Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות IMP - פסטיבל אילת 2021
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 15/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 15.39
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בירנבך דוד - קריספי ניסים 81.0 4536 4534 30 ירושלים
2 אסרף אורי - צדיק ארז 79.0 14239 2934 24 אשדוד/אילת
3 כהנא ישראל - סולניק אריה 71.0 3510 3038 19 חולון - הקנטרי/ת"א - אביבים
4 בן דוד אבישי - שרו חורחה 70.0 17851 3456 15 ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
5 בלס יהודית - בלס רמי 57.4 1187 1188 12 ת"א - אביבים
6 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 56.0 4335 FIN 10 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
7 קריגל רמי - ארגלזי אלירן 52.0 439 14773 8 אילת/נס ציונה
8 לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה 48.0 715 19471 6 ת"א - אביבים
9 גרסטנר גל - ברט יורם 43.0 17919 14358 5 נס ציונה/ת"א - אביבים
10 חסון דוד - קרליבך מיכאל 40.0 5030 6111 4 זכרון יעקב - עמיחי/עמק המעינות
11 Winton Sharon - עמר אבי 37.0 GBR 3366 3 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
12 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 32.0 2211 2218 3 כרמיאל
13 גנס בוב - בלאט לובומיר 27.0 113 16453 2 ת"א - אביבים
14 אטוויל ז'אן-פול - מולכו רזאן 26.0 41800 9929 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
15 פרידלנדר אהוד - סוסמן אילנה 23.0 4648 6681 2 נהריה - לב הצפון/השרון
16 פן אסתר - מסרי גלוריה 21.0 5520 41955 2 רמת השרון
16 דנן אלן ארי - המר אילנה 21.0 21726 13180 2 ירושלים/ת"א - אביבים
16 שזיפי חנה - איטח אלברט 21.0 983 974 2 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
19 Taieb David - Brajovic Ana 19.0 FRA SRB 2 לא חבר בהתאגדות
20 נחום ארז - כהן שמואל 18.0 22567 4938 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
21 ברקמן מאיר - פרי מוטי 16.0 8312 18022 1 רחובות
22 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו 15.0 40489 25000 1 פתח תקווה - ברידג' קורס/נס ציונה
22 עילם משה - סדן נגה 15.0 8972 17024 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
22 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 15.0 4172 16864 1 אילת
25 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 13.0 19192 663 1 כפר סבא
26 תמיר טובה - פואה דורית 11.0 667 11064 1 קריות
26 ולדמן צילה - ולדמן רודי 11.0 24346 23323 1 נס ציונה
28 חסין נטשה - טובי יעקב 10.0 19019 964 1 ירושלים/ב"ש - חברי הנגב
29 ליבוביץ חיים - גרינברג שוש 8.0 14691 9687 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
30 גוליק אורי - גוליק איתן 7.0 1414 1413 1 הרצליה - אילה
31 אסולין עדי - חץ נתן 5.0 16490 10642 1 נס ציונה/השרון
32 ליבסטר נדיה - פרידמן שמואל 2.0 798 365 1 השרון/רמת השרון
33 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה -2.0 22490 23421   פ"ת - אם המושבות
34 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג -3.0 19135 19136   ירושלים
35 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל -6.0 21067 5793   השרון
35 סוחר יצחק - Kleinman Debra -6.0 14554 GBR   לא חבר בהתאגדות
37 גל טיבור - גבע עמיחי -7.0 13841 1856   קריות/נהריה - לב הצפון
38 זיסו אסתי - צין נאוה -8.0 17955 17437   נהריה - לב הצפון/קיסריה
39 Schogger Harold - זורנה ברזוביץ אנה -11.0 GBR 43034   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
