימה
108 פישר אבי - פישר חנה 37.45 20916 20915 נהריה - לב הצפון
109 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל 36.47 21067 5793 השרון
110 צמח כמי - אלון אדל 36.08 17976 17028 רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
111 סמו מירי - יצחקי עדנה 34.62 19966 16257 השרון
112 ברוידא אלירם - קולינר לילי 34.42 20187 15757 סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
113 כרמון יעל - פישר אהובה 34.39 40803 24341 סביון - קרית אונו
114 שרון מרים - יפה יצחק 29.01 19015 40743 רחובות/ לא חבר בהתאגדות
115 הישראלי שמעון - בלזר שמעון 27.03 24810 42172 חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
116 שינבאום מרגרט - ברגר יולנדה 25.48 23420 40901 פ"ת - אם המושבות/ב"ש - בית הברידג'