Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות פתוחה - אילת 2021
מושב 1 מתוך 3 תאריך: 17/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 17.37
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 Koistinen Kauko - טרנובסקי בר 69.48 FIN 14780 30 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 מיוחס מושיקו - רום שושנה 65.25 14777 3509 24 נס ציונה
3 אסרף אורי - אסרף ערן 63.95 14239 14179 19 אשדוד
4 אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול 63.81 991 41800 15 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
5 ינר יובל - צדיק ארז 63.21 10981 2934 12 פ"ת - אם המושבות/אילת
6 ארנון גדי - קונפינו יוסי 63.15 4592 6516 10 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
7 בלום דוד - ויסר חיים 61.58 2924 4173 8 אילת
8 Landerer S - Sebbag Anna 61.36 FRA FRA 6 לא חבר בהתאגדות
9 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן 61.01 41832 19276 5 אילת
10 Uszynski Woyciech - וקסמן סופי 59.90 POL 22555 4 לא חבר בהתאגדות
11 יוגב דוד - לביא שלומי 59.87 3026 15132 4 כפר סבא
12 מגל אלדד - חביב משה 59.84 8770 2308 4 זכרון יעקב - עמיחי/קיסריה
13 אדטו אבי - אלון אלכס 59.72 18873 14907 4 כרמיאל
14 ליברמן ברק - ברקי ליברמן רות 59.12 5656 283 4 ברידג' אונליין אקדמי/רעננה - הקנטרי
15 Schogger Harold - כהן ליאור 58.46 GBR 40424 4 לא חבר בהתאגדות /אילת
16 גנס בוב - בלאט לובומיר 57.93 113 16453 3 ת"א - אביבים
17 סרוסי דוד - סרוסי אמי 57.70 5699 4858 3 אשקלון
18 גרסטנר גל - מרק סוניה 57.680 17919 6937 3 נס ציונה/כפר סבא
19 מילשבסקי מירוסלב - קריגל רמי 57.677 25061 439 3 לא חבר בהתאגדות /אילת
20 קליש אבי - גרינברג ניר 57.50 896 3321 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
21 Levy Robert - Levy Jean-Pierre 56.82 FRA FRA 2 לא חבר בהתאגדות
22 מאר רוני - מאר ריבי 56.69 11345 11346 2 קריות
23 נסלרוט אברהם - נסלרוט חגית 56.63 8393 10391 2 סביון - קרית אונו
24 בנעים מרסל - מצליח סוזן 55.71 15794 15894 2 אשדוד
25 פוקסמן ירחמיאל - כהן-טל ישי 55.56 1750 688 2 סביון - קרית אונו
26 בירמן דניאלה - לויט-פורת רות 55.48 4335 3882 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
27 רחימי רחמים - דימנט נעם 55.20 13241 2297 2 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
28 פורטונה ארנון - לוי רוני 54.62 5150 12052 2 חיפה כרמל
29 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 54.50 18751 18141 2 קיסריה/כפר סבא
30 זורנה ברזוביץ אנה - אולגה סימיכ 54.32 43034 25063 2 ת"א - אביבים
31 בלס יהודית - בלס רמי 54.31 1187 1188 1 ת"א - אביבים
32 ריזנברג אורלי - ליפין גנאדי 54.28 16451 20896 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
33 Stock Gill - Stock Lynton 54.16 GBR GBR 1 לא חבר בהתאגדות
34 כהנא ישראל - סולניק אריה 54.13 3510 3038 1 חולון - הקנטרי/ת"א - אביבים
35 צמח לינדה - בן סימון שרל 53.77 11015 10829 1 ת"א - אביבים
36 בורק לואיזה - זייטמן מגי 53.68 16162 2307 1 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
37 ליבסטר נדיה - כהן מזל 53.57 798 13927 1 השרון
38 מסיקה דניאל - מושקוביץ עידו 53.17 23958 25000 1 פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
39 סבח אופק - שליבוביץ יונתן 53.12 23959 24090 1 פ"ת - אם המושבות