39 קרני בלהה - דניאל עליזה -11.0 16043 20440   פ"ת - ויצו
41 קיס מרים - קראוס זהר -13.0 4577 5736   חיפה כרמל/זכרון יעקב - עמיחי
42 בנירי עילי - גלעדי ירון -14.0 21805 20553   פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
42 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן -14.0 41832 19276   אילת
44 סנד מנואל - גראובר מלכה -20.0 15706 15707   לא חבר בהתאגדות
44 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין -20.0 25063 16067   ת"א - אביבים
46 Atton Jacqueline - Cohen Maryse -22.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
46 חייט צבי - שני רות -22.0 4654 395   אילת
48 טובביס אלכס - טל יוסף -26.0 15895 6585   ת"א - אביבים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
49 פרסטיי ברכה - בונים רוני -28.0 41831 41837   אילת
50 יעקב אברהם - פרידלנדר דודי -30.0 40496 12719   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
50 הירש אדה - לבני יעקב -30.0 6075 5731   קיסריה
52 בר מיכאלה - פרחי שוש -37.0 41394 43211   סביון - קרית אונו/מועדון הברידג' רחובות
53 לייכטר שרית - ריצקר נשמה -38.0 23998 21705   ב"ש - חברי הנגב/להבים
54 עמיר גליה - עקנין רות -40.0 14999 5054   אילת
55 גוטפריד ורדה - קצר מרגלית -48.0 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
56 שינבאום מרגרט - קולינר לילי -53.0 23420 15757   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
57 קריינדלר מיכאל ד"ר - צבעוני פנחס -55.0 5441 5435   כרמיאל
58 איילון אורה - מירז חנה -60.0 40824 40891   חדרה - קדימה
59 קרונקופ דליה - רודניק שמואל שחר -62.0 9901 24158   פ"ת - אם המושבות
59 ברוידא שרה - שונק שושנה -62.0 16556 7923   סביון - קרית אונו/אשקלון
61 בומש חוי - אדלר דינר פרידה -64.0 22479 22582   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
62 נבט זייל - נבט מרלין -87.0 92-1005 92-1006   לא חבר בהתאגדות
63 הישראלי שמעון - בלזר שמעון -92.0 24810 42172   חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 כהן עדי - פשה רוני 86.2 498 7371 30 נס ציונה/אילת
2 בן עמי חנן - בן חנוך סימה 66.0 4568 3924 24 ירושלים
3 מרק סוניה - מרק מיכה 63.0 6937 6938 19 כפר סבא
4 שניידר אבי - ארנון גדי 56.0 4821 4592 15 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
5 פרנק יוסף - גוטפריד שי 52.0 5364 17756 12 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
6 זק יניב - כהן אילן 44.0 4281 17258 10 חיפה כרמל/רמת השרון
7 ינאי זאב - שוהם יורם 34.9 40727 40726 8 סביון - קרית אונו
8 פכטמן רון - חץ קלרה 34.0 14659 10643 6 השרון
9 Uszynski Woyciech - וקסמן סופי 30.0 POL 22555 5 לא חבר בהתאגדות
9 Kimche Paule - Pariente Claude 30.0 FRA FRA 5 לא חבר בהתאגדות
11 שגיב יהודה - שגיב סטלה 27.0 8266 9665 3 ת"א - אביבים
12 Deboerded Denis - Baranes Danielle 26.0 FRA FRA 3 לא חבר בהתאגדות
12 ליברמן ברק - ברקי ליברמן רות 26.0 5656 283 3 ברידג' אונליין אקדמי/רעננה - הקנטרי
14 פרקש רות - דרזנר תרצה 25.0 5305 11054 2 כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 חן אברהם - ירדני יעל 24.0 9276 15266 2 ירושלים
16 שיפטן דרור - לוי יצחק 23.0 9169 17092 2 ירושלים
16 רחימי רחמים - קופליוביץ חיה 23.0 13241 18693 2 מועדון הברידג' רחובות
18 ויסר חיים - בלום דוד 22.0 4173 2924 2 אילת
19 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 21.8 16571 13526 2 כפר סבא
20 איטח מאיר - רבינר עמי 20.0 23923 40161 1 חדרה - קדימה
