Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות IMP - פסטיבל אילת 2021
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 16/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 15.26
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בנירי עילי - גלעדי ירון 68.0 21805 20553 30 פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
2 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 64.0 4335 FIN 24 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
3 בירנבך דוד - קריספי ניסים 62.0 4536 4534 19 ירושלים
4 אסרף אורי - צדיק ארז 55.0 14239 2934 15 אשדוד/אילת
5 כהנא ישראל - סולניק אריה 52.0 3510 3038 12 חולון - הקנטרי/ת"א - אביבים
6 חסון דוד - קרליבך מיכאל 49.0 5030 6111 10 זכרון יעקב - עמיחי/עמק המעינות
7 פרידלנדר אהוד - סוסמן אילנה 47.0 4648 6681 8 נהריה - לב הצפון/השרון
8 Spencer Richard - Lawy Emile 45.0 GBR GBR 6 לא חבר בהתאגדות
9 תמיר טובה - פואה דורית 36.0 667 11064 5 קריות
10 ויסר חיים - בלום דוד 35.0 4173 2924 4 אילת
11 רוזנטל לי - אסרף ערן 34.0 18264 14179 3 ת"א - אביבים/אשדוד
12 בן דוד יובל - מידן שחר 30.0 17852 42992 3 רמת השרון/קיבוצי דרום
13 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג 28.0 19135 19136 3 ירושלים
14 יעקב אברהם - פרידלנדר דודי 27.0 40496 12719 2 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
15 רטר קורן - פטלקו ליה 25.0 40806 24895 2 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
16 קרני בלהה - דניאל עליזה 18.0 16043 20440 2 פ"ת - ויצו
17 Stock Gill - Stock Lynton 15.0 GBR GBR 2 לא חבר בהתאגדות
18 Landerer S - Sebbag Anna 11.0 FRA FRA 2 לא חבר בהתאגדות
19 Uszynski Woyciech - וקסמן סופי 10.0 POL 22555 2 לא חבר בהתאגדות
20 פכטמן רון - חץ קלרה 9.0 14659 10643 1 השרון
21 חייט צבי - שני רות 8.0 4654 395 1 אילת
22 גנס בוב - בלאט לובומיר 7.0 113 16453 1 ת"א - אביבים
23 אסולין עדי - חץ נתן 5.0 16490 10642 1 נס ציונה/השרון
24 גוליק אורי - גוליק איתן 3.0 1414 1413 1 הרצליה - אילה
25 פן אסתר - מסרי גלוריה 2.0 5520 41955 1 רמת השרון
25 גל טיבור - גבע עמיחי 2.0 13841 1856 1 קריות/נהריה - לב הצפון
27 Azria Daniel - Azria Katia 1.0 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
27 אטוויל סילבי - Sekandje Arlette 1.0 41803 FRA 1 לא חבר בהתאגדות
27 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן 1.0 41832 19276 1 אילת
30 סלומון יפה - פרץ אורי -1.0 40396 20912   נהריה
31 דרור מירי - סנה דליה -3.0 20342 19512   טבעון - רקפת
32 גרסטנר גל - ברט יורם -4.0 17919 14358   נס ציונה/ת"א - אביבים
32 מאר רוני - מאר ריבי -4.0 11345 11346   קריות
34 חריר אילנה - ויזל לילי -7.0 14840 21043   לא חבר בהתאגדות /נתניה
35 גרנות חיה - קונדה ציפי -8.0 17758 41608   רמת השרון
35 ליבוביץ חיים - גרינברג שוש -8.0 14691 9687   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
37 ברקמן מאיר - פרי מוטי -9.0 8312 18022   רחובות
38 אריאלי דנה - אריאלי אמנון -11.0 19192 663   כפר סבא
38 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה -11.0 22490 23421   פ"ת - אם המושבות
40 קריינדלר מיכאל ד"ר - צבעוני פנחס -12.0 5441 5435   כרמיאל
40 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית -12.0 2211 2218   כרמיאל
42 דרור אלינה - גוטמן בטי -14.0 12839 17236   ראשל"צ - מרכז ספורט /סביון - קרית אונו
43 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי -16.0 960 5712   ב"ש - חברי הנגב
44 מנחמי אבשלום - חוזמן אלכסנדר -17.0 3103 42419   פ"ת - אם המושבות/ב"ש - בית הברידג'
45 קרונקופ דליה - רודניק שמואל שחר -19.0 9901 24158   פ"ת - אם המושבות
46 דר תמר - דר יאיר -20.0 8738 14518   רחובות
47 זיסו אסתי - צין נאוה -21.0 17955 17437   נהריה - לב הצפון/קיסריה
48 בלס יהודית - בלס רמי -22.0 1187 1188   ת"א - אביבים
48 קוזיק סוניה - וולפגור אתי -22.0 20776 20331   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
50 גוטפריד ורדה - קצר מרגלית -25.0 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
51 Winton Sharon - עמר אבי -27.0 GBR 3366   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
52 שרון מרים - יפה יצחק -28.0 19015 40743   רחובות/ לא חבר בהתאגדות
53 Kimche Paule - Pariente Claude -32.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
54 קיס מרים - קראוס זהר -33.0 4577 5736   חיפה כרמל/זכרון יעקב - עמיחי
54 ברעם אשר - רום מרים -33.0 14933 23497   סביון - קרית אונו
56 פרנק יוסף - גוטפריד שי -35.0 5364 17756   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
57 מור עדי - בארי תמר -37.0 42893 24151   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
58 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין -38.0 25063 16067   ת"א - אביבים
59 שינבאום מרגרט - קולינר לילי -43.0 23420 15757   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
60 בר מיכאלה - פרחי שוש -44.0 41394 43211   סביון - קרית אונו/מועדון הברידג' רחובות
61 הישראלי שמעון - בלזר שמעון -46.0 24810 42172   חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
62 סנד צבי - מסר רות -50.0 42674 23974   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
63 סף יעל - פרלשטיין אינגה -56.0 16743 19378   חדרה - קדימה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
64 סנד מנואל - גראובר מלכה -66.0 15706 15707   לא חבר בהתאגדות
65 פרסטיי ברכה - בונים רוני -77.0 41831 41837   אילת
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שגיב יהודה - שגיב סטלה 71.0 8266 9665 30 ת"א - אביבים
2 SCHOENBECK FLORIAN - קפלן אילנה 64.0 GER 7857 24 לא חבר בהתאגדות
3 מילשבסקי מירוסלב - Szenberg Stefano 63.0 25061 ITA 19 לא חבר בהתאגדות
4 דנן אלן ארי - המר אילנה 60.0 21726 13180 15 ירושלים/ת"א - אביבים
5 כהן ליאור - סלטי חיים 52.0 40424 2621 12 אילת
6 אטוויל שנטל - אנגל יוסי 48.0 41801 991 10 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
7 עילם משה - סדן נגה 44.0 8972 17024 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו 42.0 40489 25000 6 פתח תקווה - ברידג' קורס/נס ציונה
8 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 42.0 16571 13526 6 כפר סבא
10 Schogger Harold - זורנה ברזוביץ אנה 38.0 GBR 43034 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 שניידר אבי - ארנון גדי 37.0 4821 4592 3 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
12 כהן עדי - פשה רוני 36.0 498 7371 3 נס ציונה/אילת
12 לביא שלומי - יוגב דוד 36.0 15132 3026 3 כפר סבא
14 מרק סוניה - מרק מיכה 35.0 6937 6938 2 כפר סבא
14 נחום ארז - כהן שמואל 35.0 22567 4938 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
16 ליבסטר נדיה - פרידמן שמואל 30.0 798 365 2 השרון/רמת השרון
16 כץ פז - לירן ינון 30.0 23715 11122 2 כפר סבא
18 פרקש רות - דרזנר תרצה 29.0 5305 11054 2 כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
19 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 27.0 21773 21772 2 רעננה
20 Cohen Michelle - Taieb Nichele 26.0 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
21 רחימי רחמים - קופליוביץ חיה 25.0 13241 18693 1 מועדון הברידג' רחובות
22 שזיפי חנה - איטח אלברט 24.0 983 974 1 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
23 קריגל רמי - ארגלזי אלירן 18.0 439 14773 1 אילת/נס ציונה
24 בן עמי חנן - בן חנוך סימה 17.0 4568 3924 1 ירושלים
25 אברון אנית - הובר אלימלך 16.0 14814 9668 1 מודיעין/מבואות חרמון
26 וינקלר עמית - שיפטר שושי 15.0 5148 9198 1 מודיעין/רמת השרון
27 סוחר יצחק - Kleinman Debra 12.0 14554 GBR 1 לא חבר בהתאגדות
27 עמיר גליה - עקנין רות 12.0 14999 5054 1 אילת
29 חסין נטשה - טובי יעקב 8.0 19019 964 1 ירושלים/ב"ש - חברי הנגב
30 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 7.0 7835 13700 1 ת"א - אביבים
30 ינאי זאב - שוהם יורם 7.0 40727 40726 1 סביון - קרית אונו
32 Assouline Pierre - Assouline Gilles 6.0 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
33 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 3.0 4172 16864 1 אילת
34 בן דוד אבישי - שרו חורחה 2.0 17851 3456 1 ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
35 טובביס אלכס - טל יוסף 1.0 15895 6585 1 ת"א - אביבים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
36 וילר אווי - Sabljic Milka -2.0 20249 SRB   מודיעין/ לא חבר בהתאגדות
37 הירש אדה - לבני יעקב -3.0 6075 5731   קיסריה
37 Taieb David - Brajovic Ana -3.0 FRA SRB   לא חבר בהתאגדות
39 שיפטן דרור - לוי יצחק -4.0 9169 17092   ירושלים
40 אטוויל ז'אן-פול - מולכו רזאן -5.0 41800 9929   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
40 ליברמן ברק - ברקי ליברמן רות -5.0 5656 283   ברידג' אונליין אקדמי/רעננה - הקנטרי
42 זק יניב - כהן אילן -7.0 4281 17258   חיפה כרמל/רמת השרון
42 ולדמן צילה - ולדמן רודי -7.0 24346 23323   נס ציונה
44 שידלוב שלמה - שידלוב מרים -8.0 18283 18320   ירושלים
45 Atton Jacqueline - Cohen Maryse -10.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
45 זמש משה - סגיב מירה -10.0 12249 9011   סביון - קרית אונו
47 ברוידא שרה - שונק שושנה -15.0 16556 7923   סביון - קרית אונו/אשקלון
48 גרינברג טדי - אדטו משה -19.0 41444 15250   כרמיאל
49 Hassan Madlein - Assayag Guy -23.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
50 נבט זייל - נבט מרלין -25.0 92-1005 92-1006   לא חבר בהתאגדות
51 Deboerded Denis - Baranes Danielle -29.0 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
52 חן אברהם - ירדני יעל -34.0 9276 15266   ירושלים
53 בומש חוי - אדלר דינר פרידה -35.0 22479 22582   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
54 לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה -39.0 715 19471   ת"א - אביבים
55 שחר אתי - שעובי אביהוא -43.0 19202 21278   רחובות
56 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל -45.0 21067 5793   השרון
57 בר אמה - וינטר צפורה -46.0 40170 21687   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
58 איטח מאיר - רבינר עמי -47.0 23923 40161   חדרה - קדימה
59 וינשטוק יהודה - וינשטוק סלמה -50.0 24564 24563   ב"ש - בית הברידג'
60 לייכטר שרית - ריצקר נשמה -51.0 23998 21705   ב"ש - חברי הנגב/להבים
60 פישר חנה - פישר אבי -51.0 20915 20916   נהריה - לב הצפון
62 שלדון פיטר - שלדון יהודית -55.0 18891 92-1004   לא חבר בהתאגדות
63 ניצן רינה - לוי קרן -59.0 20459 40300   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
64 דינור ציפי - שריבר פרידה -60.0 19942 19943   רעננה - ההגנה
65 רבינוביץ ליאונרדו - רבינוביץ דפנה -61.0 40745 40744   השרון