40 צייטין דוד - עמר אבי 52.78 939 3366 1 ב"ש - חברי הנגב
41 קיס מרים - קראוס זהר 52.77 4577 5736 1 חיפה כרמל/זכרון יעקב - עמיחי
42 קיש תמר - שונק שושנה 52.74 10948 7923 1 כפר סבא/אשקלון
43 הובר אלימלך - עוזר יורם 52.41 9668 16082 1 מבואות חרמון/מודיעין
44 מוהבן דוד - מוהבן אביבה 52.35 17637 17636 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
45 מימון שרית - באני רחל 52.13 17412 17371 1 סביון - קרית אונו/כ"ס - הדר
46 פן אסתר - מסרי גלוריה 52.03 5520 41955 1 רמת השרון
47 Azria Daniel - Azria Katia 51.96 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
48 פורת רמי - אליהו סיגל 51.81 55 17903 1 רמת השרון/ת"א - אביבים
49 גיא חנה - אנטין דוד 51.57 9306 3524 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
50 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 51.52 16571 13526 1 כפר סבא
51 קאופמן ישראל - וזינה אורי 50.54 2169 14064 1 פולג- ברידג' פוינט/נתניה
52 איתן יבגניה - איתן מוניה 50.02 12132 12133 1 כפר סבא
53 Winton Sharon - Kleinman Debra 49.66 GBR GBR   לא חבר בהתאגדות
54 אוציטל בוריס - קלר יצחק 49.27 11725 9105   נס ציונה/פ"ת - ויצו
55 אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה 49.20 42058 42504   הרצליה - אילה/פולג- ברידג' פוינט
56 שחר אשר - רונן מרים 48.97 1299 10192   נהריה/סביון - קרית אונו
57 דרזנר תרצה - גולדברג כרמן 48.83 11054 2627   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
58 פרלשטיין אינגה - סף יעל 48.63 19378 16743   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה
59 ברקמן מאיר - קופליוביץ חיה 48.59 8312 18693   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
60 בן נתן גיליאן - בן-אלוז יצחק 48.21 40791 20918   ברידג' אונליין אקדמי/נהריה - לב הצפון
61 פאר שוש - קרמר זהבה 48.18 14346 11092   השרון/חולון - הקנטרי
62 טובי יעקב - Livesco Dorel 47.81 964 USA   ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
63 בורלא קלמי - דויד סילביה 47.71 7658 18006   רמת השרון/סביון - קרית אונו
64 לוי שושנה - נבון יערי מירה 47.60 24665 24048   מודיעין
65 Baranes Danielle - Deboerded Denis 47.23 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
66 הנר ברטה - טייטלמן בת-שבע 47.15 12379 10338   נהריה - לב הצפון
67 מור מוטי - מור ליבי 47.091 14257 14258   רמת השרון
68 פרנק יוסף - בורקובסקי מיכאל 47.086 5364 4544   ת"א - אביבים/ירושלים
69 כהן חיים - מנשה יהושוע 46.26 4158 1652   אשדוד
70 גרינברג טדי - אדטו משה 46.19 41444 15250   כרמיאל
71 בשביץ ראובן - מנחמי אבשלום 46.15 7587 3103   ראשון לציון/פ"ת - אם המושבות
72 לנג שורה - רובין דורית 45.72 16877 22386   סביון - קרית אונו
73 רבינוביץ יונתן - שיפטר שושי 44.76 40489 9198   פתח תקווה - ברידג' קורס/רמת השרון
74 מלכנר זאב - אלטר אורה 44.47 23995 21338   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
75 ירדן קרי - ירדן דן 44.37 15119 15110   מודיעין
76 גלרנטר אילנה - אורן מאיר 44.25 21644 4676   ב"ש - חברי הנגב
77 איבגי דוד ד"ר - כהן עליזה 43.46 9768 23550   אשדוד
78 אופיר גלעד - רוזמרין גד 42.96 12403 10469   אשדוד/ת"א - כיכר המדינה
79 פרולינגר איל - לבהר משה 42.86 19940 824   השרון/ראשון לציון