21 רטר קורן - פטלקו ליה 18.0 40806 24895 1 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
22 כהן ליאור - סלטי חיים 17.5 40424 2621 1 אילת
23 SCHOENBECK FLORIAN - קפלן אילנה 16.0 GER 7857 1 לא חבר בהתאגדות
24 לביא שלומי - יוגב דוד 14.2 15132 3026 1 כפר סבא
25 וילר אווי - Sabljic Milka 13.0 20249 SRB 1 מודיעין/ לא חבר בהתאגדות
25 סף יעל - פרלשטיין אינגה 13.0 16743 19378 1 חדרה - קדימה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
27 מילשבסקי מירוסלב - Szenberg Stefano 12.0 25061 ITA 1 לא חבר בהתאגדות
28 Stock Gill - Stock Lynton 11.0 GBR GBR 1 לא חבר בהתאגדות
29 מנחמי אבשלום - חוזמן אלכסנדר 10.0 3103 42419 1 פ"ת - אם המושבות/ב"ש - בית הברידג'
30 פישר חנה - פישר אבי 5.5 20915 20916 1 נהריה - לב הצפון
31 כץ פז - לירן ינון 4.0 23715 11122 1 כפר סבא
32 Azria Daniel - Azria Katia 3.0 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
33 מאר רוני - מאר ריבי -1.0 11345 11346   קריות
34 אטוויל סילבי - Sekandje Arlette -2.0 41803 FRA   לא חבר בהתאגדות
35 וינקלר עמית - שיפטר שושי -4.0 5148 9198   מודיעין/רמת השרון
35 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי -4.0 21773 21772   רעננה
37 סנד צבי - מסר רות -5.0 42674 23974   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
38 גרינברג טדי - אדטו משה -6.5 41444 15250   כרמיאל
39 זמש משה - סגיב מירה -7.0 12249 9011   סביון - קרית אונו
40 שרון מרים - יפה יצחק -8.0 19015 40743   רחובות/ לא חבר בהתאגדות
41 רוזנטל לי - אסרף ערן -9.0 18264 14179   ת"א - אביבים/אשדוד
41 דרור אלינה - גוטמן בטי -9.0 12839 17236   ראשל"צ - מרכז ספורט /סביון - קרית אונו
43 דינור ציפי - שריבר פרידה -12.0 19942 19943   רעננה - ההגנה
44 חריר אילנה - ויזל לילי -12.5 14840 21043   לא חבר בהתאגדות /נתניה
45 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי -15.0 960 5712   ב"ש - חברי הנגב
45 סלומון יפה - פרץ אורי -15.0 40396 20912   נהריה
47 שחר אתי - שעובי אביהוא -17.5 19202 21278   רחובות
48 Cohen Michelle - Taieb Nichele -24.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
48 Landerer S - Sebbag Anna -24.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
50 ניצן רינה - לוי קרן -25.0 20459 40300   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
51 קוזיק סוניה - וולפגור אתי -29.0 20776 20331   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 אטוויל שנטל - אנגל יוסי -31.0 41801 991   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
53 שידלוב שלמה - שידלוב מרים -32.7 18283 18320   ירושלים
54 אלון הדסה - צווייג יחזקאל -33.0 7835 13700   ת"א - אביבים
55 אברון אנית - הובר אלימלך -33.8 14814 9668   מודיעין/מבואות חרמון
56 דר תמר - דר יאיר -34.0 8738 14518   רחובות
57 דרור מירי - סנה דליה -40.0 20342 19512   טבעון - רקפת
58 בר אמה - וינטר צפורה -43.0 40170 21687   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
59 שלדון פיטר - שלדון יהודית -50.0 18891 92-1004   לא חבר בהתאגדות
60 וינשטוק יהודה - וינשטוק סלמה -52.0 24564 24563   ב"ש - בית הברידג'
61 מור עדי - בארי תמר -54.0 42893 24151   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
62 בוגנים אתי - שובל אפרים -67.0 17901 5007   ירושלים/רחובות
63 ברעם אשר - רום מרים -73.0 14933 23497   סביון - קרית אונו
64 Assouline Pierre - Assouline Gilles -74.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות