Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות פתוחה - אילת 2021 - גמר ב
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 19/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 19.65
מנהל תחרות: שיפטן דרור

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 סבח אופק - שליבוביץ יונתן 57.74 23959 24090 22 פ"ת - אם המושבות
2 פורטונה ארנון - לוי רוני 56.13 5150 12052 18 חיפה כרמל
3 איטח אלברט - שחר יובל 56.09 974 2345 14 ב"ש - חברי הנגב
4 בורק לואיזה - זייטמן מגי 55.77 16162 2307 11 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
5 בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר 54.97 23717 15700 9 פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
6 גוליק איתן - גוליק אורי 54.81 1413 1414 7 הרצליה - אילה
7 פורת רמי - אליהו סיגל 54.70 55 17903 6 רמת השרון/ת"א - אביבים
8 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 54.03 18751 18141 5 קיסריה/כפר סבא
9 ענבר דוד - אבן אדיר 53.99 18135 9398 4 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
10 בנירי עילי - ברט יורם 53.66 21805 14358 3 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
11 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 53.37 13110 2054 2 ירושלים
12 רטר קורן - פטלקו ליה 52.50 40806 24895 2 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
13 קופמן שרה - מילצן דרור 51.71 15635 3655 2 נס ציונה
14 קפלן אילנה - SCHOENBECK FLORIAN 50.91 7857 GER 1 לא חבר בהתאגדות
15 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן 50.15 41832 19276 1 אילת
16 בקלצוק ארז - טל יוסף 50.11 7115 6585 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
17 הס אברהם - אסרף איילה 48.66 7902 7914   לא חבר בהתאגדות /אשדוד
18 ריזנברג אורלי - ליפין גנאדי 45.34 16451 20896   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
19 סרוסי דוד - סרוסי אמי 45.07 5699 4858   אשקלון
20 פרנק יוסף - בורקובסקי מיכאל 44.45 5364 4544   ת"א - אביבים/ירושלים
21 בלס יהודית - בלס רמי 43.17 1187 1188   ת"א - אביבים
22 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 42.98 7835 13700   ת"א - אביבים
23 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 41.83 16571 13526   כפר סבא
24 דרזנר תרצה - גולדברג כרמן 40.92 11054 2627   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
25 מוהבן דוד - מוהבן אביבה 36.09 17637 17636   ראשל"צ - מרכז ספורט
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 קרביץ אריה - שניידר אבי 61.28 4418 4821 22 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
2 מסיקה דניאל - מושקוביץ עידו 59.64 23958 25000 18 פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
3 בלוך עידן - בלוך גלעד 58.87 42906 15199 14 רמת השרון
4 פרידלנדר אהוד - אורן טננבאום אפרת 58.59 4648 12991 11 נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
5 אורנשטיין איתן - שגיב יהודה 57.46 801 8266 9 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
6 קיש תמר - שונק שושנה 55.76 10948 7923 7 כפר סבא/אשקלון
7 צמח לינדה - בן סימון שרל 55.50 11015 10829 6 ת"א - אביבים
8 זק יניב - כהן אילן 53.82 4281 17258 5 חיפה כרמל/רמת השרון
9 מימון שרית - באני רחל 53.69 17412 17371 4 סביון - קרית אונו/כ"ס - הדר
10 נחום ארז - ליבוביץ חיים 51.19 22567 14691 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
11 רודשבסקי איר ד"ר - פרקלסקי יוסף 50.95 12374 2756 2 נס ציונה/ת"א - אביבים
12 אדטו אבי - אלון אלכס 49.94 18873 14907   כרמיאל
13 גרינברג שוש - בציה גרינברג לביא 49.66 9687 40349   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
14 קיסרי נסים - חוזמן אלכסנדר 49.44 12577 42419   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
15 רבינוביץ יונתן - שיפטר שושי 47.71 40489 9198   פתח תקווה - ברידג' קורס/רמת השרון
16 נסלרוט אברהם - נסלרוט חגית 47.314 8393 10391   סביון - קרית אונו
17 Lawy Emile - Spencer Richard 47.310 GBR GBR   לא חבר בהתאגדות
18 צייטין דוד - עמר אבי 47.13 939 3366   ב"ש - חברי הנגב
19 גרינברג טדי - אדטו משה 46.73 41444 15250   כרמיאל
20 שחר אשר - רונן מרים 45.16 1299 10192   נהריה/סביון - קרית אונו
21 טיין דליה - מילצן רוני 44.89 15103 5018   רחובות/נס ציונה
22 Levy Robert - Levy Jean-Pierre 44.86 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
23 Landerer S - Sebbag Anna 38.34 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
24 קאופמן ישראל - וזינה אורי 38.02 2169 14064   פולג- ברידג' פוינט/נתניה
25 שחר נטע - סגל מרדכי 37.60 9163 3273   אשדוד/כפר מרדכי