80 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 42.84 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
81 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 42.18 22490 23421   פ"ת - אם המושבות
82 ספיר מרים - מלמד גילה 41.95 16245 15230   ירושלים
83 וינקלר עמית - הרמתי עפר 41.69 5148 1657   מודיעין/ת"א - אביבים
84 בוגנים אתי - דקטר בלהה 41.45 17901 17488   ירושלים/רחובות
85 ישכיל אודי - אורן יפתח 41.39 6711 23206   עמק יזרעאל
86 חרלפ ברברה - אופנהיים מרים 41.27 15034 5981   י"ם - מרכז הברידג'
87 גרנות חיה - קונדה ציפי 40.73 17758 41608   רמת השרון
88 בונים רוני - פרסטיי ברכה 40.56 41837 41831   אילת
89 שגיא משה - שגיא ורדית 38.49 10792 10791   ת"א - אביבים
90 אדלר דינר פרידה - בומש חוי 38.361 22582 22479   ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
91 עצמון נורית - סדן נגה 38.356 19138 17024   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
92 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 38.13 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב/מועדון הברידג' רחובות
93 יקים נוגה - פורשטיין מיכאלה 36.65 3475 92-1007   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
94 כהן מוירה - גסנר סידני פרופ 36.44 18110 1583   הרצליה - אילה
95 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 36.00 18283 18320   ירושלים
96 הירשמן איריס - גולדשטיין גבי 35.81 11817 20237   ת"א - אביבים
97 בנין בר רוני - בנין בר דניאל 35.37 1457 42635   השרון
98 יודסין שלומית - בן עמי זאקי 34.23 15863 16885   ירושלים
99 שדה גילה - קורן דיאנה 32.10 11273 14993   אשדוד/אשקלון
100 ברומט אברהם - ברוידא אלירם 31.06 13569 20187   חולון - הקנטרי/סביון - קרית אונו
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לונשטיין דני - לונשטיין תומר 69.59 6214 24100 30 ת"א - אביבים
2 פכטמן רון - אלטשולר גלעד 67.20 14659 2960 24 השרון/רמת השרון
3 מרק מיכה - לובינסקי יובל 64.64 6938 715 19 כפר סבא/ת"א - אביבים
4 אסולין עדי - חץ קלרה 64.61 16490 10643 15 נס ציונה/השרון
5 ארגלזי אלירן - רוזנטל לי 63.82 14773 18264 12 נס ציונה/ת"א - אביבים
6 חן אברהם - בן עמי חנן 62.89 9276 4568 10 ירושלים
7 אברמוב ורדה - Szenberg Stefano 62.31 22 ITA 8 רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
8 אריאלי אמנון - לרנר משה 61.22 663 15387 6 כפר סבא
9 גרינברג שוש - בציה גרינברג לביא 61.05 9687 40349 5 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
10 פלדבוי גיל - בלו אבי 60.80 243 7954 4 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
11 טיין דליה - מילצן רוני 60.71 15103 5018 4 רחובות/נס ציונה
12 רול יוסף - לוין אמיר 60.66 9402 9321 4 ת"א - אביבים
13 חץ נתן - לוינגר אסא 60.60 10642 8769 4 השרון/ת"א - אביבים
14 זק יניב - כהן אילן 60.36 4281 17258 4 חיפה כרמל/רמת השרון
15 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 60.35 13110 2054 4 ירושלים
16 לירן ינון - זינגר מריקה 60.22 11122 5765 3 כפר סבא/ת"א - אביבים
17 ברקת אילן - לנגי אסף 58.63 9312 12940 3 ת"א - אביבים
18 שחר נטע - סגל מרדכי 58.26 9163 3273 3 אשדוד/כפר מרדכי
19 ספיר קייט - חבורה דליה 57.77 5243 41583 3 י"ם - מרכז הברידג' /חולון - הקנטרי
20 אורנשטיין איתן - שגיב יהודה 57.66 801 8266 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
21 שזיפי חנה - רונן בני 57.21 983 10193 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
22 יקותיאלי אסף - גלעדי ירון 57.08 18268 20553 2 ת"א - אביבים/ר"ג - מרום נווה
23 בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר 56.74 23717 15700 2 פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
24 Sabljic Milka - שלייפר ישראל 56.53 SRB 3955 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 55.65 17260 17851 2 ת"א - אביבים
26 שפי רון - כהן עדי 55.64 11031 498 2 נס ציונה
27 קופמן שרה - מילצן דרור 55.40 15635 3655 2 נס ציונה
28 כץ פז - בראל מיכאל 54.89 23715 8453 2 כפר סבא/חיפה כרמל
29 קרביץ אריה - שניידר אבי 54.68 4418 4821 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
30 רם משה - רוזנטל מרטין 54.44 8378 2234 2 ב"ש - חברי הנגב
31 נונה רות - צמח יפה 54.16 12820 12840 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
32 קיסרי נסים - חוזמן אלכסנדר 54.06 12577 42419 1 ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
33 גל-אור אלכס - עוזר מיכל 54.0310 17575 16079 1 מודיעין
34 מלאך יעקב - זמיר עמי 54.0309 14443 19705 1 נס ציונה/השרון
35 איטח אלברט - שחר יובל 53.93 974 2345 1 ב"ש - חברי הנגב
36 גלסר אנדרי - ברקוביץ אריה 53.73 9069 2502 1 חיפה כרמל
37 ידלין דורון - אטוויל אלן 53.71 4830 41802 1 פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
38 הירש אדה - לבני יעקב 53.61 6075 5731 1 קיסריה
39 רטר קורן - פטלקו ליה 53.28 40806 24895 1 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
40 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי 52.83 960 5712 1 ב"ש - חברי הנגב
41 רודשבסקי איר ד"ר - פרקלסקי יוסף 52.79 12374 2756 1 נס ציונה/ת"א - אביבים
42 ברסלבסקי יעקב - Taiurskaia Victoriia 52.58 13696 RUS 1 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
43 פרידלנדר אהוד - אורן טננבאום אפרת 51.72 4648 12991 1 נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
44 מיכאלי עדי - קרמר שמואל 51.39 41724 11091 1 רחובות/חולון - הקנטרי
45 בקלצוק ארז - טל יוסף 51.16 7115 6585 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
46 בנירי עילי - ברט יורם 50.93 21805 14358 1 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
47 פרקש רות - טובביס אלכס 50.63 5305 15895 1 כפר סבא/ת"א - אביבים
48 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 50.42 21773 21772 1 רעננה
49 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 50.11 7835 13700 1 ת"א - אביבים
50 בלוך עידן - בלוך גלעד 49.971 42906 15199   רמת השרון
51 ברודט ירח - ברודט ענת 49.970 17868 14107   רמת השרון
52 ניצן רינה - קוזיק סוניה 49.79 20459 20776   ת"א - בית הלוחם אפקה
53 סמת פיונה - שני רות 49.78 43132 395   אילת
54 שמואלי שרת - פריגל דוד 49.63 24267 5922   מודיעין
55 Atton Jacqueline - Cohen Maryse 49.17 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
56 ענבר דוד - אבן אדיר 49.00 18135 9398   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
57 סוחר יצחק - בן חנוך סימה 48.71 14554 3924   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
58 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 48.51 8688 9130   ת"א - אביבים
59 זק שחר - ליבר מוניקה 48.46 5348 12633   חיפה כרמל/קריות
60 כהן אסתר - פירוז אסתר 48.39 19184 18167   אשדוד
61 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 48.28 2211 2218   כרמיאל
62 וילר אווי - וקס גל 48.06 20249 15333   מודיעין/רחובות
63 קפלן אילנה - SCHOENBECK FLORIAN 47.81 7857 GER   לא חבר בהתאגדות
64 גוליק איתן - גוליק אורי 47.68 1413 1414   הרצליה - אילה
65 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 46.75 16864 4172   אילת
66 קידר-ויסמן עפרה - לידור דניאלה 46.70 18272 2632   ירושלים/סביון - קרית אונו
67 נחום ארז - ליבוביץ חיים 46.64 22567 14691   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
68 חכמה דוד - וייס גבי 46.61 20900 16933   כפר תבור
69 לרנר סרנה - כסיף דפנה 46.12 14367 18218   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
70 המר אילנה - חסין נטשה 45.73 13180 19019   ת"א - אביבים/ירושלים
71 קליינר טניה - וינוגרד עודד 45.71 40687 40551   ירושלים
72 קילשטיין לרה - ריישר בלה 45.31 19587 16825   ראשון לציון/רחובות
73 ינקוביץ ציפי - גל מרדכי 45.20 23090 20231   חיפה כרמל
74 Lawy Emile - Spencer Richard 45.02 GBR GBR   לא חבר בהתאגדות
75 הס אברהם - אסרף איילה 44.83 7902 7914   לא חבר בהתאגדות /אשדוד
76 ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה 44.81 16556 3759   סביון - קרית אונו
77 שמש סמי - שמש רותי 44.75 18561 18560   סביון - קרית אונו
78 סלטי חיים - שרויט שמעון 44.43 2621 2637   אילת/סביון - קרית אונו
79 מירון מאירה - מולוקנדוב לאורה 44.00 21326 40808   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
80 אפלבוים שלום - לוי דוד 43.75 13443 19508   ראשל"צ - בית מכבי/רחובות
81 Taieb David - Brajovic Ana 43.65 FRA SRB   לא חבר בהתאגדות
82 נהון שלמה - גוטליב ליפא 43.06 855 16359   כ"ס - הדר/חיפה כרמל
83 אמבר אסתי - רון תמר 41.52 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
84 תמיר טובה - פואה דורית 41.26 667 11064   קריות
85 וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה 41.06 16081 42885   ירושלים/מודיעין
86 טובי נרדי - אייזלר משה 40.99 42170 23553   מודיעין
87 בן חיון משה - גברי מעיין 40.70 19277 41825   לא חבר בהתאגדות /אילת
88 כאנים לאה - וינטראוב נאוה 39.76 40040 20078   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
89 רוזנבלט יואל - עופר יעל 39.05 20914 9100   נהריה
90 ספיר שירה - ירדני יעל 38.61 2059 15266   ירושלים
91 פישר חנה - פישר אבי 38.36 20915 20916   נהריה - לב הצפון
92 אביב זאב - אביב נועה 36.55 23419 41284   השרון
93 בירקנפלד רוני - קורט ישראל 35.58 8391 40830   רמת השרון/חדרה - קדימה
94 קסבי אירית - קסבי ניסים 34.16 13528 12837   ברידג' אונליין אקדמי
95 Cohen Michelle - Taieb Nichele 34.05 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
96 מולכו רזאן - אטוויל שנטל 33.40 9929 41801   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
97 רווח אברהם - רוח דרורה 33.13 4980 40346   ת"א - אביבים/י"ם - מרכז הברידג'
98 שרון זמירה - שחר אתי 32.42 19117 19202   פ"ת - אם המושבות/רחובות
99 קופמר זויה - מורגנשטרן אתי 31.45 40787 21097   מועדון הברידג' רחובות/יבנה
100 סרגני משה - רוזן שמואל 31.01 20589 23548   אשדוד